Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki tud valami infót a Péterfiben dolgozó Dr. Józan Gyöngyi szakorvos -ról? fórum

Valaki tud valami infót a Péterfiben dolgozó Dr. Józan Gyöngyi szakorvos -ról? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 6. 13:43

Sziasztok!

Látom ez is egy elég régi topic, de hátha valaki ismeri a doktornőt.

A Péterfy-ben szeretnék szülni, most térképezem fel a lehetséges orvosokat, őt is láttam hogy ott dolgozik. Van esetleg magnárendelése? Tud valaki elérhetőséget adni hozzá? Van valaki ako hozzá járt terhesgondozásra? Odafigyel a betegeire?

Köszi előre is ha valaki tud segíteni!

2010. aug. 4. 15:48

Igen progis császár.

nem tudom hogy ujj-e a dokinő, de semmit sem tudtam kideríteni rólla itt a neten sem :S

8. d8908b786a (válaszként erre: 7. - Ancsyangel)
2010. aug. 4. 15:45
Szerintem ha Kia ott van nem lesz gáz. Progizott császárod van? Kia nagyon jó doki, s bizti nem dolgozna rossz orvossal. Bár nekem ez a másik doki még névről sem ismerős, lehet hogy új doki.
2010. aug. 4. 15:42
Köszi Kváról sokat tudunk és tényleg nagyon jó doki csak a Józan doktornőről nincsen semmi infónk
6. d8908b786a (válaszként erre: 5. - Ancsyangel)
2010. aug. 4. 15:36
Ha Kiánál szülsz akkor minden rendben lesz. Nyugi. Az egyik legjobb orvos a Péterfyben. Ha így keresel rá, akkor csak pozitívat fogsz róla olvasni. Nekem is ő a dokim. :D
2010. aug. 4. 15:28

Holnap szülünk a Péterfiben császárral és ő lenne az egyik doki a másik pedig Kiva doki.


Érdekelne hogy milyen is mint ember illetve mint orvos?

2010. aug. 4. 15:22
mi érdekel róla?
2010. aug. 4. 15:06

Senki nem tud semmit??

:(

2010. aug. 4. 14:48
sürgősen kellene a válasz S.O.S.
2010. aug. 4. 14:47
Valaki tud valami infót a Péterfiben dolgozó Dr. Józan Gyöngyi szakorvos -ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook