Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki röviden össze tudná nekem foglalni, hogy mi a különbség, az európai és az amerikai Weight Watchers között? fórum

Valaki röviden össze tudná nekem foglalni, hogy mi a különbség, az európai és az amerikai Weight Watchers között? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 23. 22:00

Sziasztok!

Végre találtam valakit,aki WW-zik vagy szemezik vele.

Én aug. 13 óta csinálom, azóta minden megerőltetés nélkül adtam le közel 4 kg-ot. Egyébként az európait csinálom, bár az "addig ehetsz amíg jóllaksz" módszert nem alkalmazom.

Mindenkinek tudom ajánlani, mert ez életmódváltás és nem diéta=tartós

2009. szept. 22. 20:10
Ja, és az európaiban vannak ún. "addig ehetsz, míg jóllaksz" típusú ételek, pl. főtt krumplira ha 3 pontot számítasz (vagy 4-et? nem is tudom...), akkor nem kell lemérned, hanem annyit ehetsz, amennyi jól esik (na nem degeszre, hanem tényleg, amíg jólesően jóllaktál).
2009. szept. 22. 20:09

Szia!

Nincs nagyon sok különbség, de azért van. A legfontosabb talán, hogy az amerikai verzióban -tól -ig pontokat ehetsz egy nap (pl. 22-26 pont között). Az európaiban egy konkrét pont van meghatározva, ez általában valamivel alacsonyabb az amerikainál (én pl. elég nagy súllyal rendelkezem, az amerikai WW szerint azt hiszem 29-33 pontot ehetnék, az európai szerint viszont csak 25-öt).

Az európaiban viszont egy kicsit engedékenyebbek az ételek pontjai: pl. sok gyümölcs 0 pontos, ami az amerikaiban 1 pontos. Viszont nem veszi figyelembe az ételek rosttartalmát, ami az amerikaiban adott esetben lefelé módosíthatja a pontot.

Remélem, érthető voltam :))

2009. szept. 22. 15:09
Valaki röviden össze tudná nekem foglalni, hogy mi a különbség, az euróbai- és az amerikai Weight Watchers között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook