Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Undorító kelepce fórum

Undorító kelepce (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Undorító kelepce

1 2 3
57. Lhara (válaszként erre: 54. - Flasch)
2010. júl. 9. 14:27

Bizony, ez is teljesen igaz... azok közé az okok közé sorolhatjuk, ami miatt nem szállunk szembe az ilyen mocskokkal időben, csak amikor már rákényszerülünk mégis, mert úgy elmérged a helyzet.


Nem jobb ilyenkor ezeket az okokat félre söpörni és mielőbb helyére tenni az aljas disznókat, flasch?

56. rozsa13 (válaszként erre: 55. - Flasch)
2010. júl. 9. 14:26

Lehet gyenge, de akkor előbb utobb elveszti a feleségét és a gyermekeit!

Mindenkinek meg kell tanulni kivel élek a szüleimmel vagy a feleségemmel!

Természetesen tiszteljem a szüleimet de csak addig amíg van miért tisztelnem!!

Mindenek előtt a család az első!!!

Akár melyik részről történik bármi sértő azt mindenképpen a hozzátartozó tegye meg nem a menny vagy a vő!

55. flasch (válaszként erre: 53. - Rozsa13)
2010. júl. 9. 14:16
részben nagyon is egyetértek!!!! csak sajnos vannak gyenge férfiak, ő valószínüleg ilyen:((
54. flasch (válaszként erre: 52. - Lhara)
2010. júl. 9. 14:15

hát sajnos a férj, szerintem nem akar "neveletlen" lenni, és próbál nem szólni, mert akkor megborul a családi idill...

ez egy kutyaszorító, valóban!:((

2010. júl. 9. 14:14

Sajnos vannak ilyen pasik, főleg ha azt látják hogy visszahuzódó, vagy, aki nem mer kiállni magáért, azzal bármit meg lehet tenni!

Ilyen esetben ha a férjed nem áll melléd, akkor ne látogasd a szüleit!

Szomorú ,hogy nem kérte azonnal számon az apját!

Igazából, ez a férjed dolga lett volna hiszen neki el mondtad!

Ilyen esetben nem lehet és nem is szabad ugy tenni mintha nem történt volna semmi, hiszen attől még inkább felbátorodik!

Bocs de ha igazán szeretne a férjed, nemengedné, hogy ilyen lelki torturának tegyen ki minden alkalommal!!

52. Lhara (válaszként erre: 50. - Flasch)
2010. júl. 9. 14:11
Leginkább a férjről írtam, mert az öreg már annyira egyértelmű... Az ifiúr meg még necces... de az alant írtjaimban kifejtetteket továbbra is komolyan kell gondolnunk. Ugye?
51. Lhara (válaszként erre: 37. - 240309c047)
2010. júl. 9. 14:08
No, ez az! Pontosan így éreztem magam amikor fiatal voltam és nem tudtam jól kezelni a helyzeteket... mert ugye a szelíd teremtések mindig valami "megkívánni valók" ezeknek a "mocsok-machóknak", de még nem értik mi történik, amikor ők csak kedvesek. Méltatlan helyzet ez!!!
50. flasch (válaszként erre: 48. - Lhara)
2010. júl. 9. 14:02

mármint a férje, vagy az apósa? mert az öreg, az biztos,hogy az, de a férj több féle okból is lehet, hogy igy viselkedik, sajnos...

szörnyű dolog, ami történt, csak nehogy tovább lépjen az öreg, mert akkor meg kell emberelni magát a férjnek, mert azért azt mégsem hagyhatja....brrr. szörnyű!

49. Lhara (válaszként erre: 43. - Flasch)
2010. júl. 9. 14:01
Tudod flasch, nem megkattannak ezek szerintem... inkább genetikaai selejtek a világ csúfjára! - mondom ezt amellett, hogy minddenben egyetértek veled.
48. Lhara (válaszként erre: 46. - Flasch)
2010. júl. 9. 13:57
Ugye ócska egy pali az ilyen!!!!!!!! Már bocsánat!
47. Lhara (válaszként erre: 27. - Sirga)
2010. júl. 9. 13:55
Ajvééééé! Ezt te komolyan is gondolod? Hallod, amit modasz? Ha nem olvasd el, ahogy leírtad. Ez nem lehet igaz. Emberbaráti szeretetnek mondja és Te lehet, hogy elfogadod, amikor minden szőr feláll rajtad, amikor teszi? Vagy nem is állnak fel azok a szőrök? 8Én akarom hinni, hogy igen, de pont ezéert gondolkodsz ilyen zakkantan, kedves.
46. flasch
2010. júl. 9. 13:52

áá, szóval tudja a párod...(igy veszem ki a hozzászólókból)

hát akkor az nagyon nem jó, ha ő nem állitja le az apját...

2010. júl. 9. 13:50

Szia!

Bár még nem voltam hasonló helyzetben,de a családi béke miatt a költözést javaslom.sajnos nincs időm most visszaolvasni a hozzászólásokat,valószinűleg tanácsoltak hasonlót akkor elnézésedet kérem.

Én elköltöznék jó messzire az apósoméktól, igy megmaradna a jó családi viszony, lekorlátozodna a találkozás az ünnepi összejövetelekre. Párod sem érezné úgy magát,hogy "két tűz közé került".Szerintem a távolság az egyetlen megoldás.

44. Lhara (válaszként erre: 21. - Sirga)
2010. júl. 9. 13:49
Azért nem árt a férjedet tényleg megfigyelned: pl. nem-e túlságosan "megértő a <<mocsok-machó>>-sággal és a családban előforduló képviselők közé tartozik lelkileg. Lehet, hogy ez genetikai gigszer, mert azt látom, hogy sok esetben, ahol az apa ilyen, a fiú is ilyen és fordítva(amlyen sorrendben felbukkantak előttem). Az a bizonyos sógor a férjed tesója v. más rokonság? De ha másik ág, akkor is ott van a párod, mint esélyes... esetleg rejtve előtted, tán még saját maga előtt is, mert még nem tudja ezt magáról. Ha óvatosodik állást foglalni, bizony lehet, hogy azért teszi, mert esetleg már sejti, hogy ő se különb a deáné vásznánál. bocs', ha túl őszinte voltam... tapasztalatból beszélek.
43. flasch
2010. júl. 9. 13:48

Szia! Nem olvastam vissza, és lehet, hogy a történetben leírtad, de nem emlékszem.

A férjednek megmondtad? Mert én biztosan azt tenném. Hát azért nála ez már csak kimeríti az emberbaráti szeretet fogalmát. és ha ő teszi helyre az apját, az sem akkora "neveletlenség", mintha te. Én így látom.

Megkattant az öreg....:S :S

2010. júl. 9. 13:15

Nem tudom, én nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére, de szerintem a határozott elutasításnál nem nagyon van célravezetőbb (most még). Én odaállnék após elé és világosan, jól érthetően elmondanám neki, hogy számomra mi fér még bele a "felebaráti szeretetbe" és mi nem (amit művelt, az már nyilván nem). És rendben van, hogy mindez szerinte normális, gondolja, ahogy akarja. De mindenkor tartsa tiszteletben, hogy én másképp látom és meg se próbálja átlépni azt a bizonyos határt, amit megszabok neki! Ennyi.

Szóval első körben én még nem fenyegetőznék, rugdalnék vagy nem mondanám, hogy akkor menjünk ritkábban, de az biztos, hogy az érintett(ekk)el nyomatékosan közölném, hogy mihez tartsák magukat velem és a családtagjaimmal (lányommal) szemben is. Persze ha ezek után a legkisebb jelét is látnám, hogy mégse, akkor már én is drasztikusabb lépésekhez folyamodnék.

(Nálam is anyóssal van a gond, csak másmilyen jellegű. De saját magamnál is ugyanígy járok el. Más kérdés, hogy nekem már muszáj egyre "csúnyább" következményeket kilátásba helyezni. :( )

41. FormáSan (válaszként erre: 39. - Df2a740c00)
2010. júl. 9. 12:45

Én nem ezt irtam!!!!!

Az előbb helyeseltél pont e témában, akkor miért ugrasz nekem? Én segitő szándékkal gondoltam, talán az embernek önvizsgálatot is kéne tartani, tényleg, amivel esetleg maga idézheti elő! De látom ezt itt nem szabad megtenni, mert mint az ilyenek a másiknak ugranak:-(

40. CsillagTM (válaszként erre: 37. - 240309c047)
2010. júl. 9. 12:43
ismerős.
39. df2a740c00 (válaszként erre: 36. - FormáSan)
2010. júl. 9. 12:43
Ne haragudj, de ez ugyanolyan, mintha anyád rámászna a férjedre (feltéve, ha nő vagy). Akkor is azt mondanád, hogy biztos kihívóan viselkedett a férjed, azért történt? Pffff
38. df2a740c00 (válaszként erre: 33. - 240309c047)
2010. júl. 9. 12:41
Igen, másnak is, mégpedig egy hülye sógornak, megy egy perverz apósnak. Enny ipont elég.
37. 240309c047 (válaszként erre: 35. - Zsizsmizs)
2010. júl. 9. 12:40
Nekem volt egy barátnőm aki nem kihívóan,hanem nagyon közvetlenül viselkedett mindenkivel és láttam,hogy 1-2 idősebb faszi hogy rákattan,pedig a lány egy nagyon egyszerü és aranyos. de ezek a nyamvadt pasik már egyből próbálkoztak nála, és még az öregek is. De ő csak hárított, és nem értette.
2010. júl. 9. 12:29
hogy ez a topik megszületett, szerintem az irójában is felmerült esetleg, hogy talán nála is lehet valami! Ezért kell elgondolkodni és ha van azon változtatni! Egyébként meg a rokonokat nagyon megbüntetni, ahogy ők tették négyszemközt jó nagy tökön rugás kijár mindegyiknek egyenként!
35. zsizsmizs (válaszként erre: 33. - 240309c047)
2010. júl. 9. 12:19

Én igazából azt sem tudom elképzelni hogy valaki kihívó legyen az apósával.

Mondjuk vannak olyan nők, akiknek olyan kisugárzása van, ami ilyet hoz ki a férfiakból, pedig nem is biztatja őket semmivel.

2010. júl. 9. 12:17

Az biztos, hogy ezek után garbót meg vastag felsőt vennék fel, ha találkozunk.

Tudom, nyár van...de ha oroszlánszagod lesz az izzadságtól, talán nem lesz kedve ölelgetni. :)))

33. 240309c047 (válaszként erre: 32. - Zsizsmizs)
2010. júl. 9. 12:12
Szerintem az egy dolog,hogy valaki kihívó,attól még nem mászik rá a sógor meg az após. Ott másnak is kell lennie.
32. zsizsmizs (válaszként erre: 29. - 240309c047)
2010. júl. 9. 12:09
Szerintem attól hogy valaki esetleg kihívóbb típus, az nem jelenti azt hogy egy rokonnak joga van rámászni. Még ha egy idegen teszi, arra azt mondom ok, biztos könnyebb is kezelni. De hogy jön ahhoz a sógor és após hogy kikezdjen vele? A tesóra/fiára nem gondoltak?
31. FormáSan (válaszként erre: 29. - 240309c047)
2010. júl. 9. 12:05
ezen gondolkodom én is, anélkülni hogy bántani szeretném! Amit már le is írtam!
2010. júl. 9. 12:05
nálam az ilyen azonnali tökönrúgással jár. bár nyilván az após, stb. más tészta, de én akkor se szaroznék. nagy hangon, határozottan kikérném magamnak. már csak azért is, mert ha felbátorodik, akkor esetleg másoknál, fiatalabbaknál, védtelenebbeknél is próbálkozik, ne adja az ég még durvább lesz.
2010. júl. 9. 12:04
Ne érts félre,de fúrcsa,hogy egy családból ketten is "rádmásznak" . Ez nem véletlen, talán benned is van valami ami ezt kiváltja.
28. zsizsmizs (válaszként erre: 27. - Sirga)
2010. júl. 9. 11:54

Ja, akik erőszakoskodnak mind felebaráti szeretetből teszik.... :S

Én a helyedben négyszemközt közölném vele, hogy ha még egyszer a közelembe vagy a lányom közelébe megy, és nem megfelelően viselkedik akkor akkora botrányt csapok amit még nem látott.....

Ha neki ez csak a szeretet kifejezése akkor fejezze ki máshogy...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook