Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ugye nem rák betegség? fórum

Ugye nem rák betegség? (tudásbázis kérdés)


2016. máj. 21. 18:04
2016. máj. 19. 19:30
Akinek rendszeresen van hányingere, hasmenése, az bél-hasnyálmirigy- vagy gyomorrákos?
15. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - :))))))
2016. máj. 18. 15:02
2016. máj. 18. 13:29

Tényleg inkább pszichiáterrel konzultálj.


Kiírtál ezzel kapcsolatban több kérdést már. Orvos is látta már a csomóid, azt mondta, ne aggódj.



Mégis mit vársz itt tőlünk?


Ha tényleg terhes vagy, akkor ezzel kapcsolatban úgysem végeznek semmmiféle viszgálatot most.

A gyerekvállalás előtt kellett volna ennek utánajárni.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - :))))))
2016. máj. 18. 12:36

Nagyon szívesen!

Ha hiszed, ha nem, építő szándékkal írtam, hiszen ezek a nyakaddal kapcsolatos aggodalmaid kórosak már. Ha gondod van vele menj el orvoshoz, de ha 20 onkológus unatkozna is a gép előtt, látatlanban, tapintás nélkül, esetleg UH és szövettan nélkül nem tudnának felelősen mondani semmit,


Csak halkan kérdezem, ha valaki azt mondaná: -Igen, rák.- Változna valami?

2016. máj. 18. 12:32

Lehet az nyirokcsomó, meg hasonló jó indulatú dolog is. Nekem is vannak olyan nyirokcsomóim, hogy könnyen kitapinthatóak szinte mindig.

A nyakam bal oldalán van 1 kis bőr alatti képlet, amit orvossal megnézettem, ultrahanggal megvizsgálta, láttuk, hogy semmi fontos. Hozzá teszem öcsémnek is van ott egy hasonló, mikor beteg volt mindig megduzzadt.

Nekem is ha egészséges vagyok nagyon lapos, alig kitapintható, ha beteg vagyok vagy ilyesmi, akkor rendesen szemmel látható.

Szóval menj el orvoshoz, megnézi mi az, csinál egy ultrahangot, hogy lássa mi van ott és kész.

2016. máj. 18. 12:17
Bármi lehetséges. Hipochondriával társulva.
10. :)))))
2016. máj. 18. 12:11
Kossz a "normalis"valaszod...
2016. máj. 18. 12:07

[link]


[link]


[link]


[link]

.....és nem néze, végig az összes kérdésed, mert mind arról szól, hogy a nyakadon van a csomó, valamint miért viselkedik így a párod, ahogy?


Hidd el látatlanban SENKI nem tudja miért van csomó a nyakadon, azt sem a párod miért olyan, amilyen, de gondolom megfelel, hiszen alig vártad, hogy teherbe ejtsen. Feleslegesek a kérdéseid.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - :))))))
2016. máj. 18. 11:57

Ez nem, ez pszichiátriai betegség.


Fordulj szakemberhez, mert a születendő gyerekedet is beteggé teszed a kóros gondolataiddal. Minden veled történt dolog a magzatra is kihat.


Amióta azok a csomóid vannak, rák esetén már nemm élnél.

7. :))))) (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2016. máj. 18. 11:50
Persze ertem.csak kisse izgulok.meg hat ha van valakinek ezekkel hasonlo tapasztalata gondoltam tud segiteni.de igazad van majd az orvos eldonti most ezen a komolyabb vizsgan.
2016. máj. 18. 11:47

"normális" válaszokat csak orvostól várj!


Az én véleményem szerint, ha már 8 éve ott

vannak a csomók, akkor biztosan nem rák!!


(ha az lenne, kezelés nélkül már nem biztos,

hogy ide írogatnál)

5. :))))) (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2016. máj. 18. 11:46
Le irtam olvasd el :)
2016. máj. 18. 11:45
Aki esetleg szeretne errol beszelni tid tanacsot adni az irjon privat uzenetet.
2016. máj. 18. 11:42
21-eves lany vagyok.a nyakamon evek ota van bal oldalon kb kozepen ket csomo szeruseg.kb 8-eve.most megyek majd egy ujabb kivizsgalasra ahol mintat is vesznek ezekbol a csomokbol.13-eves korom ota vannak meg.nem nottek tomottek picit mozgathatoak a bor alatt egymas melett vannak.a fogaim sem eleg jok lehet hogy attol vannak ez a csomok ott arra is gonfoltam mar vagy gyerekkoromban meg nyomtam egy picit a nyakam a kalyhank szelebe nem tudom attol-e keletkezett.viszont a mandulaim is voltak mar gyulladasba surun faj a torkom.fogyni nem fogytam az evek alatt.annyi mintha picit nehezebben szednem a levegot de amikor vizsgaltak a tudom ott se talaltak elterest csak annyit hogy egy kis brinhitiszem van.amit meg eszre vettem hogy amikor meg fazok akkor erzekenyebbe vallnak ezek a csomok.notmalis valaszokat varok.
2016. máj. 18. 11:40
"Mik" alapján??
2016. máj. 18. 11:36
Szerintetek ezek alapjan ez ugye nem rak betegseg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook