Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unokahúgomnak nemsokára lesz a 20. szülinapja! Fogalmam sincs mit kajon! Ötleteket várok! fórum

Unokahúgomnak nemsokára lesz a 20. szülinapja! Fogalmam sincs mit kajon! Ötleteket várok! (tudásbázis kérdés)

15. Krinya8 (válaszként erre: 13. - Móni83)
2009. szept. 6. 22:00
igen van, vegyél neki gravírozott tollat, annak biztos örülni fog!
2009. szept. 6. 15:11
Kozmetikai szerek, könyv, esetleg egy divatos felső, hajcsatt, bizsuk, fényképtartó, polcára egy jópofa plüss...
2009. szept. 6. 09:00

Sziasztok!


Köszike a hozzászólásokat és a tippeket!

Krinya8: igen tanul még! Van valami ötleted?


AMúgy tényleg kötöszködőkre nincs szükségem! Én innen várok ötleteket! Pipikém, ha nincs ötleted akkor nem kell hozzászólni! Nem kötelező!

2009. szept. 5. 23:23
Szia! Arcképes torta, vagy befizetheted masszázsra, esetleg kaphatna parfümöt... A szándék a fontos :)
11. Krinya8 (válaszként erre: 10. - E87e4cce43)
2009. szept. 5. 22:32

Szerintem eltéveszteted a házszámot, ez nem a kötözködős fórum!!!!

Képzeld el sokan vannak így, pl. így vagyok a saját anyámmal, annak mindene meg van , és nehezen tudom kitalálni minek tudna még örülni, ezért csináltam neki most szülinapjára egy családi filmet, de Karácsonyra hogy mit fogok neki venni fingom nincs!

A másik dolog ha nem tudtsz hozzászólni normálisan amire kért a fórum írója akkor inkább ne írj semmit, nem kötelező!Amit megértesz, és amit nem az meg magánügy!Te nem érted meg hát ez van!

Bocs mindenkitől nem az én fórumom, de sajna ezen most kiakadtam!

2009. szept. 5. 22:05

Sose bírtam megérteni, hogy valaki a hozzátartozója meglepéséhez miért innét vár ötleteket?

Talán annyira semmilyen viszonyba vagytok, hogy gőzöd nincsen róla, hogy minek is örülne??

2009. szept. 5. 22:02
Tanul még?
2009. szept. 5. 21:51
Judynak van pl egy naon jo konyve. Szemtol szembe vagy ha olyan viszonyba vtok akkor varazsbogret,amin te meg o van,vgy o meg a baratja,ha van.
7. 89b99f816e (válaszként erre: 6. - 89b99f816e)
2009. szept. 5. 21:50
Érdeklődd meg az illetékesektől, hogy van-e valami, amit nagyon szeretne?
2009. szept. 5. 21:49
Van valami amit szeretne? Mi az érdeklődési köre? Mennyit szánsz rá? Ha pl van egy együttes, vagy énekes, akinek szereti a számait, megvehetnéd a cd-jét. Vagy ha hord, akkor egy szép ezüst nyakláncot, vagy ezüst fülbevalót (azért ezüst mert az megfizethető). Ha szeret olvasni, akkor egy hozzá illő könyvet. Ha ismered a stílusát, akkor vehetsz neki valami csini felsőt. Vagy valami egyedit akarsz neki?
2009. szept. 5. 21:49
A meglepetés bulival az a baj, hogy nem feltétlenül tudod, kik a barátai, kit hívna meg szívesen.
2009. szept. 5. 21:47
meglepetés buli...
2009. szept. 5. 21:43

Szia!

Esetleg ékszer, utalvány (pl ruha/könyv)

2009. szept. 5. 21:42
koncertjegy, ha van nagy kedvence!
2009. szept. 5. 21:41
Unokahúgomnak nemsokára lesz a 20. szülinapja! Fogalmam sincs mit kajon! Ötleteket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook