Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos fogkefe fórum

Ultrahangos fogkefe (beszélgetős fórum)

jan. 13. 20:33
2 napja használom az Emmi dent ultrahangos fogkefét. Tényleg szuper:-) Kb ugyan az az érzés, mint amikor hagyományosról tértem át elektromosra. Hihetetlen tisztaság érzés. Van itt valaki, aki már több hónapja ilyen fogkefét használ? Jó lenne tudni, hogy tényleg leoldja az elszíneződéseket (kávé,cigi) és a fogíny problémákat is kezeli hosszabb távon, mint ahogyan az ígérik?
8. f69d833ffc (válaszként erre: 7. - Szücsi)
2017. febr. 5. 14:45

Megkérdezted? Ha igen, mit mondott?

Az angol fórumokon néhányan dicsérték, de voltak olyan tapasztalatok, amik alapján inkább nem próbálnám ki. Olyan frekvenciát ad le, amiről igazából nem tudni, hogy hosszú távon nem okoz-e kárt az emberi szervezetben. Néhányan tapasztaltak pl. a szemükben látással kapcsolatos problémát, és bár nem lehet tudni, hogy ez a fogkefe okozta-e, de elképzelhető.

2017. jan. 30. 09:47
Szerdán megyek fogorvoshoz, megkérdem az ő véleményét :)
2016. dec. 26. 08:51
Úgy látszik, nem jár erre senki, aki használ ilyen fogkefét. :( Viszont utánaolvasgattam angol nyelvű fórumokban. Ott sem találtam túl sok infót, de amit találtam, azok alapján végül úgy döntöttem, hogy nem veszek ilyet. Bár van néhány pozitív tapasztalat, úgy tűnik, hogy még nem eléggé ismertek a lehetséges mellékhatások.
2016. nov. 27. 07:35
Kicsit felfrissítem a fórumot, hátha valaki megszán minket. :) Én most találtam az ultrahangos fogkefére a neten, és mint az előttem szólók, nem szívesen vágok bele egy ilyen beruházásba csak reklámok alapján. Ha valakinek van már személyes tapasztalata, írjon róla, akár negatív, akár pozitív. Az egyik márkának a Facebook oldalán olvastam néhány negatív tapasztalatot, azt már biztosan nem venném meg, de ezek konkrétan műszaki problémák. Ettől még maga az ultrahang technológia lehet jó, és egy másik márkát szívesen kipróbálnék. Ultrahangos fogkefe használók, írjatok, légyszi' !
4. bulikázós (válaszként erre: 3. - Szücsi)
2016. máj. 25. 06:45
Sajnálom, mert nagyon drága, és így nem merek belevágni a vásárlásba.
2016. máj. 19. 17:21
Látod, nincs senki, akit ez érdekelne :(
2. bulikázós (válaszként erre: 1. - Szücsi)
2016. máj. 16. 11:21
Erre én is nagyon kiváncsi lennék!
2016. jan. 15. 16:42
Sziasztok! Szeretnék véleményeket olvasni azoktól, akik ultrahangos fogkefét használnak.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook