Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új iPhone-t kapnak a gyerekek Húsvétra. Még ha túlzás is.... fórum

Új iPhone-t kapnak a gyerekek Húsvétra. Még ha túlzás is.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
45. Enissa (válaszként erre: 43. - Simple)
márc. 5. 18:06

Ne is mond, nekem más választásom nincs, mert nem lehet új vezetéket behúzni a műemlék házba, nem választás kérdése nálam.

Azt nem mondom, hogy állandóan lefagy, de havonta tuti.

Ilyenkor frissíteni szoktam és általában helyre áll.

44. globus (válaszként erre: 41. - Enissa)
márc. 5. 18:03
Én azt sem tudom, miről beszéltek 😀😀
43. simple
márc. 5. 18:00
Nekem sosem volt android-os telefonom, nem is tudok róla véleményt mondani. Viszont a telekom-os smart boxon android fut, hát az gyakorlatilag használhatatlan. Folyton lefagy, magától újraindul, funkciók nem működnek benne stb. a telekom oldalán kizárólag negatív véleményt lehet olvasni róla. ami nagy szó, én még ilyet nem is láttam eddig, hogy valamiről csak negatív vélemény van.
42. simple (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
márc. 5. 17:55
Még magamnak sem vettem meg, október óta tervezem pedig. De egyszerűen annyira elégedett vagyok a meglévővel, hogy nincs is rá igazából szükségem, ha ésszel végiggondolom.
41. Enissa (válaszként erre: 39. - Channa*)
márc. 5. 17:29

Végül csak arra voltam kíváncsi, hogy csak ehhez szoktál, vagy olyat tudsz vele, amit mással nem.

Egyébként, már a S. NOT4-is tudta a légzésfunkciót, oxigénszintet, pulzust mérni és lehetett bizonyos algoritmusok segítségével a vérnyomás értékekre is vonatkoztatni. És az nem most volt.

Ez is 763 ezer Ft.

Samsung Galaxy Z Fold5 512GB F946 Mobiltelefon

OkosÉrintőképernyős, SzétnyithatósAndroidosInternet képesNano SIMDual simUjjlenyomat olvasó7.6 inch2176 x 1812120 Hz50 megapixeles fényképező3.36 GHz512 GB belső memória

Szokás kérdése szerintem. Telefonálásra elég egy 30 ezres is.

Nem gagyizom le egyiket sem.

Honor Magic V2 16GB 512GB Mobiltelefon is 760ezertől kezdődik.

Szerintem akkora a verseny, hogy nem akar egyik sem lemaradni a másiktól.

Sokszor nem is a tudást, hanem a márkanevet fizettetik meg.

Volt egy riport erről, milyen keservesen indult be az alma karrierje, és eleinte a limitált darabszám miatt lett kelendő.

40. michelle.r (válaszként erre: 39. - Channa*)
márc. 5. 17:05

Én leginkább azt szeretem benne, hogy sose fagy le, hogy airdrop-on az összes készülékem között nagyon egyszerűen tudom egyikről a másikra rakni.


Minden eszközöm almás, fogalmam sincs, hogy a másik rendszer mit tud. Őszintén nem is érdekel, mert nem szándékozom ezeket lecserélni. De eszembe nem jutna xarozni a mások választását.


Néztem az S24-es Samsungot, semmivel nem olcsóbb mit a hasonló kategóriájú iphone. Gondolom, az is státuszszimbólum. Vagy az Asus zen book, ami nem csak árban, de még kinézetben is hasonló az Macbook air-hez.

39. Channa* (válaszként erre: 30. - Enissa)
márc. 5. 16:57

Nem tudom, hogy milyen alkalmazásom van, amit nem tudok mással megcsinálni. Már nem ismerem az androidos készülékeket. Ha a kezembe adnak egyet, akkor kínlódok, mert nem tudom, hogy tudok kilépni, átlépni, stb.:DDD


Mondjuk engem nem igazán érdekel ez az egész. Mindig rácsodálkozok arra is, ha valaki megtudja állapítani egy pillantásból, hogy IPhone-m van.

A gyerekünk ragaszkodott, hogy ilyenünk legyen. Látja hol vagyunk, elvileg ellenőrzés alatt van a vérnyomásunk és minden is;)


Én képtelen vagyok ilyenekre.

38. birebora (válaszként erre: 29. - Jooeva)
márc. 5. 16:56
Nálunk is kapnak a gyerekek. "Tojta a nyúl", szoktuk mondani:) A felnőttek is kapnak valami apróságot, jelzésértékkel.
37. Channa* (válaszként erre: 23. - Egy lány 789900)
márc. 5. 16:52
Mi úgy vettük észre, hogy nem a konkrét idejű tartózkodási helyet adja ki, hanem 10-30 perccel azelőttit.
36. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 16:48
Nem túlzás, miért lenne az? Nyilván ismered a gyerekeidet, tudod, hogy értékelni fogják és vigyáznak rá.
35. michelle.r (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
márc. 5. 16:42
Így van. Lopott iphone max. dísztárgynak jó. Nekem is a táskámban van.
34. michelle.r (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 16:39
Megveszed nekem a legdrágábbat félmillióért? 😉 Egyébként egyetértek, sose cserélném androidra.
33. simple (válaszként erre: 27. - Amaunet)
márc. 5. 16:20
Én ilyet nem is írtam. Azt írtam, hogy nekem csak apple készülékem van, sosem volt velük baj, sosem csalódtam a márkában, azért ragadtam le ennél. És nekem mindenem kompatibilis egymással épp ezért.
32. Enissa (válaszként erre: 20. - Channa*)
márc. 5. 16:09
Bármelyik megmutatja, és ezt már 20 éve is tudták a telefonok.
31. Enissa (válaszként erre: 29. - Jooeva)
márc. 5. 16:06
Ez nem is tartozik senkire, ki mit vesz, az ő dolguk. Amit megengedhetnek maguknak, sírba már nem kell pénz.
30. Enissa (válaszként erre: 21. - Channa*)
márc. 5. 16:04

Én nem gondolom, hanem tudom. Kamaszok, csak a legújabb iPhone készülékkel érzik magukat valakinek. Cikizik, ha nem azzal virít, persze tisztelet a kivételnek, mert nem mindenkinél számít a látszat.

Nekem is volt új iPhone telefonom is, furcsa volt a Samsung után, és fordítva.

Szerintem közel azonos a 2 csúcskategória.

Vannak orvos, mérnök m jogász ismerőseim is, de sokuknál nem fontos a fél, vagy többmilliós készülék, sokan tényleg ettől érzik valakinek magukat.

Milyen felhasználásod van, amit pl. egy Samsung-al nem tudsz megcsinálni? A Siri-t is kevesen használják, kevesen tudnak olyan szinten angolul.

29. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 5. 16:00

Húsvétra miért kell ajándék??

Nálunk már nem kicsik a gyerekek, de a finom csokiknak, no meg a gumicukornak nagyon örülnek húsvétkor.

Mikulásra is "elvárják" a csomagot (ami szintén "csak" édesség), sőt a minőségi csoki adventi naptárért is odavannak!

márc. 5. 15:19
Az unokáimnak (iskolások) az anyjuktól, apjuktól levetett iphone telefonuk van. Nekem is.
27. Amaunet (válaszként erre: 9. - Simple)
márc. 5. 14:15

Egy eszköz tartóssága és biztonsága nem a márkájától függ. Nem is az árától.

Évek óta Asus és Acer gépeim vannak. Igaz, az Asus már megérett a cserére, mert 10 éve ketyeg hiba nélkül.


Van iPad is, de ritkán veszem hasznát a semmivel sem kompatibilis operációs rendszere miatt. Az Apple eleve úgy adja ki ezeket, hogy a felhasználó lehetőségeit korlátozza.

26. tumbo2 (válaszként erre: 19. - 5d8fd6c5cb)
márc. 5. 14:12
ez tetszik.nekem buta telefonom van,ha hívnak felveszem,általában mesterembereket hívok,többnyire hiába.
25. globus (válaszként erre: 6. - Bichi)
márc. 5. 14:11

Számítógépekből is mindig erősebbet vesznek, turbósított turbót, miközben a felhasználói szokások nem változnak.

Hiába van iPhone a kezében, ha két kattintásra nem képes a googleben.

24. krisztikrisz (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 14:03

Presztízs? 7 éves telefont használok, nagyon szeretem, a célnak megfelelő!

Szerencsére ár-érték arányban eligazítottak annak idején.

23. Egy lány 789900 (válaszként erre: 20. - Channa*)
márc. 5. 14:02
Ezt az andoridossal is megtudod, csak azt kell beírni googléba hogy find my device. Térképpel együtt kiadja, sőt ha még le is van merülve vagy némítva akkor is megtudod csörgetni. :)
22. Egy lány 789900 (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
márc. 5. 14:00
Ha akarják bármilyen telefont ellopnak, szerintem a mai fajtáktól független.
21. Channa* (válaszként erre: 17. - Enissa)
márc. 5. 12:56

Valóban sokan arra gondolnak.

Nekem is volt olyan, hogy kolléga megkérdezte egy hiba miatt, hogy milyen telefonom van, amikor megmondtam, akkor tette a megjegyzéseket, hogy ő gondolni sem mer rá, stb.

20. Channa* (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 12:52

Pontosan!

Egy androidos telefon helyzet meghatározó app-ja, baromi rossz. Az IPhone, pontosan megmutatja, hogy hol tartózkodik a telefon és tulajdonosa.


És a többiről nem is beszélek...

19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
márc. 5. 12:45

szerintem valami modern vasalógép...

nem csak mos és vasal, hanem össze is hajtogat és beteszi a szekrényedbe...

Le vagyunk maradva a korral, azt hiszem...-)))

márc. 5. 11:55

Az elsőt 10 ezerért vettem a becsődölt munkahelyemen, 3-as volt. A második a 7-es 250-ért 2016-ban.

Most 15Pro van, 0% THM-mel. 🙈De nem bántam meg.

Függőséget okoz az iPhone. Kaptam céges Samsungot, Xiaomit, idegbajt kaptam tőlük. Most 2 simmel használom a Pro-t. Álom.


Ha a gyereknek telefon kell majd pár év múlva, nem tudom, hogy fogok neki kikínlódni egyet… De muszáj lesz!

17. Enissa (válaszként erre: 3. - Simple)
márc. 5. 11:49
Ne hidd, annyi embernél látom, mert státuszszimbólum, de a negyedét nem használják legtöbben, amit tud.
márc. 5. 11:45
Iphone készülékem van nekem is. Az elsőt kettőt kaptam. Aztán mikor 8 év után kezdte megadni magát gondoltam nem kell iphone, veszek mást. De csak azt vettem. Pedig tényleg nem akartam. De egyszerűen ami tetszett és tudásban is oké lett volna, majdnem ugyanannyi volt. Igy most is iphone készülékem van. A családban is sokaknak. Megszoktam.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook