Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki ért már el azzal fogyást, pozitív változást, hogy a fehér kenyeret/tésztát lecserélte teljes kiőrlésűre és hasonló lépésekkel? fórum

Valaki ért már el azzal fogyást, pozitív változást, hogy a fehér kenyeret/tésztát lecserélte teljes kiőrlésűre és hasonló lépésekkel? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 15. 14:18
Szerintem elég ha felezi az adagokat és elhagyja a cukrot..Étkezés előtt pedig egy nagy pohár bubimentes víz....Nem lesz gyors ,de hatásos és nem fog szenvedni .Mármint nem lesz hiányérzete ...
8. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - A73be8dbf2)
2013. jan. 15. 12:41

Az idôs ember nehezen hagyja el - ha egyáltalán el tudja hagyni - a megszokott ízvilágot.

A finom, puha, fehérkenyér után pl. barna magvas kenyeret enni maga borzalom! Max. a mennyiség az, amin lehetne módosítani, esetleg több gyümölcs és zöldség.

2013. jan. 15. 11:44

Én nem változtattam mást, csak a fehércukrot 85%-ban mézre cseréltem és a fehér kenyeret kiflire, mert így könnyebben tartom a mennyiséget. Ezen kívűl az ételekből is próbálok kb. 50-75%-os adagokat enni.

Mozogni az első két hónapban hetente 2-3* 40-45 percet mozogtam, majd egyre kevesebbet, mára ez olyan szintre csökkent, hogy ahova lehet gyalog megyek, de tornázni kb. két hetente egyszer tornázom. 8 hónap alatt, kb. 9 kilót fogytam így.

2013. jan. 15. 11:39
Lehet, hogy ő sem eszi meg, de mindig próbálkozik az ember :D
5. katie_rose (válaszként erre: 3. - A73be8dbf2)
2013. jan. 15. 11:38
Szerintem biztosan már az is szuper ha ezeket lecseréli. Lehet nem fog olyan hirtelen lefogyni,de nem is az a lényeg,hogy egyik napról a másikra fogyjon gondolom. Mondjuk az én anyukám vagy nagyim biztosan nem enne pl rozskenyeret sajnos... :/
4. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 1. - A73be8dbf2)
2013. jan. 15. 11:37
meg lehet próbálni, de fogyás csak kisebb adagokkal érhető el.nem kell elhagynia minden ch-t,de tk kenyér legyen, semmi cukor, barna tészta, barna rizs és du 2 után nincs ch-se gyümölcs, se kenyér, se köret.úgy lehet
3. a73be8dbf2 (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. jan. 15. 11:36
Én is elhagytam, pl. reggel már zabot eszek kenyér helyett, de ezért is írtam, hogy nem rólam van szó. A mamám már tapossa a hatvanat és önfejű, nem fogja feladni ezeket szerintem
2. katie_rose (válaszként erre: 1. - A73be8dbf2)
2013. jan. 15. 11:34
2 hónap alatt 14 kg-t fogytam. de én nem lecseréltem,hanem gyakorlatilag elhagytam a kenyeret és a tésztát illetve a cukrot. (ha nagyon kívánom,akkor teljes kiőrlésűt eszem, cukoreból meg nyírfacukrot illetve édesítőt használok)
2013. jan. 15. 11:30
Nem magam miatt kérdezem, én is diétázom, de máshogy, viszont itt van a mamám, akinek szintén van súlyfeleslege (úgy + 20 kg kb), és hát nemigen hajlik az én étrendem, edzésem felé, viszont fogyni akarna. Ő nem tudná elhagyni a tésztát, kenyeret, olajban sült dolgokat, viszont pont arra gondoltam, hogy lecserélhetnénk tk. kenyérre, barna tésztára (vagy hogy hívják azt :D), olívaolajra az olajat és hasonlók... Ért már ezzel el valaki fogyást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook