Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ünnepi jókivások, te hogyan viszonyulsz hozzájuk? fórum

Ünnepi jókivások, te hogyan viszonyulsz hozzájuk? (beszélgetős fórum)

16. monidavi (válaszként erre: 14. - Clearvoice)
2009. szept. 11. 06:47

jajj! bocsi!!! Én megnéztem tegnap az adatlapod,de azt nem hogy fiú vagy lány vagy. csak a korod.

Így utólag bocsi azért a hsz-ért ahol arra kérdeztem rá hogy csak barát-e!!!!!

15. margareta51 (válaszként erre: 14. - Clearvoice)
2009. szept. 10. 22:35
Most olvastam el adatlapod es vettem eszre hogy fiu vagy/en leanynak kezeltelek eddig/,na akkor tenyleg nem ertem a barat miert duzzog?Istenem akarkivel elofordul hogy foglaltsag miatt delutan vagy este koszonti,szerintem egy szep gesztus hogy koszonti a baratott.
14. Clearvoice (válaszként erre: 13. - Margareta51)
2009. szept. 10. 22:09
Nekem januárban a szülinapom, nem emlékszem.
13. margareta51 (válaszként erre: 10. - Clearvoice)
2009. szept. 10. 22:04
Veled szemben figyelmes volt?ha igen akkor megertem hogy o is elvarja . A nemzetiseg nem erdekes mindenki ember
12. Clearvoice (válaszként erre: 11. - Monidavi)
2009. szept. 10. 22:04
Nee, irány irányba nem gondoljunk, házas. Persze ttől még, de nem!
2009. szept. 10. 22:01
aha. És biztos hogy CSAK barát? Hogy ő nem szeretne többet? Attól még hogy német, beléd szerethetett...
10. Clearvoice (válaszként erre: 8. - Margareta51)
2009. szept. 10. 21:58
barát, fiú, ráadásul német. Mi lehet a baja, hogy testvérem hamarabb felköszöntötte, vagy hogy én csak este 6 fele..?
2009. szept. 10. 21:56
Egyébként fiúról vagy lányról van szó?
8. margareta51 (válaszként erre: 7. - Clearvoice)
2009. szept. 10. 21:56
En arra gondoltam hogy udvarlod es ezert varja el hogy Te legyel az elso a koszontesnel,de ha tevedtem bocsanat.
7. Clearvoice (válaszként erre: 6. - Margareta51)
2009. szept. 10. 21:54
legfontosabb személy, ezt hogy érted?
2009. szept. 10. 21:52
Csak a csaladom koszontom az nap,a rokonokat masnap vagy pedig a mondas szerint het napot ervenyes a koszontes.Szerintem az ismerosod arra gondolt hogy o a legfontosabb szemely szamodra es egy kicsit csalodott.
2009. szept. 10. 21:46

Szerintem kérdezd meg hogy miért haragszik. Ha tényleg ez az oka, akkor talán nem is igazi barát. Vagy kérdezd meg hogy mégis mit várt tőled? Hogy reggel ébredés után ez legyen az első dolgod??


Húúú, én tuti kiosztanám...

4. Clearvoice (válaszként erre: 3. - Monidavi)
2009. szept. 10. 21:43
Igen. Testvérem hamarabb köszöntötte fel német barátomat, mint Én. S azóta másként ír, fogalmaz. Érzem ez miatt barághatott...de joggal?
2009. szept. 10. 21:40
Azért neheztel mert csak este köszöntötted? Szerintem ez elég ovis... Még ha elfelejtetted volna aznap, és csak 1-2 nap múlva jut eszedbe, akkor esetleg...
2. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Clearvoice)
2009. szept. 10. 21:39

nem durcizom. még akkor sem, ha bárki elfelejti. nevetségesnek tartom azért ünnepelni valakit, mert épp egy bizonyos napon született. magyarországon kívül viszonylag kevés országban szokás.


a szülinapomhoz pedig nem sok közöm van, akkor anyámat kellene ünnepelni és nem engem ;)


általában este szoktam telefonálni és köszönteni embereket, amikor már nyugi van és hosszabban is tudunk beszélgetni. még soha senki nem sértődött meg érte.

2009. szept. 10. 21:33

Olyan kérdesem lenne Hozzátok, barátságban vagy de a délelőtt folyamán elfelejted megköszöneti barátod, és csak este DE MÉG AZNAP megteszed. Barátod mégis érzed morci neheztel Rád. Joggal teszi?

Az is érdekelne, ha nem köszönzenek meg, csak másnap, netán harmadnak, durcizol, vagy miként viszonyulsz barátodhoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook