Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon érdemes-e folytatni egy kapcsolatot, ha megcsaltak? fórum

Vajon érdemes-e folytatni egy kapcsolatot, ha megcsaltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. márc. 2. 12:16

Nem érdemes, bár a dolog nem mindig fekete vagy fehér. Ahol gyerekek vannak és közös ház ott mérlegelni kell. Kemény dió....


Viszont, ha nincs gyerek: LAPÁT!!

8. Borsa (válaszként erre: 7. - Krsta)
2009. márc. 2. 12:12

Miért van az, hogy amennyiben férfi csal meg nőt, még hátba is veregetik. Ha nő csal meg férfit: lequ***zzák. Hmmmmm

Nekem nem menne a megbocsátás.

Ha a srác sutba vágta a kapcsolatotokat egy kufircolásért...

2009. márc. 2. 12:08

Köszi a véleményeket!

Igen, nekem is ez a nagy kérdés jár a fejemben: vajon meg tudnám neki bocsátani??? De tudjátok, hogy mi a számomra legfelfoghatatlanabb? Az, hogy sokan azt mondják, hogy a férfi az ilyen, el kell fogadni. Sőt olyan ismerősöm is van, aki kategorikusan kijelentette, hogy mindenkit megcsalnak egyszer - legfejjebb nem tud róla. Hát ezt nekem a gyomrom nem tudja bevenni... Tényleg ilyenek a férfiak? Bár bevallom a párom is olyan volt, akiért mindenki tűzbe tette volna a kezét, hogy ő aztán biztosan soha nem tenne ilyet... Erre...!!!

2009. márc. 2. 12:03

szia,

sajnalom, hogy megcsaltak, borzaszto erzes...

nem igazan lehet okos tanacsokat adni ,nehez...

ha te ugyerzed van ertelme ujra probalkozni, probaljatok meg, majd az ido valasz ad mindenre..

ha tudsz tovabb igy elni vele, ha nem lebeg a szemed elott mindennap ugyan az, hogy megcsaltak, ha ertelmet latod neki, hoyg erdemes folytatni, akkor talan.

sajnos mi ebben nem nagyon adhatunk se jo se rossz tanacsokat, de kitartast es erot kivanok neked, hoyg tul tedd magad ezen a szomoru dolgon, vagy is vagy ugy.

2009. márc. 2. 12:03

Szia! Nos ez attól függ, mennyire szereted. De minden estere mindenki megérdemel még egy esélyt. Ha úgy gondoljátok megoldani az életeteket hogy addig külön úton vagy, esélyetek nem lesz már egymásra. HA szeretitek egymást, próbáljátok meg még egyszer, de együtt. Mert gondok mindig lesznek, ha az egyik megoldódik jön helyette más. Ne várjatok a tökéletes életre, mert bár lehet , hogy van én, még nem találkoztam vele. Mindemellett a párkapcsolat, nem csak azért van, hogy a szabad időnk eltöltsük valamivel, hanem azért, hogy mindkét fél segítsen a másiknak a gondjai megoldásában, egy párkapcsolatban ezek közös dolgok.


Ha szeretitek egymást....akkor én a helyedben adnék az egésznek még egy esélyt. Tisztalappal, és nem csak boldog perceket keresve egymással, hanem a gondokat megosztva együtt lenni.

2009. márc. 2. 12:01
Kemény dió egy ilyen kapcsolat, de nem, nem, és nem tudnám folytatni. Kavarognak az érzelmek, az világos. Ne agyalj a szerelem / elhidegülés dolgon, oda a bizalom! Többre vagy Te érdemes annál, minthogy így becsapjanak.
2009. márc. 2. 11:58

szia!

Engem egyszer megcsaltak anno és utána már nem tudtam bízni benne ! Megpróbáltuk és utána nem ment...

Tehát szerintem értelmetlen!

2009. márc. 2. 11:54
Szia! Ha engem magcsalnának, annak nem lenne nálam többé maradása. Nem tudnék benne többé megbízni, és ugye minden kapcsolat alapja a bizalom... Ez csak az én véleményem!
2009. márc. 2. 11:51
4 évig tartott a kapcsolatunk. Elég sok problémánk volt, nehezen indult, ezért kicsit hosszabb ideig tartott, míg összerázódtunk. Ő szerelemes volt belém, én a múltbeli rossz tapasztalataim (lelki és testi sérülések) miatt nem tudtam annyira nyitottan és befogadóan élni ebben a kapcsolatban, mint kellett volna. Úgy érezte nem táplálom eléggé a szerelmét. Ami aztán így el is múlt. 1 hónapja megcsalt, elment, bár azt mondta nem a másik miatt, nem akar vele kapcsolatot kialakítani, csak úgy érezte, hogy ezt így nem folytathatjuk tovább. Azóta sokszor találkoztunk, beszélgettünk. Folyamatosan változnak a dolgok, csak az állandó, hogy még mindig szeretjük egymást, ragaszkodunk egymáshoz, mert mindketten érezzük, hogy ha rendbehozzuk a lelkünket, az életünket (megvívjuk a harcot a saját démonainkkal), akkor minden tökéletesen működhetne köztünk. De ki tudja, mennyi idő ez... És ha addig megszakítjuk a kapcsolatot, nem távolodunk-e véglegesen el egymástól, az esélyét is eljátszva annak, hogy újra együtt legyünk???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook