Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki mit gondol arról, lenne-e petesejt donor fórum

Ki mit gondol arról, lenne-e petesejt donor (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
dec. 3. 12:42
Sziasztok párként Férfi és nő szeretnénk babát ezért keresünk Petesejt donort. Esetleg keresünk leszbikus lányt, párokat akik szintén szeretnének babát, és vállalnák a társszülőséget is.
200. reményke győr (válaszként erre: 191. - Tenger-mami)
2020. nov. 13. 18:15
Szia, sikerült már petesejted kapnod? GYŐR környékén tudnék segíteni
199. Sornyul
2018. febr. 19. 12:21

"gyerekvagy", amikor az ember már inkább kierőszakolna. Vagy azon gondolkodik, hogy lehet,az Isten afelé akarja terelni, hogy lépjen, ne várjon a csodára. Hogy ha akar még gyereket, akkor azért-az együttléten kívül is-tennie kell. De nem tudom. Tényleg nem tudom. Hogy bele kene-e nyugodni, hogy ennyi volt, ennyi adatott (de ha egyszer neeem meeegy!!! 😭), vagy küzdeni a végsőkig, minden követ megmozgatni, amíg lehet.

Én megmozgatnám, férjem nem. (Két kisfiunk van már, de nagyon szeretnénk nagycsaládot, én személy szerint még legalább két kislányt, ferjemnek szerintem mindegy a neme, de akár 6 gyereknek is örülne. Én is. )

Témához: nem tudom. Ha adhatnék, és megvolna már 6 gyerekem 😁, adnék. Inkább idegennek. De az én hormonrendszerem is olyan szinten ingatag, nem is tudom, összehozható volna-e egyátalán valami.

198. Sornyul (válaszként erre: 163. - D71ef05a8e)
2018. febr. 19. 12:12

Hasonlóan gondolkozunk. Én is Isten ajándékának tartom a gyermekaldast, legalábbis Őtőle függőnek, hogy ad-e.

De sajna vam az a szintű gyerekágy

197. Sornyul (válaszként erre: 166. - Anna1111)
2018. febr. 19. 12:10
O te jo ég... 😭 Akkor ők tényleg megérdemelnének egy babát.
196. Ptsadomany (válaszként erre: 191. - Tenger-mami)
2018. jan. 22. 13:01
Szia.
2018. jan. 22. 13:01
Szeretnek.Már napok óta olvasgatom hogy s mint megy .
2017. okt. 30. 15:22
Én nem lennék petesejt donor.
2017. okt. 30. 14:32
Van valaki még ebben a fórumban?
192. Herzi
2017. szept. 21. 11:36

ez a fórum ennyire meghalt?

Nincs senki akinek így lett gyereke, vagy aki petesejt donor lett?

2016. okt. 12. 21:36
Mi egy budapesti pár vagyunk. Csak petesejt donorral lehet gyermekünk egészségügyi okból. Mivel nővérem már "túlkoros" hozzá, nem tudom kihez fordulhatnék. Valami ötlete, tapasztalata valakinek ?
2016. márc. 17. 21:13
Én nem.
2016. márc. 17. 21:13
E-mail:babavaras2015@gmail.com
2016. márc. 17. 21:02
Mi egy Vas megyei házaspár vagyunk, és csak petesejt donorral lehetnek gyermekeink. Várjuk olyan önfeláldozó,komoly, 35 év alatti édesanyák jelentkezését, akivel kölcsönösen segíthetünk egymáson!
187. Pankáék (válaszként erre: 186. - Mandulavirag)
2015. aug. 23. 19:45
Csatlakoznék, mert számomra most vált időszerűvé a témával foglalkozni. Érkeztek válaszok, meg lehet osztani?
2015. márc. 23. 15:06
Olyan nők levelét várom, akiknek van tapasztalata petesejt adományozással kapcsolatban. Köszönöm.
185. Rena81 (válaszként erre: 183. - Igazság1018)
2014. szept. 22. 15:26

A kaáli intézetek nem engedélyezik azoknak akik még nem szültek, ezt biztosan tudom, megkérdeztem. Betartatják a jogszabályt összes pontját.

Elszomorító, hogy ilyen esetben testvér sem segíthet. Azért nem engedélyezik, mivel minimális kockázat benne van, hogy esetleg a stimulációtól neked lesz visszamaradó problémád, és te nem tudsz majd szülni.

Nem értem, saját felelősségre ez miért nem engedélyezett testvérek között. Holott a kaálikban alkalmazzák már a spontán ciklusban történő petesejtnyerést és fagyasztást, ami nem jár hormonális petefészek terheléssel.

184. lulluly (válaszként erre: 183. - Igazság1018)
2014. szept. 15. 17:36
Szerintem adhatsz. Nekem ezt egy doki mondta, hogy nekik nem tisztük ellenőrizni hogy van-e gyereke a donornak. Te azt állítod és kész. Ezt kérdezzétek meg a dokitól. Az a lényeg, hogy legyél 35 év alatt.
2014. szept. 15. 13:34

Sziasztok!

A téma engem annyiban érint, hogy a nővéremék már több mint 4 éve próbálkoznak sikertelenül, és az utóbbi időben felmerült bennem a gondolat, hogy adhatnék e neki petesejtet.Sok fórumot megnéztem, és mindenhol azt írják, hogy legyen neki egy gyermeke...nekem még nincs.Lehetséges így is petesejtet adnom,nagyon szeretnék segíteni nekik.Mit tudok tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

182. Rena81
2014. szept. 3. 11:07

Sziasztok!


Most találtam rá az oldalra, mivel sajnos nekem is foglalkoznom kell a témával , ezért gondoltam, hogy megosztom veletek a következő infot:


Az orvosom szerint a donorok TAJ számát ellenőrzik, és ha egy TAJ szám korábban már felbukkant egy donorációnál, az bűntetőeljárást von maga után.

Ezt azért említette nekem, nehogy belekeveredjünk az ugynevezett petesejt kereskedelembe, ami a neten most nagyon fut.

Egyébként rokon a 8. ük unokatestvér is lehet, a rokoni kapcsolatról közjegyző előtt kell nyilatkozni.

181. lulluly (válaszként erre: 179. - 1b9d9a112e)
2014. aug. 3. 21:16

Szia. Sikerült már petesejtdonort szereznetek?

Drukkolok nektek!

Mi még próbálkozunk sajáttal, de ha nem megy, akkor kénytelen leszek kérni az unokahúgomtól.

Szerintem is, ami bennem nől az az enyém.

180. b486c9cf7d (válaszként erre: 179. - 1b9d9a112e)
2014. jún. 14. 15:18

Az aparol meg is feledkeztem :)


Azert forszirozzak szerintem a rokontol valo petesejtadomanyozast, mert ez aldozatokkal jar az adomanyozo reszerol, hormonkezelest kap majd tudtommal altatjak, hogy kivegyek a petesejteket, tehat egyik se kockazatmentes.

179. 1b9d9a112e (válaszként erre: 178. - B486c9cf7d)
2014. jún. 5. 18:52
A nemi Genetikai kapcsolat az meglesz hiszen én leszek az Apja a gyermeknek.A párom meg kihordja a gyerkőcöt ez éppen elég úgy gondolom olvass utána rengetek eset és orvosi tény bizonyítja és leírja a folyamatát ennek a dolognak ha keveset tudsz róla.Ezek szerint nem vagy elég körültekintő ebben a dologban.Sok emberrel ez a probléma pont,és úgy próbálnak különféle dolgokat létre hozni.Ezzel nem le szólni akarlak csak kinyitni a szemed.Igen csak az Anonim petesejt adoptálás jöhet létre hisz nincs mindenkinek megfelelő rokona,meg ha lenne is az egyáltalán nem jelenti azt hogy az úgy jó is ha ezt az elavult rokoni dolgot erőltetik csak!!!A megfelelő példa erre és a világon egyedül álló sikereket tud magának az CSEH ORSZÁGI KLINIKA ahol az emberiség tudata eljutott odáig hogy segítenek a Nőknek 2006 óta az ANONIM PETESEJT ADOPTÁLÁSBÓL létrehozott terhességekre.Vagy 3000 ezer ingyen csupán csak női szeretet érzésből leadott PETESEJTEK megtermékenyítésében.Ami a problémát jelenti a Magyar kis polgárok szemszögéből nézve mindig csak a QRVA pénz..ezt nem tudjuk megfizetni mert még mindig nyomorgó kispolgári életet kell élnünk.Ami végett soha nem fogunk felérni a változó országok nyomába.
178. b486c9cf7d (válaszként erre: 175. - 1b9d9a112e)
2014. jún. 5. 12:52

Sok szerencset kivanok, de jol ertem, olyan segtsegre gondolsz itt, hogy valaki adjon petesejtet?

Nincs erre rokonod (lanytestver, unokatestver), hogy legyen nemi genetikai kapcsolat is?

177. 1b9d9a112e (válaszként erre: 176. - 1b9d9a112e)
2014. jún. 5. 12:42
Bocsi..már kérdeztem.minden jót.
176. 1b9d9a112e (válaszként erre: 173. - Remeny Ereje)
2014. jún. 5. 09:15

Szia!Érdeklődünk hogy él e még a felajánlásod??

-és fel tudnánk e veled venni a kapcsolatot.Köszönjük!Móni és Joci.scjz@freemail.hu

2014. máj. 30. 20:35
Sziasztok!A párommal 7-éve vagyunk együtt idén összeházasodunk:)rögös és nehéz utat tettünk meg együtt hogy végre boldogak legyünk egyszer és mindenkorra.Sajnos csak PETESEJT ADOMÁNYOZÁSSAL születhet saját gyermekünk KÉRLEK BENNETEKET SEGÍTSETEK!!Sokan nem hittek a mi kapcsolatunkban és ellenezték ezt az önzetlen szerelmet amit a mai napig érzünk egymás iránt és fogunk míg a halál el nem választ.A párom javára van némi korkülönbség ami zavarta a kedves körülöttünk lévőket és nem fért bele a napi rendjükbe,talán azért mert túlságosan maradiak vagy mert egyszerűen nem fogadják el azt a tényt hogy Boldog lehet két ember így is.Üdvözletünk mindenkinek Joci és Móni!SEGÍTSETEK KÖSZÖNJÜK!e-mail:scjz@freemail.hu
174. andi6020 (válaszként erre: 173. - Remeny Ereje)
2014. ápr. 22. 20:52
??
2014. ápr. 22. 20:45

Sziasztok!

22 éves egészsegügyi szakközépislolát végzett, egészséges, két éves kisfiú édesanyukájaként szívesen segítenék gyermektelen pároknak, akik már kialakították biztos egzisztenciájukat, kapcsolatuk stabil. Hajam és a bőröm világos, szemem barna. Kérlek, ha kérdesed lenne megteheted: remenyereje@citromail

2014. ápr. 22. 20:39

Sziasztok!

22 éves egészsegügyi szakközépislolát végzett, egészséges, két éves kisfiú édesanyukájaként szívesen segítenék gyermektelen pároknak, akik már kialakították biztos egzisztenciájukat, kapcsolatuk stabil. Hajam és a böröm világos, szemem barna. Kárlek, ha kérdesed lenne megteheted: remenyereje@citromail

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook