Új Medicina (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. okt. 14. 18:45
amugy meg sajnos gondolkodás ide vagy oda ha hideg van , nemtudom sajna azt képzelni h de jó...szeretem a hideget
126. makrai.lilla (válaszként erre: 125. - Csabi4)
2010. okt. 14. 18:45

értem...annyit tudok hogy hiába téli születésü vagyok,miota az eszemet tudom mindig fázós voltam:)persze nyáron nem...de ahogy egy kicsit hidegebb van ,már fagyoskodok sajna


próbálom magam hozzászoktatni h egy zokni stb,nem harisnya stb de akkor annak az lesz a következménye h jéghideg láb felfázás stb...


basszus éltem angliában,ott az emberek ááá

0 fokba volt aki még a tengerben fürdött....no kabát

de az más,Ök ahhoz szoktak

125. csabi4
2010. okt. 14. 18:18
ez nem humorizálás - a medicina alapelve elöször érzed fázol ezt az agy felfogja és hogy éled meg az adot pillanatban attol függöen jelenik meg a szervi elváltozás -
2010. okt. 14. 18:10
nincs
123. makrai.lilla (válaszként erre: 122. - Csabi4)
2010. okt. 14. 18:10
ari vagy de nincs kedvem most humorizálni sajna nics jó kedvem
122. csabi4
2010. okt. 14. 18:07
gondolkodj egy kicsit :)
121. makrai.lilla (válaszként erre: 120. - Csabi4)
2010. okt. 14. 17:45
most ezt miért kérded ?mi köze van annak hogy a meloba hideg van?
120. csabi4
2010. okt. 14. 16:45
amikor egy meleg helyiségböl kilépsz az utcára mi történik ??? :)
2010. okt. 14. 15:43
most is pl érzem...de nem gondolom h lelki oka lenne per pill.hanem mert meloban nincs fütés és egész nap hideg van ennyi...
2010. okt. 14. 15:43
a vese engem nem érint Hálistennek ami ált ban elöjön az a fogak,gyomor és a nöi dolgok (petefészek stb)
2010. okt. 11. 18:46
A vesék a pénzzel való problémák esetén is megbetegszenek, amennyiben "elfolyt" az, elvették, elveszett bármily módon.
116. d4b0dd2692 (válaszként erre: 100. - Makrai.lilla)
2010. okt. 11. 00:20

Nézd:

Lelki okok:


A vese mint páros szerv is a párkapcsolat szimbóluma. Vagy azért beteg a vesénk, mert a magány megkérgesít, vagy azért, mert a párunkkal vívott érzelmi csaták hordalékai zárják el a folyadékkeringés normális útját. A legtöbb vesebeteg ember elhiszi, hogy problémáit a partnerének - vagy a „külvilágnak” - köszönheti, mert nem ismeri fel saját tükörképét a másikban. Ha ez a tévedés szomatizálódik, a vese létfontosságú tápanyagokat enged át a szűrőberendezésén, és a szervezet ugyanúgy nem képes felismerni a számára fontos anyagokat, ahogy a psziché sem ismeri el sajátjának a problémát.


Veszekedéseink egyfajta mintázatot hordoznak: akkor is kirobbannának, ha hirtelen kettéosztódnánk, hogy saját magunkkal éljünk együtt. Az ilyen gócok olyasmire figyelmeztetnek, ami a saját tudattalanunkban, a Jung által árnyék-énnek nevezett személyiségrészben vannak eltemetve.


Érdekes! A férfiak között több a vesebeteg, valószínűleg azért, mert ők kevésbé törekszenek az eltemetett érzelmeik tudatos feldolgozására, mint a nők.


A vesénél meg kell említeni az ivást is, hiszen amikor az emberek érzelmileg oldódni akarnak, bizalmas közelségbe akarnak kerülni egymással, mindig előveszik a poharat. Az alkoholisták általában nem bírják elviselni azt az énjüket - a saját személyiségük azon arcát -, ami a párkapcsolatban előjön belőlük. Másmilyenek szeretnének lenni, de nem megy nekik.

115. d4b0dd2692 (válaszként erre: 99. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 11. 00:16
A ciszta,mióma pedig gyermekvállalási problémával függ össze,azt hallottam.
114. csabi4 (válaszként erre: 111. - Makrai.lilla)
2010. okt. 10. 15:16
Vesegyuszi már sokkal összetettebb mint azt itt leirták általánosságban -számit a kezesség is pl -illetve férfi vagy nő az illető -ehez sokkal jobban kellene ismerned a medicina alapjait..
113. csabi4 (válaszként erre: 112. - Globus)
2010. okt. 10. 15:11

A gyözködés sohasem jó megoldás -magának kell rájönnie milyen 1x rü is a megoldás -sajnos nagyon messze vitték az embereket attól hogy higyjenek magukban és ellent merjenek mondani -

Te tudom átlátod a lényeget - mindenki válassza a saját utját de ne kényszerből tegye azt -vagy mert csak az a lehetősége van és semmi más -láthatod milyen eredményesssssseeeeek ......

112. globus (válaszként erre: 109. - Csabi4)
2010. okt. 10. 14:16
Ha nem sikerül meggyőzni az illetőt, semmit sem tehetünk :(
111. makrai.lilla (válaszként erre: 110. - Csabi4)
2010. okt. 10. 08:44
vesemedencegy.bármi
110. csabi4 (válaszként erre: 100. - Makrai.lilla)
2010. okt. 10. 05:52
veseprobléma alatt mit értesz ?
109. csabi4 (válaszként erre: 101. - Makrai.lilla)
2010. okt. 10. 05:42

felismerni a bajt magában kevés !! a konfliktus felodásához lépned is kell -ahogy ezt Rob a medicina Magyarországi vezetője terjesztöje meg is tette -csak neki kissé komolyabb betegsége lett -és ezt orvosok és gyógyszer nélkül végigcsinálni nem sok ember képes rá -

és sokan nem hiszik el hogy erre képes az ember é

én is elhittem söt olyan dolgot tettem ami ellenkezik minden eddigi belénk táplált hazugsággal -nem bántam meg -ha a konfliktusod nem oldod meg addig nincs olyan csodaszer ami igazi gyógyulást hozna - a csodaszer alatt nem a kemot és a sugarat értem -ezek életellenes szerek modszerek !!


ha nem ismernétek itt egy példa aztán gondolkodjatok el magyarországon mennyi a rákos beteg - de vajon miért ??


[link]

a forumon már több olyan beteg is van aki hivatalossan már nem is élhetne -15cm melldagis lány -áttétes mell-csont májdagi -melanomás -

Non-Hodgkin esettörténet ez nagyon durva mert a kezelésektől már komába esett a beteg ..

elhihetitek azt a sok félelemkeltő zagyvaságot amit belénk szeretnének táplálni -de magatokba is nézhettek -és akinek szervatlasza is van nem tudják félrevezetni ,bármennyire is szeretnék ..

108. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 105. - D7ffe12db2)
2010. okt. 1. 12:39
Ez így van!:)
2010. szept. 30. 21:16
magyarul malomkerek....effektus
106. makrai.lilla (válaszként erre: 105. - D7ffe12db2)
2010. szept. 30. 20:36

hat igen,ez igy kicsit egyszerunek tunik.....de biztos vki tud igy elni es z tok jo

en evek ota probalkozok ,felismerem a hibaim stb,ujra ujra es vmikor megis ugyanott kotok ki ,mintha sose lenne vege

105. d7ffe12db2 (válaszként erre: 104. - Makrai.lilla)
2010. szept. 30. 20:03

Azzal nincs semmi baj ha konfliktus ér, a probléma ott kezdődik, ha nem tudod feloldani, és mélyen magadba zárod. Aki képes a traumákat feldolgozni, és megszabadulni tőlük, azokat nem betegíti meg.

Aki testi-lelki harmóniában él, az az élethez való pozitív hozzáállásával simán veszi az akadályokat. :)

2010. szept. 30. 19:48
de ez tiszta hulyeseg,vissszamehet az ember csecsemo koraig nincs olýan ember akit ne ert volna konfliktus
103. makrai.lilla (válaszként erre: 102. - D7ffe12db2)
2010. szept. 30. 19:47
tudom de a csaj aki ezzel foglalkozik es elker egy valag penzt orankent,o valtig allitja hogy rajonni mitol lehet ez,visszamenni azt idobe, ez a megoldas....
102. d7ffe12db2 (válaszként erre: 101. - Makrai.lilla)
2010. szept. 30. 18:05
Hát, prsze. A felismerés egy dolog, a megoldás egy másik. :)
2010. szept. 30. 16:26
amugy azzal a részével nem értek egyet miszerint ha felismered a bajt,már megoldodik minden...mert nálam is csak akkor következett be amikor rendesen munkát váltottam hiába tudtam h ez volt a hibám h eljöttem a volt munkahelyemröl.
100. makrai.lilla (válaszként erre: 98. - D4b0dd2692)
2010. szept. 30. 13:52

ez érdekes mert nekem soha életemnben nem volt bajom a vesémmel,de petefészek stb igen,magánügyileg meg szinte mindig van bajom...akkor a vese nekem miért nem?mármint örülök...csak akkor kéne nem???


ez érdekes,a gyomrom fájt 2008 -2010 ig (már professzornál voltam már szinte müttetni akartam magam ,semmire de semmire nem javult,van persze refluxom de az nem magyarázza a fájdalmat.mindig középen tompán éreztem mintha egy sulyt cipelnék...2 éven keresztül,és most h munkahelyet váltottam (régi munkahelyem ahol pedig sok is a stressz !!!! itt vagyis azóta nem fáj...ki érti ezt????savlekötöt eddig 8 éven át szedtem,most pikk pakk elhagytam.....a gyomorfájás 1 pillanat alatt megszunt,amikor 2 éven át bármit megadtam volna h elmuljon.....

99. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 98. - D4b0dd2692)
2010. szept. 30. 11:30
Lehet párkapcsolati problémáktól is, de elsősorban a félelem okozza a veseproblémákat. A párkapcsolati problémák férfiaknál prosztata problémákat okoz, nőknél inkontinencia, nőgyógyászati betegségek okozója a párkapcsolati probléma. ( egyébként sok esetben a meddőséget is okozza fel nem dolgozott csalódás, előző vagy meglévő párkapcsolati trauma)
98. d4b0dd2692 (válaszként erre: 69. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 30. 10:35

Szia!

Hiszek a betegség lelki hátterében (többnyire),de én a vese esetében párkapcsolati problémákról hallottam.

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook