Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazott már valaki Ázsia nekeddel? fórum

Utazott már valaki Ázsia nekeddel? (beszélgetős fórum)


2023. nov. 5. 23:01

Igen! Hatalmas csalodas volt es rafizetes. Bizzatok magatokban, a Bookingban, es egy 20-40 perc olvasgatassal a Google-n megtalaltok mindent amit nekem ez a ceg kinalt.

Tanacsok amiket nem kaptam meg es kellettek:

- Egyedul is meg tudjatok szervezni, irjatok a szallasoknak is ha akartok, segitenek

- legyen letoltve kint a Google fordito app (kamera funkcio, egy gyogyszertarban: csoda!)

- magyar roaming: van, de lassu kint, es a gps megtevesztoen tukorben mukodott

- Bonusz! Forduljatok a kinti tourinformhoz az allomasokon: Negyedannyit fizettem egy-egy utvonalon, kulfoldikent, sajnos egy rosszul elsult nap 5h veszteseg es rafizetes utan tapasztaltam meg ezt kint.


Nekem ez a megoldas amennyire csak lehetett, a visszajara sult el, ne adjatok at a gyeplot, a nyelvtudas hianya nem akadaly, es a kintiek ingyen segitenek mar most online. Nektek tobb szerencset. Bizzatok magatokban, en nem tettem ez volt az ara.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - B9e097a9f6)
2022. dec. 6. 15:40
Oké, köszi!
15. b9e097a9f6 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 15:39

Mit értesz hagyományos utazási iroda alatt?

Én már utaztam másik irodával, hasonló szisztémával Európán belül, ahol csak a szállást segítettek leszervezni. (Oda autóval mentünk.)

Ők úgy működnek, ahogyan azt hirdetik. Nem egy konkrét, kötött, előre leszervezett programot kapsz a kezedbe, hanem segítenek a szervezésben a te igényeidnek megfelelően. Itt már lehetnek eltérések az árban. A 13% (esetünkben 14%) nincs benne.

Nem személyesen, hanem Skype-os meetingen beszéltünk velük.

Nézz fel a Facebook oldalukra. Rengetegen írnak véleményt róluk és saját fotókat is mellékelnek.

14. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 15:38

Külön jön rá, és ezt le is írják az oldalon (12,5%).

Az Amerika nekeddel ment már ismerősöm, és azt mondta, hogy megérte, de nem azért, mert ő nem tudta volna ugyanezt lefoglalni online, hanem mert ötleteket kapott...

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - B9e097a9f6)
2022. dec. 6. 15:08

Köszi a választ! Merre utazol velük? Hogy működnek tulajdonképpen? Mert nekem úgy jött le, hogy nem olyanok, mint egy hagyományos utazási iroda.

Bementél hozzájuk személyesen, vagy mindent online intéztetek?

A 13% hogy működik? Ha kaptam egy 480 000 Ft-os ajánlatot, akkor arra még rájön ez a díj, vagy benne van már az árban?

12. b9e097a9f6 (válaszként erre: 11. - B9e097a9f6)
2022. dec. 6. 15:01

*programokra

Bocsi😀

11. b9e097a9f6 (válaszként erre: 10. - B9e097a9f6)
2022. dec. 6. 15:01
*helyközi transzfer: eljutás a programok, különböző pontjaira a célországnak
10. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 14:59

Még nem. Tavasszal fogok utazni velük. Eddig minden korrekt. A programok és a helyközi transzferek nincsenek az árban, de segítenek neked ebben, nem egyedül kell megoldanod.


Aránylag ezeken a helyeken sem drágábbak a szállások. A megélhetés és fakultatív programok sokszor olcsóbbak, mint Európában. Itt az ár egy nyomós részét a repjegy teszi ki.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dad1f54482)
2022. dec. 6. 14:49
Így nem fogadom el, ne haragudj. Tapasztalatokat kértem olyanoktól, akik utaztak már velük. Nem pedig tanácsot olyantól, aki nem ismeri őket.
8. dad1f54482 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 14:44
Akkor fogadd el. 500 ezerre a 13% sem sok.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Dad1f54482)
2022. dec. 6. 14:41
Írtam, hogy kértem ajánlatot!!!
6. dad1f54482 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 14:29

Kértél konkrét ajánlatot?


Mert a "reklám" ár nem ár. Lehet szezonon kívüli. És ebben a munkadíj nincs benne. 13% ha jól emlékszem.

2022. dec. 6. 14:21
Természetesen ugyanolyan kondíciók mellett. Szálloda, ellátás, repülő, transzfer.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Dad1f54482)
2022. dec. 6. 14:19

Ez az, hogy nem drága. Legalábbis egy európai úthoz képest. Több irodától kértem ajánlatot, már 1 hét Mallorca, Zakynthos, Santorini, Szardínia, Bodrum is nyáron 400 000 Forint.

Itt pedig több, mint 1 hét (9-10 nap) egzotikus helyen (pl. Seychelles) kijönne 500 000-ből. Ez furcsa nekem….

3. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 14:11

Nincs csavar. Jók a tapasztalatok, de drága sajnos.


Ennyiért tényleg inkább érdemes magunk foglalni és utánanézni a dolgoknak. Persze, ha nincs szabadidőd/kedved ezekhez, akkor érdemes inkább megfizetni őket.

Én kértem anno ajánlatot, de végül magam álltam neki a foglalásoknak, mert sokalltam a kért összeget. Igaz én nem vagyok topmenedszer így szabadidőm is van :)

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 13:58

Nincs mindenhol csavar, ami úgy tűnik, hogy jó neked :)

Én pl. a High Life Travellel utazom, olyan kedvezményekkel, amiket máshol nem kapok meg. Ha akarod, összehozlak az ügynökömmel.

2022. dec. 6. 13:19

Kértem tőlük ajánlatot, elsőre jónak tűnik, viszont nem tudom nincs-e valahol csavar…

Valakinek van tapasztalata velük?


(Ilyen szervezd le magad, sokkal olcsóbban jön ki típusú válaszokat nem kérek! Nem véletlenül utaznék irodával.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook