Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon érdemes-e folytatni egy kapcsolatot, ha megcsaltak? fórum

Vajon érdemes-e folytatni egy kapcsolatot, ha megcsaltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. aug. 19. 10:42
nem javasolnám
68. survivor3 (válaszként erre: 7. - Krsta)
2009. aug. 19. 09:38

Nem ilyenek.

Még megpróbálhattok együtt maradni, de utána mindig gyanakodni sem jó.

Nagyon megváltoztat mindent egy megcsalás.

2009. aug. 19. 09:32
Szerintem nem.
66. vorsi75 (válaszként erre: 61. - Lojoka)
2009. aug. 19. 09:31
Ez egy tökéletes válsz volt. nincs mit hozzáfűzni.
65. c3194ec9c7 (válaszként erre: 63. - 099c0bed40)
2009. ápr. 24. 14:34
pontosan
2009. ápr. 24. 14:31
Szerintem ez teljesen attól függ, ahogy már előttem is írták, hogy le tudod-e nyelni. Én a párommal 2 éve vagyunk együtt. Az elején egyszer egy átbulizott(hullarészeg) éjszakán megcsalt. Nem volt mentség rá, hogy berúgott. 1 hetet agyaltam a dolgon, de annyira törte magát, láttam rajta, hogy teljesen kétségbe van esve, és eszméletlenül bánja a dolgot. Megbocsátottam. Azóta minden a legjobb közöttünk, és hálás azért, hogy el tudtam neki felejteni. Nyárra tervezzük az esküvőnket, és nemrég úgy döntöttünk, jöhet a baba is. Ha valaki nem eredendően DÖG, és csakazértis lép félre, akkor el kell nézni, sokat nyersz vele:)
2009. ápr. 24. 10:05
Ez elsősorban az adott kapcsolat mélységétől és időtartamától függ.
62. lojoka
2009. ápr. 23. 10:49
Húú, az előző hsz-ből kihagytam betüket stb...elnézést de dolgozom is közben...
61. lojoka
2009. ápr. 23. 10:47

Ha fel tudod dolgozni és nem dörgölöd az orra alá akkor :igen..

Ha pedig mindig benned van a kisördög, állandóan agyalsz, féltékenykedsz, beszólogatsz: akkor semmi értelme.

Mert újra megteszi. Mégpedig azért, mert senki nem birja elviselni, hogy folyamatosan piszkálják, vagy büntessék, vagy bezárják.

Ha visszfogadod akkor szigorúan be kell tartani a szabályokat, ezzel vállalod, hogy megocsáltasz. Nagyon nehéz dolog , ez!! Mérlegelni kell, és kikapcsolni valahogy az érzelmeket. Saját magával kell az embernek tisztában lennie..ugyanis ha az érzelmek miatt fogadod vissza de megmarad a tüske, akkor nemcsak az ő élete lesz pokol hanem a sajátod is!!! Hiszen neki bűntudattal éli egyfolytában , nem lehet, neked pedig jobban fájna ha újra megtenné és még egy pofon jönne !!

Egy szónak is száz a vége aki megbocsált, az halgasson örökre, és viselkedjen úgy mint akinek ez nem okoz problémát. Ha nem megy tiszta szivből akkor jobb szakitani !!

2009. ápr. 21. 14:48
Attól függ. Ha le tudunk ülni normálisan megbeszélni, és rájönni, hogy hol rontottuk el, akkor igen. De ha csak egymást vádoljuk, meg ilyenek, akkor nem...
59. cintiah (válaszként erre: 58. - Nagyir)
2009. ápr. 21. 14:40
Teljes mértékben igazad van!
58. Nagyir
2009. ápr. 21. 13:14
Szerintem nem. Ha igazán szereted a párodat, vagy ő téged, akkor ennek a lehetőségnek helye sincs a kapcsolatban. Ha megcsal vagy megcsalod, valami hiányzik, amit ő vagy te nem tudtok megadni a másiknak.
2009. ápr. 21. 12:59
Szerintem, ha egyszer megtette, megteszi mégegyszer. Én biztosan kiadnám az útját, bármennyire fáj.
56. cintiah (válaszként erre: 50. - Zsanetta)
2009. ápr. 21. 12:58
Nem hiszem, hogy ágyba lehet bújni mással, ha szereted a párodat igazán! Amíg szeretem, nem tudom megtenni. Ha már nem szeretem, akkor meg nem vagyok vele! Gaz tett! Szerintem...
2009. ápr. 21. 12:44
Az mindig a két embertől függ-és a miértektől.
54. sariya
2009. ápr. 21. 12:42
Sztem nem.
2009. ápr. 21. 12:30

Minden a lelked állapotától függ. Kötődsz még? Kibírod,ha szakítasz, el tudod vágni a fonalat, varrani a szálakat? Kész vagy már rá?

Ha nem, akkor sóvárogni fogsz. Bár benne van,hogy megalázottnak érzed majd magad,ha maradsz, de minden ami kívül megjelenik az életünkben azért van, mert belül ezt az információt hordozzuk.

Belül vagyunk erre kokndícionálva.....

Hát ezt most van aki érti, és van aki nem.

De, ha akarsz kezd új életet, új partnerrel, minden esetre addig sok esély van ugyan így végződő kapcsolatra, amíg meg nem gyógyítod magadban azt a félelmet, amitől bevonzottad ezt a helyzetet...

Minden esetre harmoniát kívánok neked!

52. d972032f0a (válaszként erre: 51. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 29. 21:21
Nem akarsz beszélni róla??? Hátha tudunk egymásnak segiteni!!!
51. fbd0ceb525 (válaszként erre: 46. - D972032f0a)
2009. márc. 29. 21:14
Én vagyok még így!! Bízok, csak azt nem tudom hogy miben. Nnnna, majd lesz valahogy!!!
2009. márc. 29. 19:28

nálunk én voltam a megcsaló,tudtam mi a következménye,de megtettem,pedig szerettem és mai napig szeretem.

megbocsájtott,de ára volt,sokáig azt hallgattam hogy mert te csaltál meg nem én.-mondta.

szeretjük egymást és nem lennék mégegyszer képes arra hogy megtegyem.

ugy éreztem nem kapom meg azt a szeretetet,törődést amit megérdemelnék.

többre vágytam,ma próbálom elfogadni hogy ö ilyen mindenre nyitott ember(programok,internet)

és próbál sokkal többet foglalkozni velem.

akivel megcsaltam ö olyan lett volna amilyet lyen téren akartam,de ö másban nem felelt meg és nem volt a párom.

szerelmes vagyok a páromba és most már tudom,nem tudnám mégegyszer megbántani,el kell fogadni egymást a hibáival.

49. vvicus
2009. márc. 29. 19:25
Hozzáteszem, én nem tudnám megbocsátani a dolgot...
48. vvicus
2009. márc. 29. 19:24
Csak akkor, ha tényleg, szívből túl tudod magad tenni rajta. MErt ha nem, és szálka van benned, a fene megette az egészet. Szerintem.
2009. márc. 29. 19:15

Nem. Ha egyszer megteszi, megteszi még egyszer.

És egyébként sem lesz már soha olyan, mint régen... :(

46. d972032f0a (válaszként erre: 44. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 29. 19:10
Szerintem azok vannak kevesebben akik hisznek még abban ,hogy jó lesz ami már szinte elveszettnek tűnik....sajnos én is ide tartozom...bizok benne még hogy hátha...vagy talán.... még egy kis szikra vagy valami hasonló.....pedig nem én voltam aki megcsalta...de én hülye...még reménykedem...mert a remény hal meg utoljára.....ezt mondja a fáma.
2009. márc. 29. 18:45
Mindenkinek van egy vérmérséklete, azon nem lehet változtatni, sajnos. Persze attól még nem biztos, hogy nem is szeret. De az ilyen ember nem tud megváltozni, ezért nem is érdemes (szerintem) mellette maradni...
44. fbd0ceb525 (válaszként erre: 43. - D972032f0a)
2009. márc. 29. 17:25
Írigylem azokat, akiknek sikerül újra hinni abban, ami már elveszett. Nagyon hülyének kell ahhoz lenni - miközben tudom hogy a páromat csak az nem hódítja meg aki nem akarja - megbízzak benne. Aki egyszer /többször/ megteszi, annak nincsenek gátlásai. Nem hiszek az emberi jellem változásában. És miért is változna meg bárki is, ha neki az úgy jó. De jó is lenne, ha nem kellenének évek a másik megismeréséhez!
43. d972032f0a (válaszként erre: 41. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 29. 16:34

Abban igazad van,hogy a bizalmat és a hitet már nehéz visszaszerezni..... és van úgy,hogy nem is lehet.....elfelejteni sem lehet és túltenni magadat sem egyszerü......persze valakinek sikerül mert nem vagyunk egyformák.

A szánom-bánom duma csak addig van amig ki nem megy az ajtón.

2009. márc. 29. 16:29
Sziasztok! Saját tapasztalatból azt mondom, ha csak egyszer történt meg, még érdemes adni egy újj esélyt. Bár nagyon sokáig tartott mire feldolgoztam, de nekem megérte. De szerintem függ sok mindentől. Mióta vagytok együtt? Van-e családotok? Illetve egyszeri félrelépésről van-e szó, esetleg hosszabb viszonyról.
41. fbd0ceb525 (válaszként erre: 17. - 69abd4fa9b)
2009. márc. 29. 16:23

Bizony ez így van. Szerinte én is pokollá tettem az életünket. Mivel az előzményeket szerinte el kellene felejteni, túl kellene lépnem a dolgon. Ő lenyomta a szánom-bánom dumát és ezzel lezárta a témát, látszólag azóta nem csajozik. De a bizalmat és a hitet hogy lehet visszaszerezni?

Nálunk ez 2 éve derült ki, azóta nincs biztonság. Az a tudat, hogy a párod könnyen elcsábítható, "némileg" bezavar az érzéseknek.

40. d972032f0a (válaszként erre: 39. - Robi-Tina)
2009. márc. 29. 16:07
Ez igy igaz....nagyon sok mindentől függ...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook