Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Útkeresés fórum

Útkeresés (beszélgetős fórum)


27. Vencsi (válaszként erre: 26. - 0b970a67a0)
2022. dec. 13. 18:30
Igen Narnizsa,pontosan ez van.
2022. dec. 13. 12:30

Van olyan -férfi is, nő is-akinek kell, hogy kötődjön valakihez.

Nem bír egyedül lenni.

Valószínűleg ha te ezt nem tudod neki megadni, akkor keres olyat aki megadja.

Ha 2 hét után, hát két hét után költöznek össze. Kell, hogy legyen egy biztos pontja.

25. liliom10 (válaszként erre: 22. - Vencsi)
2022. dec. 13. 12:20

Egyikőtök sem igazán szerelmes ! Te nem mész hozzá, ő pedig fölszedett két hete (?) egy másik nőt.

Felejtsd el őt ! Nem ő az Igazi !

24. liliom10 (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
2022. dec. 13. 12:18
Azt írja FI., hogy a férfinek van hol laknia, csak ő nem mehet hozzá súlyos családi ok miatt. Lakni se mehet, és feleségül se mehet hozzá ? Esetleg valamilyen - nem fehér - bőrszín miatt ? Kitagadnák FI-t a szülei ?
23. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Bichi)
2022. dec. 13. 11:34

A magyar bíróságok szinte kivétel nélkül válópernél az anyát jogosítja fel a közös ingatlanban maradáshoz, tekintettel a gyerekekre.

Ilyenkor az elvált férjet kötelezik költözésre. Ritka a kivétel.

22. Vencsi (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2022. dec. 13. 08:43

Rátapintottál a lényegre.Minden tekintetben.Nincs lehetőség,hogy hozzám költözzön.Ha feladom a mostani életem,túl nagy árat fizetek.

Szóval tényleg az idő fogja megmondani,hogy jól döntöttem- e. Valahogy túlélem.Más is volt hasonló helyzetben.

21. Vencsi (válaszként erre: 19. - Liliom10)
2022. dec. 13. 08:39
Én sem értem.
20. michelle.r (válaszként erre: 15. - Vencsi)
2022. dec. 13. 08:29

De van. És ez pont egy ilyen helyzet. Ha együtt akartok lenni, a hegyeket is eltoljátok az útból.


Feladod magadat valaminek/valakinek, nem a saját életedet éled. Az élet elmegy melletted, a végén majd kiderül, hogy megérte-e. Gondolom, nem hagyhatod magára a szüleidet, ami érthető, de arra biztosan nincs más megoldás?


Bizonyára szeret, de nem eléggé ahhoz, hogy ebben a nehéz helyzetedben melléd álljon. Hozzátok nem költözhet?

19. liliom10 (válaszként erre: 17. - Globus)
2022. dec. 13. 07:19
Azt a nőt se értem, aki két hét ismeretség után összeköltözik egy férfivel. Pláne, ha még a párkapcsolati múltját is tudja. Szinte idegenek még egymásnak.
18. globus (válaszként erre: 15. - Vencsi)
2022. dec. 13. 06:53
Ő nem tudna hozzád költözni? Segíteni a kötelezettségekben?
17. globus (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. dec. 13. 06:51
Miért? Elhagyta a feleség. Kell valaki, aki mossa a bugyogóját, főzzön, hajtsa a mókuskereket.
16. libikóka (válaszként erre: 11. - Vencsi)
2022. dec. 13. 06:38

Nem védem,,mert nincs miért.

Mégis ,,volt egy nyilván problémás házassága,plussz egyszintén "problémás" mellékutcája,nem csodálom ha mást keres,,még akkor is ha vannak érzései feléd..hisz el akart venni.

Bár ez a két hét nekem is sántít.Talán így akar választásra bírni.

15. Vencsi (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2022. dec. 13. 06:26
Igen,szerettük egymást.Most más lett a helyzet és ezért változik minden.Ő egyedül maradt, én sajnos nem tudok vele élni.Vannak olyan kötelezettségeim,amiket nem tudnék megoldani ha hozzá költöznék.Ő viszont nem tud és nem is akar egyedül élni,ezért keres egy társat magának.Igen,ő könnyebben túl tud lépni a dolgokon és ez fáj,de tudom,hogy szeret.Lehet már nem szerelemmel,de sokat jelentek neki.Nincs mindig olyan,hogy valami csak fekete vagy fehér. :(
14. Vencsi (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. dec. 13. 06:07
Van hol laknia.
13. Vencsi (válaszként erre: 8. - Liliom10)
2022. dec. 13. 06:06
Az első reakcióm nekem is az volt,hogy akkor vége,de mégsem tudok elszakadni tőle.
12. Vencsi (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2022. dec. 13. 06:03
Igen,tudom,hogy ez a 2 választásom van.Elengedni egyelőre nem tudom.
11. Vencsi (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. dec. 13. 06:01
Fogalmam sincs.Teljes káosz van bennem.
10. Bichi (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. dec. 12. 23:47
Ebből honnan szűrted le, hogy nincs hol laknia?
2022. dec. 12. 19:39
Annyira tetszik, mikor valaki elindít egy fórumot, aztán vissza se néz. Vagy már más néven, vagy névtelenül indítja a következőt. Csak, hogy legyen miről csevegni 😁
2022. dec. 12. 15:59
Akármilyen lelkiállapotba kerülnék - és már voltam ! - soha nem kellene olyan férfi, aki más nővel akar élni ! Akinek nem kellek, az nekem se kell !
2022. dec. 12. 15:42

Szeretői kapcsolatban voltatok és nem élettársiban!

Most elvált, és nincs hol laknia, és mivel te nem akarsz vele élettársi kapcsolatot, hát keres magának olyat, ahol éjszakára lehajthatja a fejét.

Az szinte tuti, hogy azt a nőt sem 2 hete ismerte meg.

6. libikóka (válaszként erre: 1. - Vencsi)
2022. dec. 12. 15:41
Meg tudnál benne bízni? Őszintén?
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - Vencsi)
2022. dec. 12. 15:22
Két választásod van. Elengeded, vagy továbbra is a szeretője leszel. Ha két hete ismert meg valakit, és máris az összeköltözést tervezi, nem egy felelősségteljes komoly ember. Ergo hazudik neked. Melyik esetben érzed még, hogy ő álmaid netovábbja?
2022. dec. 12. 15:14
Csalta a feleségét veled, és te azt gondoltad, hogy téged sose fog elhagyni? Ha vele megtette, veled ugyan miért ne tenné? Jó reggelt!
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Vencsi)
2022. dec. 12. 15:06

"Nagy szerelemben éltünk." "Őszintén szerettük egymást."

"2 hete megismert egy nőt,akivel az együttélést tervezi."


Nagyon nagy szerelem lehetett...


A pasi csak úgy tudja elképzelni az életét, hogy van egy asszony otthon és legalább kettő, akihez eljárhat.

Mert tuti, hogy ez a neked kéthetesnek beadott ismeretség is korábbi.

2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Vencsi)
2022. dec. 12. 15:01

Vajon miért nem lehet elmenni két tanúval összeházasodni ? Ellenzi a család a házasságotokat ?

Ha már együttélést tervez valakivel, elég nehéz elhinni, hogy két hete ismeri ! Kiábrándult ? Nem szeret már Téged ? Nem laktok együtt ?

2022. dec. 12. 14:42
Tanácstalan vagyok.Van egy 10 éves szeretői kapcsolatom.Nagy szerelemben éltünk.Eddig. 10 hónapja elhagyta a felesége,el is váltak azóta.Kérte,hogy menjek hozzá,de nagyon súlyos családi okok miatt nem tudok.Mindenben mellette álltam, támogattam,vele töltöttem az összes szabadidőmet,igazi páros voltunk.Őszintén szerettük egymást.Most mégis elhagyni készül. 2 hete megismert egy nőt,akivel az együttélést tervezi.Már nem elég neki a szeretői kapcsolat.Többet akar,pedig nagyon sokat voltunk együtt.Csalódott vagyok,azt hittem a mi szerelmünk mindent kibír.Úgy látom sajnos ezt nem.Nem tudom elengedni, nagyon szeretem.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook