Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utazás egyedül fórum

Utazás egyedül (beszélgetős fórum)

2022. febr. 16. 07:27

Menj, menj!

Megbánod, ha nem.

Én is most voltam egyedül, megéri!

2022. febr. 15. 17:03

Egyáltalán nem gáz. Miért is lenne az?

Én csak azért nem mentem soha egyedül, mert nem éreztem volna jól magam. Ha te szeretnél így is nekivágni, fel tudod találni magad egyedül, akkor menj. Kinek mi köze hozzá? Szerintem néha békésebb is. Nem kell máshoz alkalmazkodni.

2022. febr. 15. 15:00
Én sem értem, miért gondolja bárki, hogy ez gáz. Én bárhova elmegyek egyedül, és jól érzem magam. Nem szoktak lesajnálóan nézni, inkább csodálják, hogy egyíedül is jól elvagyok és feltalálom magam. Általában társaságok szoktak csapódni hozzám. Idén például úgy néz ki egyedül utazok el 10 napra, de kifejezetten várom. sokkal felszabadultabb vagyok, ha nem kell alkalmazkodni senkihez.
2022. febr. 15. 14:47

Számomra érthetetlen, miért fontos, mit gondolnak mások?


A gondolkodásmódod a gáz.

2022. febr. 15. 14:42

Ez honnan jön egyébként, hogy aki egyedül utazik, jár színházba, moziba, étterembe, egyáltalán egyedül mer kimozdulni, azt le kell sajnálni?! Miért lenne ez gáz?

FI, menjél nyugodtan egyedül. Elhiszem, hogy a pároddal esne jól, de ha csak ennyi hibája van, próbáld elfogadni.

Egyedül eljárni menő!😉

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 14:39

Nem gáz,,,ha tényleg van kedved egyedül menni.

Szerintem senki fog "lesajnálóan" nézni.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 15. 14:35
Szuper párod van🙃
2022. febr. 15. 14:30
Szeretek utazgatni, de sajnos nincs kivel. Barátnőim már a saját családjukkal utaznak. Párom meg utál kimozdulni, illetve eljön, de csak kényszerből és elrontja az én hangulatomat is. Idegennel nem igazán szeretnék, így nem keresek útitársat. Inkább megyek majd egyedül. Nagyon gáz ? Nem akarom, hogy lesajnálóan nézzenek rám. Nem akarok ismerkedni sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook