Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem valamiért, hogy nem vagyok elég jó a nőknek férfiként? Mi lehet a gond? fórum

Úgy érzem valamiért, hogy nem vagyok elég jó a nőknek férfiként? Mi lehet a gond? (beszélgetős fórum)


154. fincsi5 (válaszként erre: 124. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 16:31
Mi a probléma lényege?
2016. júl. 27. 16:23

Eleve elképesztően idegesít, amikor újságcikkekben úgy írnak (vélhetően kitalált) emberekről, hogy "Juli, 3 diplomás, 13 nyelven beszélő nő" vagy "Dávid, 2 diplomás, 2 és fél nyelven beszélő férfi" ... Kit érdekel??? Ez adja egy ember értékét? Szerintem nem.

A topiknyitó a külsejét 10-es skálán 6-ra teszi. Miért? Egy csomó nő 9-et, 10-et adna, egy csomó meg nullát vagy 1-et.

Valaki írta az introverziót. Szerintem ez annál több. Erős gátlásosság. Amit valószínűleg azzal leplez, hogy folyamatosan beszél a randin. Yay. Remélem, nincs így...

152. Mutáns Jane (válaszként erre: 146. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 15:47
Elfelejtettem megemlíteni, mert nálam evidens, hogy természetesen a felsorolás nem arról szólna, hogy mi a rossz a másikban (nem minősítünk), hanem úgy adná elő a randipartner, hogy "és nekem ez nem jön be", meg "továbbá nekem ez sem jön be", stb.
151. túrógombócka (válaszként erre: 149. - Túrógombócka)
2016. júl. 27. 15:22
mondjuk én is ismerek tudálékos tanárbácsit. bottal se piszkálnám meg, de van neki felesége meg gyereke.
150. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 149. - Túrógombócka)
2016. júl. 27. 15:19
Ez így van. A fórumindító írta, hogy senkinek sem kell, nem én.
149. túrógombócka (válaszként erre: 148. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 27. 15:16
hát nem biztos. ami nem tetszik az egyik nőnek, még bejöhet a másiknak.
148. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 144. - Mutáns Jane)
2016. júl. 27. 15:03
Azt nem tudom, de akkor hiteles forrásból megtudná a választ a kérdésére.
147. MZsanett (válaszként erre: 146. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 15:03
Azzal neki tennének szívességet, mert tudna rajtuk változtatni, jó tükör lenne.
2016. júl. 27. 14:58
Nekem tuti rosszul esne. Mindenkinek vannak hibái, de senkinek nem esik jól, ha az orra alá dörgölik. Még akkor se, ha építő jelleggel teszik. Biztos túlérzékeny ...csa vagyok. :-D
145. MZsanett (válaszként erre: 144. - Mutáns Jane)
2016. júl. 27. 14:52
Mélységesen fel lenne háborodva. De valahol ez természetes reakció.
2016. júl. 27. 14:25
Különben kíváncsi lennék, hogy a topikindító mit szólna ahhoz, hogyha az egyik randipartnere tételesen, teljesen semleges hangnemben, a topikindító számára is pontosan érthetően, tételesen, semmit ki nem hagyva felsorolná, hogy miért nem kívánja a továbbiakban látni őt. Mi lenne abban a szituációban a reakciója?
143. Mutáns Jane (válaszként erre: 142. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 14:24
Lehet, hogy este felé felbukkan majd.
2016. júl. 27. 14:16
Közben mamafura eltűnt, mint Petőfi a ködben.
141. Bekacomb (válaszként erre: 138. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 27. 14:10

Engem nem kell győzködni, mert én is csak feltételezni tudok. Ismerni kéne őt, hogy tudjak valami érdemlegeset mondani, de az sem szentírás, csak egy ember véleménye lenne. :-)

Lássuk be, piszkosul nehéz manapság párt találni. Én mondjuk nem tudom, csak másoktól hallom. :-D

140. MZsanett (válaszként erre: 125. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 14:10
Igaz, viszont a fórumindító esetében se kerek a történet. Nekem az nem tetszik, hogy magasztalja magát, hogy olvasottabb, ezzel pedig gyakorlatilag leírja azokat, akikkel eddig randizott. Nekem eddig ez jött le. És rengeteg idegen szót használ, mintha valami felsővezető akárki lenne. Aki igazán komoly, intelligens, mint amilyennek a fórumindító állítja magát, az nem kezel le másokat és nem kérkedik azzal, hogy mennyi idegen szót tud összezsúfolni egy mondatban.
139. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 136. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 14:09

Szerintem ez a srác azt hitte, hogy itt mindenki hanyatt fog esni a külsejétől (lásd: másik kiírt fórumkérdését.)

Erős a gyanúm, hogy a való életben is ugyanez lehet a helyzet, és nagy a csalódás, ha nem ez történik.

138. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 131. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 14:00
Gondolj bele: nem véletlenül nem szeretik a nők. Valami oka csak van :)
137. Bekacomb (válaszként erre: 134. - Unom)
2016. júl. 27. 13:58
Lehet, imponálni akart vele, ahogy -lássuk be- az első randin megpróbálja mindenki a legjobb formáját hozni.
136. Bekacomb (válaszként erre: 132. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 27. 13:52

Meglehet, hogy sablonosnak tűnik, de pontosan ez történt itt, sajnos.

Az őszinteség nem mindig célravezető. Ami egyiknek nem tetszik valakiben, azért más még odáig lehet. Ha arra céloztál, hogy itt őszintén elmondták a véleményüket, nos, azzal nem lenne semmi gond, hiszen a negatív kritikából még akár jobban is tud építkezni mamafura. De szerintem nem ez történt. Hanem cél nélküli bunkózás.

De értelek, nekem is fura, ha egy férfi leginkább nők által látogatott oldalon kér segítséget, legalábbis nem túl gyakran találkoztam vele. Mégse rúgtam bele. Mondjuk nehéz egy kép és pár mondat alapján véleményt nyilvánítani valakiről, ezért maximum találgathat az ember. Számomra a nemtetszést inkább a stílus váltotta ki. Ez sértő. Szerintem nem olyan vicces.

2016. júl. 27. 13:50
amúgy előfordulhat, h a fórumindító csak olyan csajokkal találkozott, akik erre a stílusra nem vevők. vannak olyan lányok, akik hanyatt esnének tőle, hogy úristen, milyen okos férfi. ez már csak szerencse kérdése, h eddig ilyenekbe nem futott bele.
134. unom (válaszként erre: 126. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 13:47

A választékos beszéd nem az, mikor valaki a mondandóját telezsúfolja idegen szavakkal, mert azt hiszi, ettől műveltebbnek látszik.

Ez inkább sznobizmus, és bár viccesnek vicces, de nem vonzó.

133. túrógombócka (válaszként erre: 125. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 13:47
csak leírtuk, h mi lehet az oka, h egy randi után otthagyják. ő kérdezte.
132. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 125. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 13:45

Elolvastad te a kérdező kommentjeit? Rendkívül intelligensnek, olvasottnak stb. tartja magát, de rögtön azzal kezdi, hogy 10-es skálán 6-6,5-re teszi önmagát. Ilyet egy férfi nem állít magáról :)

Egyfolytában saját magát magasztalja.

Szerintem tudod, mi lehet a baj? Hogy még senki nem mondta el neki nyersen és őszintén, amit gondol róla. Inkább otthagyják, mint hogy őszinték legyenek hozzá.

Amit te utolsó bekezdésben írtál, nem más, mint néhány sablonos szó - bár valószínűleg segíteni akarsz ezzel.

131. Bekacomb (válaszként erre: 128. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 27. 13:45
Eddig nem affektált, ezt csak rögtön feltételezték a kötekedők.
130. túrógombócka (válaszként erre: 127. - Mazsinka)
2016. júl. 27. 13:44
viszont ez vicces :) én biztos nevetnék rajta.
129. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 127. - Mazsinka)
2016. júl. 27. 13:36
Szerintem sem :)
128. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 126. - Bekacomb)
2016. júl. 27. 13:34
Választékosság és affektálás / okoskodás között nagy különbség van.
2016. júl. 27. 13:33
Szerintem nem attól lesz valaki intelligensebb, hogy sz.r helyett azt mondja: bélsár.
126. Bekacomb (válaszként erre: 117. - Keller Szilvia)
2016. júl. 27. 13:32
Egyetértek veled. A randin az ember próbálja a legjobb oldalát mutatni, ráadásul sokaknak természetes és fontos a választékos beszéd (úgy látom, nem itt), ettől még nem feltétlenül akar kérkedni.
2016. júl. 27. 13:24

Folyton azzal jön mindenki, hogy nem szégyen segítséget kérni, ha valakinek gondja van. Erre mikor megteszi, egyesek a legaljább stílusban rávetik magukat, és szétcikizik. A sok okos meg még partner is ebben. Ha férfi a segítségkérő, rögtön még nagyobbat lehet belerúgni, férfiatlan, milyen gyenge jellem lehet, vagy gyenge az ágyban, hát alázzuk csak meg. Azt bírom, hogy azok szoktak így viselkedni, akik az életben tele vannak komplexusokkal, amit így élnek ki. Elég gáz.

Mamafura, manapság nagyon nehéz partnert találni. Nem hinném, hogy bármi baj lenne veled. A munkán kívül hogyan szoktál kikapcsolódni? Hogyan, hol ismerkedsz? Könnyen kapcsolatot teremtesz? Amúgy a külsőddel nincs semmi gond, nyugi. ;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook