Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ujjszopizásnál előnyben részesíti a bal kezét és emiatt ... fórum

Ujjszopizásnál előnyben részesíti a bal kezét és emiatt ... (beszélgetős fórum)


2010. márc. 3. 08:52
Most már két kézzel nyúl dolgok után és mindkettőt be is akarja tömni a szájába :)
4. Slambuc (válaszként erre: 2. - Nebosszancs)
2010. febr. 24. 13:47
Köszi, tegnap pont ezt próbáltam meg. Fel sem kelt, amikor átfordítottam a fejecskéjét. Az ujja természetesen neki is kicsúszik a szájából, amikor elalszik. :)
2010. febr. 23. 15:23
Hagyd,hogy arra forduljon amerre ő akar.Az én babám mindkét oldalán úgy feküdt,hogy elnyomta a füleit.Már nagy,nincs lapátfüle.A tesóm mindkét gyereke hanyattalvó volt,mindkettőnek lapos volt a feje hátul,mikor az ülő kort elérték,úgy kerekedett ki a fejük szép golyóvá,ahogy a génjükben elő van írva.
2010. febr. 23. 14:15

Szia!


Az én babám is szopja az ujját, de "csak" akkor, ha éhes, szomjas vagy álmos. Sose cumizott, hamar megtalálta az ujját, csak úgy tud elaludni, de amint elalszik "kiesik" a szájából :)

Próbáld meg, hogy amikor elalszik akkor jobb oldalára teszed... most így hirtelen ez jutott eszembe :)

2010. febr. 23. 14:09

Ujjszopizásnál a babám előnyben részesíti a bal kezét és emiatt picit laposodik bal oldalon a feje és szinte csak arra fordul. Már megpróbáltam az elfordulásgátlót és hogy szinte csak jobb oldalról érjék az ingerek...mindent. Nem akar változni a helyzet.

Van/volt valaki másnak is ilyen problémája? Hogy próbálja megoldani vagy hogyan oldotta meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook