Úgy érzem valamiért, hogy nem vagyok elég jó a nőknek férfiként? Mi lehet a gond? (beszélgetés)
4. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Mamafura)
2016. júl. 26. 17:34
egy ronda ferfi is lehet sikeres a noknel, valoszinuleg nem a kulsoddel van baj, ha ezt erzed, talan nem jol kozelitesz, nem jol bansz, viselkedsz a nokkel
vagy olyanoknal probalkozol, akikkel nem illetenek ossze, es a sok visszautasitas miatt erzed azt, amit nem kene
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Mamafura)
2016. júl. 26. 17:34
Szerintem helyes srác vagy (mondom ezt úgy, hogy valószínűleg az anyád lehetnék)! Semmi gond nincs veled ránézésre. Gondolom, visszahúzódó típus vagy. Keresgélj akár társkeresőn is, de ne a vagány csajokat nézd, hanem a szolidabbakat, azok illenek ezek szerint hozzád.
2. fincsi5
2016. júl. 26. 17:32
Ma pont jókor jöttél.
Amúgy muszáj volt a budiban csinálni a képet?
1. mamafura
2016. júl. 26. 17:28
További ajánlott fórumok:
- Szerintetek, ha ezt mondja nekem férfiként, akkor az mit jelent nála?
- Nem jó a napod, beteg vagy, mérges valamiért?Gyere oszd meg velünk..
- Hogy viselkednétek a szomszédotokkal, aki alattomosan a hátatok mögött feljelent valamiért az Önkormányzatnál?
- Ma születetett nálunk egy kiscsikó. Csak valamiért nem tud szopizni. Ha valaki ért ezekhez a dolgokhoz, kérem adjon tanácsot!
- Színtelen körömlakk, férfiként
- Neked szóltak már be ismeretlenek valamiért az utcán?:)S