Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vaginizmus!Hogyan lehet átlépni az ilyesmin? fórum

Vaginizmus!Hogyan lehet átlépni az ilyesmin? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. Vaja (válaszként erre: 64. - Krizsanevi)
2008. aug. 5. 18:40
Köszönöm:)
64. krizsanevi (válaszként erre: 63. - Vaja)
2008. aug. 5. 11:58
Szuper! :D
63. Vaja (válaszként erre: 62. - Hisztikirálynő)
2008. aug. 5. 11:55

Szia!


Háááát, elég érdekesen alakult...

Egy elég felkavaró hírt tudtam meg a testvéremről és aznap este semmi másra nem tudtam gondolni.Aztán éjjel arra ébredtem hogy a párom símogat stb...pedig én nem is terveztem kicsit sem a próbálkozást.Aztán mindkettőnk meglepetésére teljesen könnyen sikerült.

Szóval a lényeg az volt, hogy teljesen más foglalta le a gondolataimat és kicsit sem jutott eszembe hogy esetleg fájni fog vagy hogy nem sikerül.

Azóta mindig sikerül.Nem mindig sikerül ugyanazokban a pózokban, de már egyre több pózban megy, lehet variálni:))))

Mióta sikerül rendesen azóta megváltozott kicsit a kapcsolatunk is.Persze jó irányba.Nem stresszes már ha szóbajön a behatolásos szex, akkor azért elég sok negatív érzés volt már bennünk a rengeteg sikertelen próbálkozás miatt.13 hónapot voltunk úgy együtt, hogy nem sikerült, mondjuk abból kb 8 hónap volt az, mikor már intenzívebben próbálkoztunk.

Én azt sajnálom, hogy erre nincs egy olyan megoldás ami mindenkinek segít. Egyre több lányról és a párjukról tudok akik ettől szenvednek, mert ez tényleg szenvedés. Olyan jó lenne, ha ezzel a dologgal is többet foglalkoznának akár a médiában, akár az orvoslásban.

62. Hisztikirálynő (válaszként erre: 61. - Vaja)
2008. júl. 17. 16:07

Örülök:)

Elárulod, hogy hogy sikerült túllépnetek rajta?:)

61. Vaja
2008. júl. 17. 15:35

Régen írtam már ide...

Azóta már túl vagyok ezen a problémán:)

60. Hisztikirálynő (válaszként erre: 59. - Vaja)
2008. jan. 29. 17:11
Persze, hogy át fogsz élni te is sok-sok szenvedélyes órát, csak ne félj!:) És ne görcsölj rá a témára nagyon, sodródj az árral:)
59. Vaja (válaszként erre: 58. - Hisztikirálynő)
2008. jan. 29. 17:07

Szia!


Remélem tényleg sikerül, mert már úgy vágyom rá, hogy igazán boldogok legyünk a szexben is!

Lesz egyátalán valaha ilyen?:(

Néha mikor pl tv-t nézek vagy olvasok és pont olyan rész van ahol a pár szerelmesen szenvedélyesen szeretkezik és mindketten nagyon boldogok, akkor szorul össze a szívem igazán....hogy át fogok e élni valaha én ilyet?!:(

58. Hisztikirálynő (válaszként erre: 57. - Vaja)
2008. jan. 28. 15:17

Szia!

Már jó úton haladtok:) Beszélni kell róla, hogy kinek hogy jó. De szerintem még mindig nem tudod magad teljesen elengedni. Még a félelem mindig benned van. Ezen kellene valahogy változtatni, hogy ne félj annyira.

Többféle pózt kell kipróbálni. Még nálunk is előfordul, hogy mocorogni kell, míg becsusszan:)

Gyakoroljatok szorgalmasan, egyszer csak ráérzel az ízére, aztán meg majd jajj a párodnak;)

Puszi:)

57. Vaja (válaszként erre: 56. - Hisztikirálynő)
2008. jan. 28. 13:02

Szia!


Már voltam nődokinál...ő azt mondta semmi probléma nincs velem fizikailag.Simán meg tudott vizsgálni.Mikor a tükörrel vizsgált nagyon féltem, de mire elkezdtem volna félni, közölte, hogy mehetek öltözni...én meg döbbenten néztem rá, hogy már kész is?!:)

Párommal folyamatosan próbálkozunk, van mikor jobban sikerül van mikor kevésbé, de úgy érezzük jó úton haladunk.Előző héten nagyon meglepődtünk, mert teljesen simán elég nagy része becsúszott...:)következő próbálkozásnál sajnos már nem tudtuk összehozni...


Nem tudom volt e valakinek hasonló élménye...nálunk az is probléma(erre is most jöttünk rá), hogy a párom kicsit rossz szögben próbál belém hatolni és a hüvelyem alsó falát jobban nyomja.Ez elég kellemetlen tud lenni.Próbáltuk úgy, hogy párnát tettünk alám és úgy jobb volt.Meg is beszéltük, próbálja ő is másképp, de ugye ő nem érzi, annyira hogy nem egészen jó, mint én.Van még valakinek valami ötlete mivel lehet ezt kiküszöbölni?

2008. jan. 28. 09:08
Szia Vaja, miújság veletek?
55. Vaja
2007. dec. 27. 09:33

Uh már jó régen írtam!

Bár nem nagyon van mit most sem.Nem változott még semmi.Max. annyi hogy már egyre dühösebb, idegesebb és feszültebb vagyok.

Mit nem adnék, ha egy este felhőtlenül, minden félelem nélkül igazán szeretkezhetnék a párommal...

54. Vaja (válaszként erre: 53. - Grünyó)
2007. dec. 11. 09:35

Szia!


A helyzet az, hogy csütörtökön már majdnem teljesen sikerült, párom szerint már csak 1-2 cm hiányzott volna ahhoz hogy teljesen bennem legyen.Örültem, de eléggé fájt is!:(

Ráadásul iszonyatosan fájt a fogam, péntek reggelre a jobb arcom 3-szorosára dagadt.Ez még most is tart.Kaptam rá antibiotikumot.Ami meg ugye gyengíti a fogamzásgátló hatását, így nem mertünk tegnap csinálni szinte semmit.Huh pedig iszonyatosan kívántuk egymást, éreztem hogy most menne.Csinálhattuk volna óvszerrel, de a párom annyira utálja, hogy fél hogy úgy nem menne neki:-(

Hát nagyjából ez van velem....

2007. dec. 9. 10:36
Mi a helyzet most veled Vaja??
52. krizsanevi (válaszként erre: 50. - Vaja)
2007. dec. 3. 16:48
Szia! Na utánanéztem egy kicsit ennek a dolognak: Gyakorlatilag nincs két egyforma szűzhártya. Van olyan, akinek már a tampontól is átszakad, valakinek behatolástól sem (csak többszöri együttlét után) Tényleg közel van a hüvelybemenethez, de az 1 cm kicsit kevés. Azt írják az orvosok, hogy ritka az is , ha ujjazással átszakad. Néha teljesen elfedi a hüvelynyílást, néha több kisebb-nagyobb lyuk van rajta. Az, hogy lassan tágulsz normális, első alkalom is, feszült is vagy... Ne aggódj! Remélem kicsit megnyugtattalak.
51. Rozália (válaszként erre: 49. - Vaja)
2007. dec. 3. 07:29
Ha száraz vagy, az azt jelenti, nem vagy tejes izgalomban szexuálisan.... De ezen is lehet segíteni, mert lehet kapni sikosító gélt a gyógyszertárakban. Azzal is nagyon izgi.
50. Vaja
2007. dec. 2. 20:43

Sziasztok!


Most érdekes dolgok járnak a fejemben.Muszáj ezt most leírnom.

Szóval...

előszöris érdekelne, hogy szerintetek a hüvelybemenettől kb. milyen távol van a szűzhártya.Mert egy ismerősöm mondta(orvosnak készül), hogy max 1 cm-re.Na de azon már túlhaladtunk jó párszor....mégis picit mindig fáj ahogy haladunk egyre beljebb.

Akkor most ilyenkor mi van?

A másik, hogy elég lassan tágulok...egyik alkalomról a másikra haladunk picit beljebb, na ez mitől van?

Most vagyok abban a helyzetben, hogy semmit nem értek...tényleg nem...

49. Vaja
2007. dec. 1. 11:39

Sziasztok!


Uh hát tegnap este haladtunk kicsit!:-)Csak fájt:-(Utána megbeszéltük, hogy azért fájhatott annyira, mert száraz voltam már és ahogy mozgott bennem az fájt, de örültem hogy legalább haladtunk:-)


2 hónapja szedek fogamzásgátlót és az előző levél 5 napja fogyott el és még mindig nem jött meg:-(

Aggódom már, hogy most mi van:-(

Csak a második levélnél kezdtünk el próbálkozni a szexxel, előtte vigyáztunk nagyon, hogy ne is érjen oda. Ugye az kizárt hogy terhes legyek??

Normális ez, hogy most nem menstruálok??


Segítsetek!!!:-((

48. Grünyó (válaszként erre: 47. - Vaja)
2007. nov. 30. 11:40
nekem ilyen vadállat nődokijaim voltak eddig?? mindenesetre így utólagosan lehet, hogy szivességet tettek... :-/
47. Vaja (válaszként erre: 45. - Grünyó)
2007. nov. 30. 10:53

Nekem nem vette el a nődoki, mert nem vizsgált úgy, csak hasi ultrahanggal...eddig.De ugye szeretne tisztábban látni és kellene a hüvelyi, utálom a gondolatot is:-(



Még mindig nem menstruálok, pedig azt hittem mostanra már fogok és gyorsan túl leszek rajta:-(, aztán próbálkozhatunk megint:-)

2007. nov. 30. 07:00
Hölgyeim! Nem beszélni, csinálni...:)))
2007. nov. 29. 18:07

...szorítunk Vaja! :-)


A PCO-ról jut eszembe- mellesleg én is az vagyok,- hogy érintetlen mivoltom időszakában annyit jártam nődokihoz, hogy szerintem nekem nem is volt szűzhártyám, mikor először együtt voltam a párommal!...vmelyik nőgyógyász vehette el a szüzességemet, az egyik kacsával. :-)

44. Vaja (válaszként erre: 42. - Ági28)
2007. nov. 27. 11:13

Ági!

Valószínűleg fájni fog, néhányszor már sikerült eléggé ellazulnom és egyszer már nagyon közel voltunk a sikerhez, de éreztem egy kis fájdalmat és megijedtem.

A párom mindenhogy próbál ellazítani, kézzel, szájjal...nagyon szeretem, ha szájjal kényeztet.

Igazából az is baj, hogy görcsöltem nagyon, mert szükséges lenne egy hüvelyi ultrahang, mert PCO-s vagyok és a doki úgy tudna igazán megvizsgálni.De ugye eddig sem lehetett, mert szűz vagyok.2 hét múlva kellene visszamennem a vizsgálatra, meg gyógyszerért.De megbeszéltem anyukámmal, hogy hagyjuk most az egészet, elmegyünk gyógyszerért és ha sikerül majd a behatolás akkor elmegyünk megint a dokihoz, még emiattis ne görcsöljek.

43. Vaja (válaszként erre: 41. - A66308f214)
2007. nov. 27. 11:06
Most pár napig nem próbálkozunk, mert menstruálni fogok, így lesz egy kis szünetünk.Kicsit megnyugszunk mindketten és utána újult erővel próbálkozunk és nem görcsölünk még ha nem sikerül is.Egyszer majdcsak összejön:-)
42. Ági28
2007. nov. 27. 10:38

Vaja!

Nem is biztos, h fájni fog! Már görcsölsz, pszihcésen készülsz és várod a fájdalmat. Az ellazulást hogy csináljátok? Simogatjátok egymást? Szájjal engeded, h kielégítsen a barátod? Ezt elviseled? Nekem pl egyáltalán nem fájt, nem éreztem semmit! Semmi fájdalom nem volt és jó sem volt. Mintha nem is történt volna semmi. Hagyd a piát a fenébe, ha nem szoktál inni, nem fogod tudni mennyit kellene innod, és tényleg elaludhatsz. Ha a barátod szájjal kielégít, kellőképpen ellazulhatsz és közben használhatja az ujjait. De az is segíthet, h megbeszélitek, hogy szántok egy estét a konkrét aktus nélküli szexre, kéz, száj, stb. És talán annyira el tudsz majd lazulni, h magadra rántod a barátod és észre sem fogd venni az esetleges fájdalmat!

2007. nov. 27. 09:58
Mi lenne, ha néhány napig, hétig nem próbálkoznátok? Addig kicsit gondold, beszéld át. Tapasztalat: én egyáltalán nem éreztem, mikor "szakadt át",egyszerüen csak ugy éreztem, nem fog beférni. Aztán mégis befért, sőt, a babám meg kifért. Hihetetlen,mennyit tud tágulni, ha kell.
40. Vaja
2007. nov. 27. 09:37

Na a tegnap este szép volt:-)

Volt nagy rákészülés, ittam is, mindketten eldöntöttük, hogy most végigcsináljuk.Ehhez képest amit ittam az szinte semmit sem hatott:-), sikerrel sem jártunk ( mert persze így még idegesebb voltam és nem tudtam elengedni magam, bárhogyan is koncentráltam ), de beszélgettünk vagy 2 óván keresztül összebújva! Nagyon jó volt, imádom Őt!

És most még elkeseredett sem voltam azért mert nem sikerült.

2007. nov. 27. 09:37
Mi újság?
38. Rozália (válaszként erre: 36. - Vaja)
2007. nov. 27. 09:01
Kincsem, nem jön az hirtelen.... a párod előtte az újjával simogassa a csiklódat, és szépen lassan, az ujjával tágíthat is a lyukon, ha már olyan szűk, de ezt te is megteheted magadban, ámbár együtt sokkal jobb. Dugja be előbb az egyik ujját, aztán kettőt, aztán bizhtosan sikerül becsusszannia.
37. krizsanevi (válaszként erre: 36. - Vaja)
2007. nov. 26. 13:54
Arra gondolj, hogy ha túlleszel az elsőn, utána milyen jó lesz!!! Megéri az a pici fájdalom ! ;-)
36. Vaja (válaszként erre: 35. - Hisztikirálynő)
2007. nov. 26. 13:32

Hát mikor most vasárnap reggel próbáltuk majdnem sikerült.Tudom, hogy nem olyen nagy a fájdalom, de hirtelen jön és attól persze hirtelen összerándulok.Ezt történt most is.Bár én mondtam hogy folytassuk hátha most sikerül, de szegény párom úgy megijedt, látta rajtam, hogy hirtelen tényleg nagyon rossz volt nekem.

Ma este is jön, ma tervezem, hogy tényleg iszok valamit előtte és mindenképp végigcsináljuk, mert már nagyon szeretném ha túl lennénk rajta.Vasárnap már csak nagyon pici hiányzott, éreztem.Ő is érezte, mondta is hogy most még beljebb volt.

Utálom, miért kell fájnia picit is:-(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook