Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki fogyózna velem január 10.-től? Együtt biztos könnyebb lesz!!! :) fórum

Valaki fogyózna velem január 10.-től? Együtt biztos könnyebb lesz!!! :) (beszélgetős fórum)


2011. jan. 8. 09:26
oké
2011. jan. 8. 09:21

Okszi!

Mennem kell palacsintát sütni mert ebédre vendégek lesznek és nagyon sok kell.

Holnap méregtelenítő napot tartok és hétfőtől start!

Majd jövök késöbb.

86. lucalilli (válaszként erre: 79. - Kozmami)
2011. jan. 8. 09:15
olyan nekem is szokott lenni
2011. jan. 8. 09:11
bár én szoptatok,és így nem hízok,de nem is fogyok.egyenlőre.gondolom a prolaktin hormon miatt
2011. jan. 8. 09:09
én benne vagyok a mérlegelésbe.
2011. jan. 8. 08:59
Nekem is van ellipszistrénerem , össze nyomkodós comb fogyasztó nem tudom mi a neve , súlyzó , ugrálókötél hulla -hop karika , egy kazal dvd , szauna öv/ de nem szeretem/ sőt még kondi pad is van itthon , ja és sok hájam is van :)
2011. jan. 8. 08:56

Jó reggelt!!!

Mit szólnátok , ha tartanánk minden héten közös mérlegelőt , hétfőn a kezdeti súly és utána minden hétfőn az eredményeket , vezethetnénk táblázatba is és szerintem ez is nagyon inspiráló .

Benne vagytok ???

2011. jan. 8. 06:54

Nekem van 2db 1kg-os súlyzóm, van polifoam lapom ami a fekvő ill térdelő gyakorlatoknál jó; és egy stepperem

Ja meg jó pár dvd, amire remekül lehet tornázni.

80. PiciLeány (válaszként erre: 15. - D640af9e6d)
2011. jan. 7. 21:36
Ez komoly felszereléslista. Nekem elliptikus trénerem van, szintén két éve ruhaszárítóként. :-)))
79. kozmami (válaszként erre: 78. - Lucalilli)
2011. jan. 7. 21:23
Én detto, de majd kedden kezdem. Addig csak visszafogom a tehén felfalási hajlamomat! :)
2011. jan. 7. 20:45
én sok zöldség,gyümölcs párti vok,és kis hal,sok folyadék.levesek,saláták,spenót.cukor,liszt,kenyérfélék,krumpli holnaptól kiiktatva.ja tészta is.
2011. jan. 7. 20:43
kibírható ,bocsi
2011. jan. 7. 20:41
hát igen,bár én elmegyek itthonról futni és akkor békén hagynak.vagy babakocsistól futok,ki birható,próbáltam már
75. 9e36cbb27b (válaszként erre: 74. - Lucalilli)
2011. jan. 7. 20:39

És ezt ha lehet hétköznap megoldani, mert hétvégén ha itthon a család, ennek az akaratnak befellegzett.

Legalábbis itt nálunk igen.

2011. jan. 7. 20:28
csak tényleg rendszeresnek kéne lennie a mozgásoknak,mert csak akkor hat.a heti 3-4 mozgás az ideális
2011. jan. 7. 20:26
hát én előtte is futottam,meg mi sportoló család vagyunk,így könnyebb erősnek lenni.azért most sikerült 72kilósra híznom.én nemakarok semmit se leszólni,a futás nagyon jó,de ha nem megy jó a torna is,meg a szobabicó
2011. jan. 7. 20:20

Én is próbáltam mr futni, de sajna ez nem megy erre, mert mindenki azt lesné hogy ki mit csinál és nem azt hogy magának mi lenne a dolga és mivel kellene foglalkoznia.

Így marad a házi edzéseim.

Visszatérek Réka edzéseihaz napi 20 percben, vgy minden másnap 40 percben, illetve még ott vár rám a zumba is.

Lesz itt miből válogatnom ezekből bőséggel.

71. kozmami (válaszként erre: 69. - Lucalilli)
2011. jan. 7. 20:20

174 cm-rel 57kg? Uh...én a 170cm hez a 65-70kg-nak is nagyon örülnék. Inkább a 65. Nagyon csini mami lehetsz!

Az én fiam 4,5 hónapos. Én szülés után 2 héttel még járni is alig tudtam, nemhogy futni. Majdnem 2 hónapig nem mertem tüsszenteni. Irigyellek! :)

2011. jan. 7. 20:14
jajj,és ha valaki hajlandó volna velem futni a m.szigeten hetente kétszer legalább ,tökre örülnék neki:)bár én csak hétvégén tudok ,meg 1 hétköznap este a baba miatt
2011. jan. 7. 20:11

sziasztok


én is szeretnék jönni:).3 hónapos a babám,és szülés után 2 héttel elkezdtem futni,de sajnos 3 hete abbahagytam mert hideg van:(174 cm vok.,és 72 kiló.csak kb.68nak nézek ki mert vékonyak a csontjaim,de nagyon nehezek.szeretnék 57re vissza fogyni.gondolom futással,az gyönyörű alakot csinál,én holnap kezdem reggel.

68. d8314e4813 (válaszként erre: 32. - D640af9e6d)
2011. jan. 7. 20:10

Szia szemesmeggy!

Nem akarom az észt osztani, mert ha okos lennék, nem lennék elhízva, de...

Sok módszerről lehet olvasni, én magam kipróbáltam már többet is, de nem ez a titok nyitja. Fogyni lehet, nem is keveset. Megtartani kell az elért súlyt. Ehhez pedig az agyban kell rendet tenni, és erre ott van az az idő, amit a fogyással töltök el. Fogytam már 30 kilót három hónap alatt, és híztam 20-at egy hónap alatt, nekem a visszahízás volt a gyengém...

De most másképp álltam hozzá, és mondhatom, hogy az elszántságom ötödik hónapja töretlen, mert a gondolkodásom más... Most hosszú lenne írni itt erről, de egyszer ennek is eljön az ideje...

Szerintem egy személyes találkozót is lehetne szervezni, közös programokat azokkal, akik erre nyitottak. Jön a tavasz, ki kéne használni, a lehető legjobb időben vagyunk, és aki valóban komolyan gondolja a fogyást, az valószínű, hogy benne is van.

A zöldség és a hal az nagyon jó, mozgás nélkül pedig nem megy. Lehetőleg minden nap kell, kezdetben amennyit bír az ember, és mindig egy picivel többet...

A legfontosabb az inspiráció, az kell az eredmény eléréséhez, a jutalom pedig ne egy nagy csokitorta legyen, hanem a látvány a tükörben, esetleg egy francia krémes, de nem naponta!

Tibi

67. 9e36cbb27b (válaszként erre: 65. - Kozmami)
2011. jan. 7. 20:08

Én letöltöttem a zumba fitness dvd-t, kettő is van belőle.

Egyik a sima, másik már súlyzókkal van.

Ezt cinálom, és itthon. Pont a gyerekek miatt.

2011. jan. 7. 20:07
Jelentkeztem a fogyóholdba is. Itthon is támogatnak meg a kismamás honlapon is. Csak fog menni! :)
2011. jan. 7. 20:06

Köszi a biztatást!

Itt a közelbe is van zumba, csak nem tudom a gyereket hova tenni. Mondjuk elég nyugis, lehet elnézelődne, amíg a sok punci ugrabugrál! :)

2011. jan. 7. 19:55

Én zumbázni fogok rendszeresen, bár azért nem mindennaposan.

Egyszer kipróbáltam, és annyira éreztem másnapra a hatását, hogy tuti jó lehet csak.

63. csirbu
2011. jan. 7. 19:50

Fogyi naplót vezet vki? Az is hasznos, mert amikor leírom és szembesülök vele.... az helyre tesz.

Egyébként mindenki számára

AJÁNLOM: [link]

Sokat segít a szemlélet váltásban, hogy pozitív lelkülettel nézz szembe az ellenséggel, a plussz kilókkal.

62. zsanzi88 (válaszként erre: 58. - Átorka)
2011. jan. 7. 19:48

Most mennem kell , de holnap jövök és meg beszéljük a részleteket :)

Hali.

61. 9e36cbb27b (válaszként erre: 56. - Kozmami)
2011. jan. 7. 19:45
Én amúgy nem egyszer voltam úgy h egyik nap plusz, másik nap minuszom lett. Meg amikor stagnáltam eg ideig...
60. csirbu (válaszként erre: 56. - Kozmami)
2011. jan. 7. 19:45

Kozmami

Ilyenkor mindig arra gondolj, h az az X kiló sem két hét alatt pattant Rád! időt kell szánni rá, ez alól nem lehet kibújni sajna

Kicsi célok = kicsi sikerek = megnő az önbizalmad :)és utána már eszedbe sem jut, h feladd!

59. 9e36cbb27b (válaszként erre: 56. - Kozmami)
2011. jan. 7. 19:45

Áááá dehogy adod fel!

Azért leszünk itt egymásnak, hogy biztassuk a másikat ha esetleg feladná!

Skype esetleg valakinek?

Ott is lehet beszélgetni, akár egyszerre többen is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook