Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újszülött fiúnak milyen pelenka vált be? fórum

Újszülött fiúnak milyen pelenka vált be? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 12. 20:46
Huggies a kórházban, aztán az megszűnt. 4 napos kora óta Pampers Premium Care... A mai napig beválik.
2013. máj. 24. 13:27
3 fiam van ,és a libero a legjobb.a többiből folyt minden!
23. Solycsi bébi (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2013. máj. 24. 02:40

Végül is melyik vált be Nektek?


Nekünk a Libero sehogysem volt jó az elején, de 3-as mérettől a legszuperebb.

22. Jk
2012. szept. 25. 17:15

Ahogy olvasom minden fiúnál más válik be.:))

Így sajnos neked is végig kell próbálnod ezt a menetet.

Mi most kezdtük. A csajoknál minden jo volt.szerettem a huggiest, pamperst. Na a kisfiú az szórakoztató pelenka fronton.:))

21. 73andi
2012. szept. 20. 09:58
Nekünk a Libero vált be a kisfiúnak a többiből kifolyt a pisi, a lányoknak pedig a Pampers volt a jó.
20. lawine
2012. szept. 19. 23:30
Konkrétan semmilyen. Kb. 3 hónapig akármelyik volt rajta, mindből kijött, ha nem volt szerencsém - tudom, most jön az, hogy béna vagyok.:)De a legjobbak A Huggies és a Happy voltak.
2012. szept. 19. 15:48

Szia! Mi újszülöttnek Pampers new baby (sárga) használtunk a fiúnál, s most a lánynál is bevált. Ezt követte a sárga papmpers, amíg nem mozgott, addig tökéletes volt. Mikor elkezdett mászni, akkor minden kifolyt. Ebből a 3-as méretet használtuk. Lecseréltük kék pampersre, illetve kipróbáltam a Gazdaságos pelenkát, átlátszó, noname csomagolás, flexico gyártja. Ebből a DADA feliratos az, ami szuper. Amíg a méret jó, nem folyik ki semmi sem. Ebből 3 és 4 méretet használtunk, majd a fiam 21 hónaposan úgy döntött, hogy nem kell pelus, mert szobatiszta leszek. :) Mi egy bababoltban találtuk nagyon kedvező áron.


Ami nagyon nem vált be: Happy pelenka (Bella), azt hittük, hogy a fiúknak nem jó, kipróbálta barátnőm, de kiderült, hogy mindegy a baba neme, abból minden kifolyik. Ha nem akartok sokat mosni, akkor ilyet nem kell venni. Nekünk sikerült egy nap 4 öltözet ruhát összekoszolni vele!

2012. szept. 15. 09:16
Fiúnál a fehér Pampers tényleg szupi, a zöld nálunk nem volt jó, mert kipisilt belőle a kis kukisom. :D Úgyhogy mi Libero fan-ok voltunk nála is és most Lilinél is. :)
2012. szept. 15. 06:41
szerintem gyereke válogatja, melyiknek milyen a megfelelő. A fiamnál a DM saját márkájú pelusa vált be, a lányomnak viszont abból folyt a cucc, így sokat próbálgattunk, végül a Müller saját márkása vált be. Viszont ami a Mülleres előnye, hogy úgymond lehet kapni 3 db-os próbacsomagot 190 Ft-os áron. Árban meg ugyanaz mindkettő. Viszon amivel teljesen befürödtünk, az a Pampers volt.
2012. szept. 14. 22:24
Nekem 1-es, 2-es fehér pampers, 3-as dm-es, most 4-est hord a fiam, abból a libero slim fit a legjobb.
2012. szept. 14. 22:20
Én a lányomnál a Huggiest szerettem,de a fiamnál az nem jött be.Többet próbáltunk,a legjobb Pampers premium care míg csak szopik.Ő már 10 hónapos,éjszakára van Pampers,nappalra a Lidl-es toujurst használjuk.
14. Babeck (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2012. szept. 14. 22:15
Rossmann saját márkásból fogyott két csomag, aztán Pampersre váltottunk, azóta is azt használjuk (éjszakára PC, nappalra AB, bár eleinte a sleep and play is tökéletes volt)
2012. szept. 14. 22:14
Ma váltottam ki a várandós csomagot, és van benne egy ilyen pamperes care minta, tényleg jónak tűnik! Most pont akció van a pelusokra a brendonban. Azt hiszem 600,- a kedvezmény, de a dm-ben kuponnal szerintem ennél több kedvezményt adnak rá.
2012. szept. 14. 22:14
3-asig Huggies, 4-5 Libero. A nagyfiamnál így vált be, a kicsinél most a 4-es Huggies nem nyert, a Libero úgy néz ki jó lesz, de eddig a minta ismétlődni látszik :D
11. giga455 (válaszként erre: 1. - Weberkitti)
2012. szept. 14. 22:12
míg kicsi volt huggies-t használtunk, később a pampers vált be, de a zöld csomagos, a fehér nekem mindig kifolyt...
10. homern
2012. szept. 14. 22:07

mindentfélét próbáltunk,de csak a pampers premium care bírta a strapát (a fehér csomagos).

pisinél a többivel sem volt gond,de azt az igazi,híg anyatejes székletet csak ez fogta meg.

drága,de megéri,hozzátáplálás megkezdése után le lehet váltani.

2012. szept. 14. 22:03
babylove...ócsó is, tökéletes :)))
2012. szept. 14. 21:59
A lányomnál a huggies-t használtam nagyon sokáig, aztán a libero-t. De mivel most fiúra kell készülni így fogalmam sincs mi lehet a jó, vagy egyáltalán mitől jó!!! Mert ugye máshova pisil a pici, ha fiú...
7. kiscicalany (válaszként erre: 3. - Annácskaa)
2012. szept. 14. 21:58

De ha vannak dm-es kuponok, márkajoker+végösszegi, akkor elég jó már az ára.

Az elején mi is a premium care-t használtuk, azóta az active babyt, a többi nem jött be.

2012. szept. 14. 21:56

amíg eldobhatót használtunk(8 hónapig) addig a fehér pampers-t használtuk

az egyetlen ami bevált, sosem pisilt ki belőle és nem keményedett meg mint a huggies meg a liberó

2012. szept. 14. 21:53
Libero, pampers nem jött be picinek...
2012. szept. 14. 21:53
Nekünk a Libero Baby soft vált be, később úgy 3-as mérettől meg a Pampers.
2012. szept. 14. 21:53

Szia!

Pampers Care a legújabb,imádjuk!!! Igaz,hogy k.... drága,de megéri a pénzét!

2012. szept. 14. 21:48
Arra gondolok természetesen, hogy melyikből nem folyt ki semmi... Melyik márka a legjobb?? kinek mi vált be?
2012. szept. 14. 21:48
Újszülött fiúnak milyen pelenka vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook