Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unom a magányt, társaságra vágyom... fórum

Unom a magányt, társaságra vágyom... (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. kisj (válaszként erre: 7. - 6795561eb7)
2011. nov. 10. 12:32
Ez igazán kedves volt:D és nem is volt benne semmi előítélet:P
7. 6795561eb7 (válaszként erre: 1. - 1f95464bd4)
2011. nov. 10. 12:22
Meg van az oka hogy egyedül maradtál,biztos olyan jó firma vagy,egy 44-éves embernek nem szabadna egyedül lennie ha jó ember,erről ennyit!!!!!!!
2011. nov. 10. 11:17

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szóló uri ember-hez:)Vannak itt minden féle fórumok és klubbok ahová érdemes be nézni! Főlleg,hogy szereted a jó társaságot és még vidám is vagy:))


Szóval a leg job helyenn jársz:))


Szép napot neked:)

2011. nov. 10. 11:09

Szia tia82!

Akkor már csatlakoztál is...

Gondolkodtam azon, hogyan is működjön ez az egész, aztán arra jutottam, hogy talán spontán. Szeretem a spontán dolgokat. Ha visszaemlékszem, nekem mindig bejöttek. Például én szeretek bringázni. Egyszerűen ide írom, hogy holnap elmegyek bringázni, és vagy jön valaki, vagy nem, de legalább kinyitok egy lehetőséget. Nézegettem, sokféle fórum található itt. Például: "reggel ki milyen fogkrémmel mosott fogat?" - és hosszas beszélgetéseket lehet olvasni. Úgy látszik erre is igény van, nincs ezzel semmi baj. Remélem erre a fórumra is lesz igény, majd kiderül...

2011. nov. 10. 10:59

Szép napot!


Szeretnék én is csatlakozni! 29 éves vagyok, szeretem a jó társaságot, vidám vagyok...nincs párom, barátaim vannak, de számomra egy új társaság elég sokat ér, új emberek, új ismeretség! szeretem a változatosságot és ezért szeretnék csatlakozni!

3. 1f95464bd4 (válaszként erre: 2. - F5848578d5)
2011. nov. 10. 10:48

Kedves cat.e.rina!

Persze, hogy jöhetsz, remélem jönnek mások is. Nem társkeresők fórumát nyitottam, így az sem gond, hogy nem vagy független. Egyébként ezt a fórumot nem csupán magamnak nyitottam, hanem hozzám hasonló helyzetben lévő embereknek, akik valóban szeretnének közös programokat szervezni, kimozdulni otthonról, legyen az bármilyen közös program. Sport, túra, egy biciklizés, kávézós beszélgetés, szilveszteri buli, bármi... Örülök, hogy írtál.

2011. nov. 10. 10:40

Kedves László!

Ugyan még nem vagyok középkorú és csak félig igaz rám amit írtál, de szívesen beszélgetek, ha jöhetek.

Társam ugyan van, egy szenzációs férj személyében. De a barátok egy korábbi rossz párkapcsolat következtében elkoptak. Egy valaki maradt, de ma már vele sincs igazán közös téma, mert az ő mindennapjait két csodálatos gyermek nevelése tölti ki, én pedig nem is akarok kisbabát, amit ő nem tud megérteni.

2011. nov. 10. 10:34
44 évesen egyedül maradtam, vége a kapcsolatomnak, a barátaim elkoptak. Így alakult. Egyszerű, tipikus történet. Bizonyára többen vagyunk így, akik barátokra, társaságra vágyunk. Valódi, személyes ismeretségre. Ebbe a fórumba azon középkorúakat várom - ha vannak ilyenek -, akik ki szeretnének mozdulni az üres lakásból, akik változtatni szeretnének az életük ezen területén.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook