Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatorta - Ötleteket, recepteket várnék, milyen tortát lehetne sütni egy baba 1 éves szülinapjára. fórum

Babatorta - Ötleteket, recepteket várnék, milyen tortát lehetne sütni egy baba 1 éves szülinapjára. (beszélgetős fórum)


17. Pné Veronika (válaszként erre: 11. - KLMárti)
2009. márc. 30. 17:30

Örülök, hogy tetszik :-)

Kicsit mániákus vagyok, tudom... :-P :-D

2009. márc. 30. 17:28
Köszönöm mindenkinek az ötleteket, ezek alapján már el tudok indulni.
2009. márc. 30. 17:26

Veronika, nagyon tetszik a naplód, más szempontból is, körülnéztem ott.


Blueberry: a répatorta is érdekelne, köszi előre is.


Joghurtot én is lekezdtem már néha adni, tényleg jó ötlet, köszönöm.


Apokrif, megnézetm a receptet, nagyon jól hangzik ez is, de nem biztos, hogy a babának megcsinálnám. Én szívesen megenném :)

2009. márc. 30. 09:04

Ha nem ismeri, a kis "Felfedező" a kukoricadarát, érdemes lenne előtte tesztelni (érdemes-e a tortának nekifogni), készíteni egy édes puliszkát:

[link]


További ötletek

- lehet egy kicsit édesebben készíteni,

- lehet pl. datolya krémmel tálalni, datolyát vízzel hígabb krémnek összeturmixolni.

2009. márc. 30. 08:38

Ajánlom szíves figyelmedbe:


[link]


- Több babazsúron is sikert aratott.

- Egészséges, minden ártalmas dologtól mentes.

- Egyszerű elkészíteni.

2009. márc. 30. 08:29
És Veronika naplójában is rengeteg finomságot találtam. Nemcsak tortákat.
2009. márc. 30. 08:28

Egyébként pár héttel ezelőtt én is indítottam egy ilyesmi fórumot. Ott Pné Veronikától - ezúton is hála neki - nagyon sok jó receptet kaptam. Ha érdekel, nézzetek ott is körül:

[link]

10. KLMárti (válaszként erre: 9. - Feher tulipan)
2009. márc. 30. 08:26
Ez engem is érdekelne
2009. márc. 30. 07:56

Szia Gyopar!

En gyumolcsos joghurttortat keszitettem elso szulinapjukra,ekkor mar adhato a joghurt.Ha erdekel elkuldom a recit!

2009. márc. 30. 00:08
szio, en repatortat csinaltam az elso szulikre - ha erdekel, elobanyaszom az emlekeimbol, h hogyan is krealtam oket :)
2009. márc. 29. 23:09
Köszönöm az eddigi segítségeket, szétnézek ezeken a helyeken :)
6. Pné Veronika (válaszként erre: 3. - Gyopár)
2009. márc. 29. 23:03

Szia.

A naplómban a 3. oldalon találhatsz "kedvenc" tortákat. Tej és tojásmentes, grízes, 1. szülinapra való receptjeim (is) vannak. Nézz szét, hátha megtetszik valamelyik.


Remélem, tudtam segíteni. :-)

2009. márc. 29. 23:03

Hát nem gluténmentes, de leírom.

Az én kisfiam 1 éves szülinapjára, babapiskótás csokikrémes, zselatinnal fixálva készítettem, de nem emlékszem a pontos nevére. A mindmegette.hu-n beírtam a keresőbe az alapanyagoknál és a találatokból válogattam.

Talán Te is írj be néhány alapanyagot és meglátod mit hoz ki :)

Boldog szülinapot az 1 éves apróságnak!

4. gyopár (válaszként erre: 2. - Indián lány)
2009. márc. 29. 22:58
Nem erre gondoltam, de a következő hsz-ben le is írtam. De azért köszi :)
2009. márc. 29. 22:57
Olyan receptet várnék, amiből természetese a baba is rendesen ehetne, de szépre is meg lehet csinálni és valóban finom is, ezen felül bizonyos alapanyagok csak korlátozottan vagy egyáltalán nem szerepelnek benne. Úgy mint: ne legyen benne túl sok tojás, vaj, tejszín egyáltalán ne, tej csak esetleg, esetleg ne gluténtartalmú gabona legyen a fő alapanyaga. Talán valamilyen almás, körtés süteményre gondoltam, de bármilyen más ötletet szívesen várok.
2009. márc. 29. 22:57
Szerintem mindegy milyen a torta,csak tegyél rá valami jópofa marcipán figurát(pl. a kedvenc állatát vagy játékát ábrázolót)
2009. márc. 29. 22:55
Babatorta - Ötleteket, recepteket várnék, milyen tortát lehetne sütni egy baba 1 éves szülinapjára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook