Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Új pohár fórum

Új pohár (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 13. 12:06
Oly rövid az élet ne fecséreld dühre és idegeshedésre.
15. supin (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2009. nov. 9. 17:30
Nagyon jól fogalmaztál. Egyetértek. Biztos kezdő anyuka..
14. sutoczkine (válaszként erre: 13. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 9. 17:11
Azért éjfélkor teetem fel a kérdést, mert akkor volt rá időm. Utána szépen kikapcsoltam a gépet és mentem nyugodtan aludni, nem agyaltam utána már semmin, pláne nem ezen.
13. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2009. nov. 9. 16:51
Szerintem az én válaszomból tanulhat(na) a legtöbbet. Ilyen piszlicsáré dolgon még éjfélkor is agyalni és másoktól segítséget kérni nem egészséges. Jobb, ha ezt belátja, mielőtt kiszalad alóla teljesen az irányítás.
12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Sutoczkine)
2009. nov. 9. 16:09
:-)
2009. nov. 9. 16:04
Hurrá, a teát elfogadta az új pohárból.
2009. nov. 9. 15:38
És csak a csőrt nem lehet rajta cserélni?
9. sutoczkine (válaszként erre: 8. - Scorpiolady)
2009. nov. 9. 12:08
Nem szereti, abból is magára borítja.
8. scorpiolady (válaszként erre: 7. - Sutoczkine)
2009. nov. 9. 11:58
Szia, a sportkupakos palackból nem tud inni? A fiam is sokáig csőröspohárból ivott ha úton voltunk, de állandóan szétrágta a csőrét(szilikonost használtunk). Ezért kipróbáltam a sportkupakos üveget és azóta másból nem is kér inni. Itthon meg rendes pohárból iszik.
2009. nov. 9. 08:15
Igen tud rendes pohárból is inni viszont, ha megyünk valahova és útközbe megszomjazik, mert mondjuk kapott valami rágcsálnivalót könnyebb elővenni a csöpögésmentes csőrös poharat, mint a rendes pohárral szenvedni és esetleg az utcán öltöztetni, mert magára öntötte. Akinek nem tetszik, hogy a könnyebb megoldást választom az inkább ne is írjon, mert nincs értelme.
6. andi6020 (válaszként erre: 3. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 9. 08:07

Nem kellene ilyen lealázóan válaszolni. Gondolom, erre pont nincs szüksége. Akkor inkább ne írj semmit. Ez olyan felesleges. Azért nyitott topicot, mert bizonytalan valamiben, segítséget kér, választ vár a kérdéseire. Nem lehurrogást.

Gondolom nehéz lehet Neked, de sajnos el kell fogadnod, hogy nem mindenkinek ilyen egyértelműek a dolgok, és nem mindenki olyan okos, mint Te.

2009. nov. 9. 07:19
rendes poharat is lehet már ilyenkor vígan használni.
2009. nov. 9. 06:30
Ha szomjas lesz, hidd el, jó lesz neki az új pohár is. Mi lenne, ha nem is adnál neki ilyen csőrös izéket, hanem rendes poharat? Egy 15 hónapos férfi már tud rendes pohárból is inni :-)
2009. nov. 9. 00:57

Az ilyen kérdéseket nem igazán értem. Olyan egyszerű a válasz...

De most komolyan melyikőtök az okosabb, nagyobb és felnőttebb kettőtök közül? Mert ha ez igazán gondot jelent, és itt ezért topicot kellett nyitni, akkor nekem úgy tűnik, hogy a baba az.


Jó-jó követeli a régit...még tudod mennyi mindent fog követelni, amit nem fogsz tudni teljesíteni? Ha ezt az egyszerű dolgot nem oldod meg egyedül, akkor mi lesz később?

Most éppen próbálgatja a határait a kicsi és ha te nem szabod meg a határokat, hogy miért és mennyit engedsz meg neki, akkor hamar eljuttok a toporzékolós hisztihez...

2009. nov. 8. 23:07
A 15 hónapos fiam ma kapott 1 új csőrös poharat és nem hajlandó belőle inni. Hogy vegyem rá, hogy ne csak a régit követelje? A régivel az a baj, hogy már be van büdösödve hiszen több, mint fél éve van használatban.
2009. nov. 8. 23:05
Új pohár

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook