Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új Hoxa fórum

Új Hoxa (beszélgetős fórum)


52. Bichi (válaszként erre: 51. - Helenka)
2018. máj. 16. 12:57
Gondolom :)
51. Helenka (válaszként erre: 49. - Bichi)
2018. máj. 16. 12:56
A bejegyzés írója látja, hogy ki lájkolta?
50. Bichi (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2018. máj. 16. 12:55

Én speciel szeretem az újdonságokat, változást, de ettől még ez nagyon nem tetszik, meg kevésbé áttekinthető. Nem függ össze azzal, hogy mozgatom-e az agyam. Az, meg hogy minek többet kattintani szerintem tök jogos, mert ez nem előre, hanem visszalépés.

Amúgy meg szerintem a hoxára nem agymozgatás miatt jönnek legtöbben, hanem egy laza kikapcsolódásra...

49. Bichi (válaszként erre: 43. - Helenka)
2018. máj. 16. 12:52
lájkolhatod vele megjegyzést :)
48. kori54 (válaszként erre: 43. - Helenka)
2018. máj. 16. 12:48
Gondolom, hogy neked is tetszik a beírás :)
47. kori54
2018. máj. 16. 12:46
Nem küldi el a levelemet, az jelent meg pirossal, hogy 6500 karakterrel hosszabb mint lehet. DE sehol nincs megadva, hogy mennyi lehet. Most számolnom kellenea betűket ? Ez már vicces....
46. 31bc25d879 (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2018. máj. 16. 12:42

Igazad van, szokni kell.

Egyébként még én sem vagyok elájulva tőle, remélem majd leszek:)

2018. máj. 16. 12:27
Lányok, ne legyetek ennyire a megszokás rabjai! Kell a változás, mert anélkül nincs fejlődés. Persze, a régi, gombos Nokiámat is szerettem, mert átlátható volt, és könnyű volt kezelni, de csak ezért nem ragadtam meg ott, és nem maradok ki az okostelefonok nyújtotta más előnyökből. Ugyanez igaz a Hoxára is. Úgy látom, sokakra rá is fér, hogy más felépítésű az oldal, mert így legalább kicsit meg kell mozgatniuk az agyukat, amíg megszokják az újat. A rutin és a megszokás ugyanis tompítja az agyat. Nem beszélve a lustaság azon mértékéről, ha már az is komoly kihívás, hogy kettővel többet kell kattintani valami eléréséhez.
44. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Bichi)
2018. máj. 16. 12:07
Nekem teccik. :D
2018. máj. 16. 12:03
A szívecske a válasz erre gomb mellett az mi? Ha rákattintok, piros lesz.
2018. máj. 16. 12:02
Az új HOXA kicsit bonyolult lett, nem nyerte meg a tetszésemet. A régi egyszerűbb és átláthatóbb volt. Eddig napi szinten használtam, lehet, hogy kevesebbet látogatom. Kár volt így megváltoztatni.
41. VendrinerPiroska (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:45
Az igazság, hogy az idejáró emberek döntő többsége nem cikket olvasni jön ide és kevéssé érdeklődik a bazi nagy grafikák iránt. A régi rendszer szerint könnyű volt megtalálni, ami érdekelt. Most sokkal nehezebb eljutni oda, amiért jöttél. A régi formátum felturbózott funkciókkal sokkal szerencsésebb lett volna. A könyvjelzős ötlet meg egy kicsit extrém. Szerintem még csiszoljatok rajta egy kicsit, mert ez így legfeljebb egy informatikus szemének jó.
2018. máj. 16. 11:44

Meglepődtem, hogy új hoxa van. Először azt hittem, valami baj van.


negatív:

- ahogy láttam, nem lehet hosszabb naplóbejegyzést írni :(

(Elég hosszan tudok írni.)


pozitiv:

- vallomás: új funkció, meg is néztem :D

- bal felső sarokban a kis házikó, ami főoldalra visz

- tetszenek a körök


semleges:

- ahogy megláttam az új dizájnt és tudatosult bennem, hogy ez nem hiba,egyből a telefon jutott eszembe. Attól, hogy nem netezek telefonról, más igen

- azért jó volt a régi dizájn is

39. emagdi (válaszként erre: 38. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:37

igen, értem :) de most nekem úgy tűnik, hogy mindenért többet kell kattintani, és ISZONYAT sokat görgetni, mert hatalmas az olal. (levettem 67%-ra, de még így is görgetés, görgetés...:)))

desktopon is olyan, mintha valami mobil verziót néznék.

38. Hoxa (válaszként erre: 33. - Emagdi)
2018. máj. 16. 11:33

Az a helyzet, hogy mindenkinek más kellene egy kattintásra, mindent pedig nem lehet kirakni.

Nekem eddig is könyvjelzőben voltak a fontosabb linkek, az egy egyszerű megoldás, bár tudom, hogy nem a mi, saját megoldásunk, hanem a böngészőé.

37. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:33
Értem :(
36. gyorki maria (válaszként erre: 23. - Bözsi néni)
2018. máj. 16. 11:33
Egyetértek Bözsi nénivel, nekem sem tetszik,a régi sokkal áttekinthetőbb volt a részemről is!
35. Hoxa (válaszként erre: 28. - PöttyösPanka)
2018. máj. 16. 11:31
Ezt most nem számoljuk. Esetleg egy külső számlálót be lehet tenni a naplófejlécbe, ha szeretnéd.
34. Hoxa (válaszként erre: 27. - 12d083b51b)
2018. máj. 16. 11:30
Ez már megoldódott.
33. emagdi
2018. máj. 16. 11:29

Tudom, hogy minden újdonságot szokni kell. A színek, a dizájn csak szokás kérdése, ez pár nap múlva már fel sem tűnik, ha az ember néha belép az oldalra. :)

Viszont: szerintem nagyon "széthúzott" az oldal szerkezete, az alap beállításokkal csak néhány dolog látható, iszonyat sokat kell görgetni. Én a magam részéről azt szeretem, ha lehetőleg minél több info elérhető egy oldalról, lehetőleg minél kevesebb kattintással, minél kevesebb görgetéssel.

Leginkább a kedvenc naplókat és fórumokat szoktam nézegetni, eddig a legördülő menüből egyból ott voltam, és láttam a listát (mindet amit bejelöltem). Most: fent menü, aztán görgetés, görgetés, megint kattintás... OK, tudom, hogy ez olyan #firstworldproblem, de talán sokan mások is vannak úgy, mint én, és bizony el tudja venni az ember kedvét egy oldal látogatásától az, ha kevésbé egyszerűen lehet elérni a kívánt infókat :(.

Az viszont remek, hogy nincs a bal felső sarokban a felugró ablak :D Azt a kattintást (bezárást) megspóroltuk :)

2018. máj. 16. 11:29
Nagyon nem tetszik kusza az egesz, alig talalok meg dolgokat , nem latom a dominot sem , be sem tudom hova illeszteni, szoval szerintem paran nem fognak itt idegeskedni a keresgelessel
31. cicaanya (válaszként erre: 29. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:28
Köszönöm szuper ♥ szép napot
30. 12d083b51b (válaszként erre: 27. - 12d083b51b)
2018. máj. 16. 11:28
** hogy nem tud!!! velünk társalogni. :))
29. Hoxa (válaszként erre: 25. - Cicaanya)
2018. máj. 16. 11:27

A naplókba kóddal beágyazott képek, számlálók, vonalzók:


Csak akkor jelenik meg, ha az eredeti oldal, ahonnan a kép beágyazódik, létezik https-es formában is. Amelyik oldal még nem tért át, azok egyelőre nem jelennek meg, ha áttérnek, akkor jók lesznek a kódok, vagy le kell őket venni.

28. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:27
Azt hol láthatom, hányszor nézték meg a naplómat?
2018. máj. 16. 11:27

Kedves Hoxa!

Nézd már meg légyszi "cika58" tagunk adatlapját, azt írja nekem priviben, hogy a rendszer nem engedi neki, hogy a fórumokhoz hozzászóljon. Olyat ír ki, hogy: "nincs jogosultsága"!

Esetleg valami véletlenül odakerült letiltás, vagy mi lehet az oka, hogy nem velünk társalogni! ??

26. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Hoxa)
2018. máj. 16. 11:25
Megvan :)
25. cicaanya (válaszként erre: 22. - Cicaanya)
2018. máj. 16. 11:23

Csattolás az jó!

A beillesztés kóddal nem ,legalább is nálam,meg nem maradtak meg mindegyik... jelküldőnél már kiszedet ne a számok (kód) látszódjon

JEL KÜLDÉS egyszerű ;) jók sok választék szupi

24. Hoxa (válaszként erre: 22. - Cicaanya)
2018. máj. 16. 11:23

Nyílt naplónál nincsenek Olvasók és események, az csak a titkos naplóknál vannak.

A Beállítást mindjárt javítjuk, köszi, hogy jelezted!

2018. máj. 16. 11:22

Az első napon még sokkal áttekinthetetlenebbnek tűnik az új forma. A régi már ránézésre is rendezettebb, áttekinthetőbb volt.

A dominórát is alig találtam meg. Szóval egyelőre nekem nem tetszik. És nem azért, mert maradi lennék v. ilyesmi (van, aki a nicknévből ítél, pedig egy gyereknek egy 20 éves is néni:-)).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook