Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vajon miért nem fogyok? fórum

Vajon miért nem fogyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. 5e48d37001 (válaszként erre: 25. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:44

Ha túl vagy akkor türelem,be fog indulni.

Én 2 év alatt fogytam még az ős update-l 24 kilót,és volt olyan,hónap mikor nemhogy fogytam volna de még híztam is.

A lényeg,hogy ne térjünk le az útról,még ha úgy érezzük szélmalomharc.

48 kiló vagyok most,és ehetek mindent nem hízok.

Tudom elvagy keseredve,de csinálj ugyanúgy tovább mindent és be fog indulni a fogyás.

30. haribo (válaszként erre: 24. - Gubóka)
2011. febr. 2. 12:43
Ja, elnéztem. Amúgy semmivel nem ízesítem. A cukrot is kerülöm, meg mindenféle szénhidrátot.
2011. febr. 2. 12:41
Méz helyett a sztíviát ajánlom vagy a xilitet. Azok nem hízlalnak és nem is ártanak.
28. haribo (válaszként erre: 26. - Dolores007)
2011. febr. 2. 12:40

Kösz!

kipróbálom.

27. haribo (válaszként erre: 23. - Clugie)
2011. febr. 2. 12:39

A citromot eszed? Mennyit, milyen sűrűn.

Az nem árthat, legalább vitamin.

2011. febr. 2. 12:38

Én a helyedben elfelejteném a kétszersültet. Értéktelen vacak. Egyél inkább korpás kekszet vagy 1 szelet teljes kiörlésű- vagy rozskenyeret. A legjobbak azok a magvas négyszögletes előrecsomagolt, szeletelt kenyerek (én savanyú kenyérnek hívom).

Ha ilyen keveset eszel, akkor ha visszatérsz a rendes táplálkozáshoz egyből hízni fogsz.

Ismerek amúgy embert, aki vadul fogyózott és nem ment le semmi, elment dokihoz és kiderült hogy gond van a pajzsmirigyével.

Egyél tengersok uborkát, abban nagyon sok a víz, alacsony a kalória.

25. haribo (válaszként erre: 22. - 5e48d37001)
2011. febr. 2. 12:38

A hormonvizsgálaton túl vagyok, még tavaly decemberben mindenféle vizsgálatot csináltak, nem ezért, csak én minden évben csináltatok.

Makk egészséges vagyok, bár mondtam a dokinak, hogy hízok, azt mondta ne is törődjek vele, jól nézek ki.

Azért én nem így gondolom.

24. Gubóka (válaszként erre: 20. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:38
ép pazt mondom h enm szabad, lugositani kell h fogyj :) azt hittem h mezzel izesited azert irtam
23. clugie
2011. febr. 2. 12:36

a citrom is nagyon jó lugosító.

Én már csak az életmódváltásban és az update-ben hiszek, bár én is nagyon nehezen fogyok, szerencsére nem is hízok könnyen, így 4 hónap alatt 6kg ment le.

22. 5e48d37001 (válaszként erre: 8. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:35

Azért valamit már kellett volna csökkenie a súlyodnak. A raktározás az valóban lehet egy ok,de nálam az egy bizonyos fogyás után következett be,és nem rögtön az elején.Az is igaz,hogy mindenkinek más a bioritmusa,ezért nem lehet erre szabály alkotni.


Lehet jobban belekéne mélyedned az orvosi részébe is,mert okozhatja ezt hormonprobléma.

Egy hormonszint vizsgálat lehet jó lenne.

21. Havran (válaszként erre: 19. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:34
Nekem nagyon bejött,sőt régebben még a testkontrollt is csináltam az is nagyon jó volt,én azért szeretem mind a kettöt,mert végülis nem kell megvonni semmit,mindent lehet enni csak kicsit csoporosítani kell,és odafigyelni.Munka mellett is teljesen jól betartható.Nem szabad feladni,csak megkell találni azt ami neked bejön és hatásos.
20. haribo
2011. febr. 2. 12:30

Én a heti fél kilónak is örülnék, de 3 hét alatt semmi.

A zöld teát mézzel kipróbálom.

Kösz

19. haribo (válaszként erre: 16. - Havran)
2011. febr. 2. 12:29

Talán a 90 napost megpróbálom.

Eddig nem fogyóztam,3 év alatt jött rám ez a 12 kiló, de most megelégeltem.

csak miután semmi látszata, félek feladom.

18. Gubóka (válaszként erre: 17. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:26
ha a zöld teát mézzel izesited az savasít!!
17. haribo (válaszként erre: 13. - 5bfba16667)
2011. febr. 2. 12:25

Lehetne gyorsabb az anyagcserém, de mondhatjuk rendben.

Sajnos nem is kívánok több kaját.

Hallottam mennyit kéne minimum enni, de annyi kalóriától rosszul is lennék.

Már a másfél liter víz nagy teljesítmény.

Több nem fér belém.

Zöld teát is iszom reggelente, talán több gyümölcs az még beleférne a napi étrendembe.

16. Havran (válaszként erre: 1. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:25

Szia!

Én 71 kg-ról inultam,kb 160 cm vagyok,2 hete csinálom a 90 napos diétát és már 3-4 kg lement,és nem mozgok.Csináltam már korábban is,és akkor is nagyon sikeres volt.Fogyoztál már máskor is?Akkor is ugyanez volt,hogy nem ment le,de az is lehet,hogy neked lassabban indul meg.Én nagyon hamar hizok szeretek is enni,de viszont elég könnyen le is adom csak nálam a kitartással van gond.

2011. febr. 2. 12:22

ha hirtelen sokk éri a szervezetet (diéta és amit cisnálsz nagyon meredek nekem..) akkor elkezd raktározni, és amit beviszel téápanyagot RÖGTÖN zsir formájában raktározza ezért nem fogysz, mert átkapcsol túlélő üzemmódra.


a 12 kg nem sok, életmódot váltsál szerintem, és akkor enm is jön vissza. mindent mértékkel, a lényeg az adagokon van, és a mozgáson. Az átlagos heti fél-1 kg fogyas az ajanlott ami nem viseli meg a szervezetet.

2011. febr. 2. 12:22
Mert ettől a kajától az enyém nem indulna meg..
2011. febr. 2. 12:22

Szia!


Milyen az anyagcseréd? Rendben van?

12. haribo (válaszként erre: 10. - Clugie)
2011. febr. 2. 12:14

sajna a paradicsomot nem birom megenni.

Mit lehetne helyette?

11. haribo (válaszként erre: 9. - Zsófyc)
2011. febr. 2. 12:13

Eddig is alig ettem, nem is kívánom, csak eddig inkább vacsoráztam. Most azt teljesen kihagytam ezzel a porral birom is.

Tervezem a biciklizést, de ilyen hidegben, csúszós úton nem akarom elkezdeni. Remélem hamarosan enyhül az idő.

De addig is, lemehetne legalább egy kiló. :-(

10. clugie (válaszként erre: 8. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:11
Ez szinte semmi, fura, hogy nem fogysz. Lehet, hogy többet kellene enned, de felejtsd el a szénhidrátokat (kétszersült se okés) és egyél több zöldséget és almát, narancsot, mandarint. Ha hiszel a lúgosításban akkor sok paradicsomot.
2011. febr. 2. 12:10
Hu, elég gyötrelmes diéta:S Én tuti nem bírnám. Te fogod? (Én az ilyen porokat meg egyéb vackokat elhagynám, mert többet árt mint segít...:S)
2011. febr. 2. 12:06

70 kg vagyok, 165 cm.

Reggeli kétszersült, tea, valami zöldség.

Ebéd leginkább csak leves.

Vacsora turbo por.

Amúgy is keveset ettem, alig ittam, most legyűrök napi másfél liter vizet.

7. Imo
2011. febr. 2. 12:04

lényeg a mennyiség, bármit lehet enni,de csak mértékkel

bár igaz én kenyeret váltottam és egyáltalán nem eszek édességet és így tartom a súlyom

jelenleg 63 kiló vagyok (100 kiló felett voltam mikor szültem, és 92 kilóról indult a fogyókúra-ez állandó volt) 170 cm

6. azure_ (válaszként erre: 1. - Haribo)
2011. febr. 2. 12:03

Szia!

Nekem anno azt mondták, hogy addig egy dekát sem fogok fogyni amíg savas a szervezetem. Próbálj meg lúgosítani, hátha akkor megindul.

A másik problémám nekem az volt, hogy candidás voltam csak akkor még nem tudtam róla. Érdemes esetleg ezen a vonalon is elindulni, vagy szakember tanácsát kérni.

5. Imo
2011. febr. 2. 12:00
én 40 kilótól szabadultam meg mozgás nélkül
2011. febr. 2. 11:56

Mozgás!

Anélkül hiába diétázol nagyon lassan indul meg a fogyás, mert a szervezeted csak azt érzi, h kevesebbet kap, emiatt elkezd elég rendesen tartalékolni. Ha időhiány, ajánlom Rubint Réka 2009-es DVD-jét, azon vannak 20 perces külön programok (has, popsi, com-derék), ill. egy 40 perces teljes átmozgató.

DE ha eljársz kicsit kocogni, esetleg tekerni mégjobb, mert akkor zsírt égetsz, nem csak erősítesz.

Sok sikert, kitartááás!!! :)

3. Dolores007 (válaszként erre: 1. - Haribo)
2011. febr. 2. 11:54

Szia,

Hány kg vagy és milyen magas?

Írd le légyszi egy napi menüdet.

Milyen diétás italt?

2011. febr. 2. 11:54

Szió,

mit, mennyit és mikor eszel? Hány kg-ról indulsz?

Így kevés az infó ahhoz, h segítsünk.:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook