Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándék nagymami 75. szülinapjára. Ötleteket szeretnék... fórum

Ajándék nagymami 75. szülinapjára. Ötleteket szeretnék... (beszélgetős fórum)


7. Nestea32 (válaszként erre: 5. - E28ddc7c9b)
2012. máj. 19. 20:58

Mi is hasonlót csináltunk párom Nagyijának, csak nem könyv formában, hanem egy nagy kép lett belőle bekeretezve. még ma is kinn van a lakásában - pedig sajnos már eltávozott közülünk


Nagyimnak a 80. szülinapjára egy szép medált csináltatunk gravíroztatva - azóta le se veszi a nyakából a láncot

6. 2a69f78972 (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2012. máj. 19. 18:08

Szerintem is ez lenne a legjobb!


A kicsit mondhatnák a köszöntő verset és virág.

A háttérben halkan szólhatna a kedves zenéje.


Ebben a korban már nem kellenek tárgyak, minden megvan, amire szükség van.


A legfontosabb legyen körülötte, a CSALÁD !!!

2012. máj. 19. 13:24

Ha sikerül "elcsenni" a régi fényképeket. Beszkennelni, és montázsként kinyomtatni. Albumba összefűzni tuti öröm.

Mi anyunak csináltattuk meg (Ő már dédi). Kb. az első 5 oldal - a szülei, testvérei gyerekként. Következő 5 oldal apuval, velem, majd 5 oldal vegyes turmix a családról. Következő sorozat az unokáival. A vége a dédunokájával.

Végeredményben kiszámoltuk, hogy mire összeszerkesztettük a fényképeket kb. 300-350 db fénykép volt az albumban.

Igaz a gyerekekkel együtt kb. 3 napot szerkesztettük mire összeállt.

Ma egy hete volt 76 éves.

2012. máj. 19. 13:01
Egy nagy Családi ebéd sok sok régen látott rokonnal együtt.
2012. máj. 19. 12:57
Egy kisvideó a 75 évéről? Én apukámnak csináltam 60. szülinapjára, alá zenét raktam, a képek alá pedig feliratot.
2012. máj. 19. 12:57

Szia!

Mi a szüleimnek "Varázsbögrét" adtunk karácsonyra. A 3 unokáról készített képet tetettük rá. Abból isszák a teát! Látnod kellett volna az arcukat, mikor meglátták a 2 fekete bögrét! :D Aztán mondtuk, hogy öntsenek bele meleg vizet és akkor megjelent a gyerkőcök fényképe! Volt nagy öröm! :))

2012. máj. 19. 12:48

Szeretnénk a nagyit meglepni a szülinapján valami ötletes, aranyos ajándékkal, ami az unokákra emlékezteti. Színes kéz és talplenyomata már van, fényképes dolgai is rengeteg, amiket eddig készítettünk.

Ötleteket várok Tőletek.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook