Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki tud-e olcsón kötőfonalat Budapesten,régebben a Potom nevű üzletben lehetett kilóra venni, létezik még? fórum

Valaki tud-e olcsón kötőfonalat Budapesten,régebben a Potom nevű üzletben lehetett kilóra venni, létezik még? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 25. 09:33
Igen ez is nagyon jó ötlet.Köszönöm.
2009. jan. 24. 21:59
Ma nálunk piac nap volt. ( gondolom más városba is :-). Benéztem a szokásos helyemre, a gyerek holmit 50 Ft ért adták volt benne 2 amit érdemes lett volna lebontani... Nem nagyon túrtam le a járokába, de az alján is akadt biztosan. Nem mindig találsz, ha van idő többször kell benézni.
8. Miska1971 (válaszként erre: 7. - Anyuca66)
2009. jan. 24. 10:31
Igen Erre is gondoltam,mert már én is bontottam le ,gépikötésű / dolgokat,ami nem kimondottam pulcsinak készült/.Kaptam az egyik ismerősömtől ,mer ő nemtudta mire használlni,és lebontottam most ujra kötöm.Csak jó lenne hozzá más szinű fonal is.De akkor majd így is keresem ,mert jó ötlet nagyon ,köszönöm!
2009. jan. 23. 22:50

Turkálókat én is ajánlom. Sok akár gépi kötésű pulovert ki lehet bontani. Nekem sikerült. (Ha a varrásnál ki tudod bontani, a lebontás nem jelenthet gondot). A tesóm nagyon örült neki (Nővérem, a kisebik lánya most 15 éves ő szereti az ilyen kézzel kötött dolgokat) Persze akkor kell ilyent venni ha db 300 Ft-nál nem drágább, kilóra meg szerintem max 400 Ft. Ha olyant találtok kis helyen el van szakadva olcsóbban el lehet hozni, Hiszen el van szakadva. Kimosva, kibontva, és persze csak össze kell kötni. De hát aki kötött már a fantáziája eléggé kitágult. Olyant csinálok most, hogy kibontottam a varrásokat, a háta olyan nagy volt hogy engem körbe ér. Elosztottam fél eleje, egész háta, másik eleje, és a szemeket felszedtem. Innen kezdődik a honalja. És persze kicsit fogyasztottam a karluknak, hogy formálya legyen.

Ha rövidárú boltba nézel körül, lehet hogy találsz kifutó készletet... nem olcsó ott mostanság.

2009. jan. 23. 22:42

Sajnos én csak Zeg.-i tippeket tudnék adni...:(

Igazából én is csak a nagyobb turikban láttam...

5. Miska1971 (válaszként erre: 3. - Vackor0809)
2009. jan. 23. 22:37
Igen,tényleg így van! csak nemtudom holkeressem .Ahol tényleg van is. Ahová érdemes mennem.
4. Miska1971 (válaszként erre: 2. - _kleo_)
2009. jan. 23. 22:35
Igaz én Budapesten vásároltam ,régebben de akkor nagyon olcsón lehetett hozzájutni ezekben az üzletekben,most már elég borsos ára van.Van olyan üzelet ahol 10 dkg akár 600 forint is van .Ettöl olcsóbban szereték vásárolni én is,mert egyébként neméri meg vele kinlódni.
2009. jan. 23. 22:31

Szia! Bár nem budapesti vagyok, de egyéb kreatív célból én is nézegetem a fonalakat és tapasztaltam, hogy érdemes turkálóban megnézni, hiszen ki lehet mosni, fertőtleníteni ezt is...

Nemcsak jóval olcsóbb(kilóra lehet venni), hanem nagyon érdekes színűeket is lehet találni.

Jó "kincskeresést" kívánok!:)

2009. jan. 23. 22:29
Ez engem is érdekelne, igaz Debrecenben. Én az árakkal sem vagyok tisztában. Mennyibe kerül a fonal. 2 gyerkőcöm van, nekik kellene, tényleg csak néhány gombolyag, mind más színű.
2009. jan. 23. 22:25
Üdvözlök mindenkit!Szeretném megkérdezni,hogy valaki tud-e olcsón kötőfonalat Budapesten,régebben a Potom nevű üzletben lehetett kilóra vásárolni,létezik-e még vajon?Vagy valaki tud esetleg segíteni ,hogy hol tudok olcsón hozzájutni?Az sem baj ha egyféléből csak egy-egy gombolyag van.Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook