Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Unica -lombik donor petesejttel fórum

Unica -lombik donor petesejttel (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. ganga (válaszként erre: 51. - Ivcsi84)
2022. jún. 5. 16:03
Igen, ő ott a proff, ha jól láttam. Nem reagáltak sajna az e-mailemre, folytatok mindent, szerdán megyek vérvételre, jókor van ez az ünnepi hosszú hétvége 🙈
51. Ivcsi84 (válaszként erre: 49. - Ganga)
2022. jún. 3. 14:04
Szia! Mi is ide járunk első beülti sajna nem sikerült, az Estrofem nagyon a terhességhez hasonló tüneteket tud produkálni :-( De a biztos a 14 napi teszt és a vérvétel. Thomas Fragala a főorvos ugye? Láttam már nagyon szimpatikusnak tűnt ő is.
50. ganga (válaszként erre: 45. - Ilyna)
2022. jún. 2. 16:34
Szia! Voltál közben beültin? Hogy vagy? Én előtted épp egy héttel voltam! Nekem Frgala doki csinálta,bár nem vele konzultáltam előtte, de nagyon szimpi volt, a férjemmel jól elcsevegtek, amíg én ott kifeküdtem 😂
49. ganga
2022. jún. 2. 14:55
Sziasztok, először jelentkezek be ide 😊. 7.lombiknál tartunk 45 évesen, ez itt az 1., donorpetesejttel, ma vagyunk et+12.napon. 5.napra 3 kis bogyónk lett, egyet kaptunk vissza. A dokikkal, asszisztensekkel mi nagyon elégedettek vagyunk, szimpi volt mindenki 😊. Napok óta alig tudok magamhoz térni, délig szinte kóma vagyok, a hasam feszülget, az a meg fog jönnihez hasonló érzés, gondoltam reggel csinálok egy tesztet, bár csak szombaton kellene. Férjem mondta várjunk még, de én meg olyan biztosnak éreztem, csináljuk meg. Nahát csakazértis 1 csík lett... De el is hessegettem, csak korai volt! Szombat majd új teszt, addig csak pozitívan minden, hétfő Pünkösd, majd kedden vérvétel. Van köztetek, aki hasonlóan indult, és örömködés lett a végén? 😍
48. Ivcsi84 (válaszként erre: 45. - Ilyna)
2022. máj. 26. 15:19
Szia! hogy állnak a kis embriók? :-)
47. Ivcsi84 (válaszként erre: 45. - Ilyna)
2022. máj. 24. 15:21
szia! nem szükséges a vérhigító ha ők nem mondták. Volt egy ismerősöm akinek Leiden mutációja volt, neki kellett Clexant szúrni. Én is Unicás vagyok május 14-én volt a transzfer, mindig látok ott magyar rendszámos autót. Nem merek egyenlőre tesztelni, kivárom a szombatot. Egyébként nekem Helena koordinátorom eddig nagyon kedves ( ő csak angolul beszél) , a szombati transzferen viszont Mónika volt bent ő beszél magyarul is. Neem eddig nagyon pozitív a klinika is és az koordinátorok is mindenbe segítenek, illetve a doktornőnk egy tündér Matskula doktornő. Szorítok minél, több menjen el 5-ik napig.
46. Emmaa1 (válaszként erre: 43. - Matild)
2022. máj. 23. 22:12
Köszönöm 😊
45. Ilyna
2022. máj. 23. 20:54
Sziasztok!(nem donoros vagyok, de unicás..) Én ma voltam az Unicában leszíváson. Ahogy nézem a topikot kezdek félni h mi jön még.. Azt mondták altatnak, de ez nem volt altatás, csak bódítás.Tökhülyének néztek, hogy nem beszélek nyelvet, de ezért fizettük ki a fullextrás csomagot!!Erre a koordinátort úgy kell mindig összevadászni. Szinte éreztem mindent végig. Nekem ma 8 lett,kíváncsi leszek mennyi marad meg. Szombaton megyünk vissza elvileg beültire. A hozzászólások között láttam, említette valaki a vérhígítót.-érdemes elkezdeni tényleg?
44. Babus76 (válaszként erre: 41. - Matild)
2022. ápr. 26. 21:04
Pedig megcsinálhatták volna, legalább nem érzed! Nah majd a következő jó lesz! :)
43. matild (válaszként erre: 42. - Emmaa1)
2022. ápr. 26. 20:42

Szia! Erre jók: [link]


Én a sok sikertelen miatt szeretném. Nem javasolták, én kérdeztem rá, hogy tizedszerre ne csináljuk már feleslegesen a beültetést, nem lenne-e jó, ha ezeket is megnéznénk. Mondták, hogy lehet. Azért egyszerre a három, mert olcsóbb egyben, és csak egy kínzás, nem három.

42. Emmaa1 (válaszként erre: 37. - Matild)
2022. ápr. 26. 18:50

Szia!


Az orvosom az EMMA javasolja nem az ERA-t.Laikus kèrdès,de miért kell az ERA?

41. matild (válaszként erre: 40. - Babus76)
2022. ápr. 26. 15:09

Nem izgultam, kaptam nyugtatót. Koncentráltam, hogy kibírjam, de fájt. Nem akartam elájulni, de éreztem, hogy minden homályos, és aztán filmszakadás. Mondtam, hogy csináljuk gyorsan újra, és amikor elájulok, ne hagyja abba, akkor úgyse érzem, csinálja végig. De azt mondták ez veszélyes, nem lehet. Haragszom, hogy még egy hónapot kidobtunk :(

Amúgy nagyon kedvesek voltak és nagyon megijedtek.

40. Babus76 (válaszként erre: 39. - Matild)
2022. ápr. 26. 14:07
oh sajnálom! Mi történt? Annyira izgultál, vagy a fájdalom miatt? Ez iszonyú nehéz dolog, remélem jól vagy!?
39. matild (válaszként erre: 38. - Babus76)
2022. ápr. 26. 11:55
Ma voltam, de nem sikerült megcsinálni, elájultam közben. Jövő hónapban újra megpróbáljuk, altatásban. :(
38. Babus76 (válaszként erre: 37. - Matild)
2022. ápr. 22. 09:28

Szia, én ugyan nem az Unicában csináltattam, de engem sem altattak, vagy érzéstelenítettek volna.

Nekem kegyetlen volt, és még így egy hónap után is vissza tér álmomban a fájdalom. De ez egyén függő. Van, akit nem visel meg így mint engem. Valószínűleg ha az ember amúgy is instabil lelkileg, nehezebben dolgozza fel, érzékenyebb. Kb 2 napig voltak görcseim. De a beavatkozás után vettem be fájdalom csillapítót.

Semmilyen előkészítés nincs, előtte megnézte a doki a méhnyálkahártyát, és ennyi.

Nekem 3 hét múlva jött az eredmény, van akinek gyorsabban.

37. matild
2022. ápr. 21. 09:53
Sziasztok! Kedden megyek ERA tesztre, és nem engedik az altatást az Unicaban :( eléggé félek tőle, de csak kibírom valahogy. Azt mondták, nyugtatót tudnak adni, hogy ne legyek ideges. Hát nem tudom, valami érzéstelenítőnek jobban örülnék. Hogy megy ez, hány percig tart, előtte csinálnak valami előkészítést, mint az átjárhatóságinál? Utána is fáj még, vagy csak addig, amíg leveszi a mintát?
36. Babus76 (válaszként erre: 35. - Vetta28)
2022. ápr. 19. 12:55

szia, általában donor petesejtes lombikon vagyunk itt, de biztosan találsz majd olyat, aki saját sejtessel próbálkozik.

Igen, Unica gyorsan szokott reagálni a megkeresésre.

Sztem klinikák között nincs nagy különbség.

Én pont nem vagyok jó példa elégedettségre, mert 4 lombikon vagyok túl sikertelenül, de ez nem a klinika hibája feltétlenül, bár a kezelési tervemet nem változtatják soha.

Egy biztos, gyorsan megy minden ügyintézés.

Sok sikert!

2022. ápr. 19. 09:56

Sziasztok!

Van itt köztünk, aki saját sejtekkel próbálkozik?

Nem találtam sajnos olya csoportot :(

Most készülünk az 1.lombikra.. az Unicát szeretném választani a Reproval szembe (mivel utóbbinál nagyon soká reagálnak mindenre..) Mit gondoltok jó döntés az Uncia?

Köszönöm, ha válaszoltok!

2022. ápr. 17. 21:17
Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!
33. matild (válaszként erre: 32. - Percsike74)
2022. ápr. 15. 16:58
Drukkolok nagyon! Nekem most ebben a ciklusban lesz ERA tesztem (meg a többi), aztán amint lehet, megyünk tovább.
32. Percsike74 (válaszként erre: 29. - Matild)
2022. ápr. 14. 12:16

Hát végül úgy döntöttünk, hogy most rögtön belevágunk a következőbe. Már csak 1 embriónk van, és nem akarjuk húzni az időt.

Most esetleg még annyival többet teszek, hogy csökkentettem a szénhidrát bevitelt, többször fogok nézetni progeszteron szintet és szedek egy kis aspirin protrectet. Még a Prednisolon vagy a Medrolon gondolkodom, mert itthoni beültetésnél kaptam azt is.

Aztán úgy gondolom, hogy innentől kezdve már csak bízni tudok abban, hogy velünk marad.

Te hogy állsz?

31. Babus76 (válaszként erre: 30. - Percsike74)
2022. ápr. 8. 21:18
Nagyon sajnálom, és megértem az érzéseidet. Én is úgy érzem, mindent megtettünk, amit lehet. Csak a sikertelenségét éljük. És közben, elfelejtünk élni. Mindig kérdés hogyan tovább.
30. Percsike74 (válaszként erre: 29. - Matild)
2022. ápr. 8. 12:31

Még várom a koordinátor válaszát és eldöntjük mi legyen.

Most tartunk ott, hogy igazán elvesztettük a reményt, nem tudom van-e értelme még vizsgálatnak. Eddig se találtak semmit.

El kell dönteni mikor van az a pont amikor elengedjük és egy kicsit újra élünk.

29. matild (válaszként erre: 27. - Percsike74)
2022. ápr. 8. 09:34
Nagyon sajnálom, együttérzek veled. Hogyan folytatjátok? Lesz valami új vizsgálat, vagy rögtön mentek a következőért?
28. Babus76 (válaszként erre: 27. - Percsike74)
2022. ápr. 7. 21:28
Oh, sajnálom. Fel a fejjel!
2022. ápr. 7. 19:17
Hát nekem sajnos ez most nem sikerült. 😒Még talánel se indult semmi, igaz a Mónika azt mondta, hogy az első nem szokott sikerülni, de azért valahol mégis bíztam benne.
26. Babus76 (válaszként erre: 25. - Meggymagmorzsa)
2022. ápr. 6. 20:10
Clexan, amit az estrofem szedésével együtt kell adni. Bár nem indokolt, vérvétellel nézték, de azért még is szúrjam. Sztem nyugodtan szúrd, ha szeretnéd, de aszpirin protectet is szoktak még mondani, segíti a beágyazódást.
25. Meggymagmorzsa (válaszként erre: 24. - Matild)
2022. ápr. 6. 13:16

Dehogy! Nekem a sikertelenségek ellenére semmit nem változtatott 4 beültetésen keresztül a klinika.

Csak Amelgent írnak fel 3x400mg-ot, meg persze Estrofemet.


Az itthoni nőgyógyászom segített, ő ajánlotta és írja fel progi pótlásnak még a Crinone-t, aminek kevesebb a hatóanyag tartalma (80 mg), de jobb a felszívódása és a Prolutexet is.


Amelgen 0-1-0

Crinone 1-0-1

Prolutex 1-0-1


Így használtam legutóbb és bár nem sikerült, de nem emiatt, mert nem volt gond a progival, végig jó volt.

A klinika sem szteroidot, sem véralvadásgátlót nem írt fel nekem, nektek az van a kezelési tervben?

24. matild (válaszként erre: 22. - Meggymagmorzsa)
2022. ápr. 6. 12:37
Én is utrot kaptam, csak azt semmi mást progeszteronpótlót. Magamtól vettem egy krémet még. Neked ezt a triót az unica javasolta?
23. Babus76 (válaszként erre: 22. - Meggymagmorzsa)
2022. ápr. 6. 11:36
Igen, az exeltis egy szájon át bevehető progeszteron. Az Unica az utrot mondja. Az exeltis egy modernebb változat. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook