Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Neked szóltak már be ismeretlenek valamiért az utcán?:)S fórum

Neked szóltak már be ismeretlenek valamiért az utcán?:)S (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 25. 15:07
persze, többnyire vicces volt.
2009. okt. 25. 15:01

nekem a munkások szóltak be multkor.Úgy tettem,mintha nem hallanám.Mire az egyik elüvöltötte magát: "Hé,van melled!"

No comment:D

36. 8559ed0e1b (válaszként erre: 13. - Zarahell)
2009. okt. 25. 14:59
volt szerencsém az "úriemberhez" majd hátast dobtam,úgy meglepődtem.
35. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2009. szept. 30. 20:22
Igen, de valahol el lehetne kezdeni, aztán jönne a többi dolog, ha szépülne a környezet, mást is rávinne az érzés, hogy csinálja ő is. Talán...
34. Bucóka20 (válaszként erre: 33. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 30. 19:50

Ha csak a kutyaszaron múlna...

Nem ez a legégetőbb probléma.

33. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 30. - Bucóka20)
2009. szept. 30. 14:38
Ok. akkor abban az egy esetben, járj el helyesen, és akkor felemelt fejjel mehetsz, hogy te megtetted amit kell, ha közterületre viszed a kutyád, szedd fel a kakiját. Ennyi. Nekem is van kutyám, és nem esik le a gyűrű az ujjamról, amikor felveszem. És letojom hogy a másik nem szedi fel az övé után. Ha mindenki így gondolkozna akkor svájci szinten állna a tisztaság, de mivel többen vannak aki így ahogy te, ezért is néz így ki kutyaszarosan az ország. Bocsi, ez így van.
2009. szept. 30. 14:22
szerencsére még nem
31. Bucóka20 (válaszként erre: 26. - 2a033963fa)
2009. szept. 30. 13:17
Nekem is ezzen van gondom, ha már valaki veszi a bátorságot és beleszól másnak a dolgába akkor mondja már el olyan hangnembe ami nekem se zavarja a fülem,mert álltalába aki beszól (annak a stilusa is ilyen alpári )
30. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 30. 13:13
Egyetlen dolog volt ami rám vonatkozik az a kutyasz.ros!A többit csak példaként hoztam fel,nincs is jogsim:D Nem is tudnék mivel rossz helyre parkolni.:D
29. barackmag (válaszként erre: 28. - 2a033963fa)
2009. szept. 30. 12:53
Leírásodból ítélve közterületen álltatok meg. Szerintem ha ott várakoztok az autóban nem lehet szólni érte, csak ha elmentek onnan. Előttünk már számtalanszor álltak így, de eszembe sem jutna ezért szólni, nekem attól miért lenne jobb?? Ezek az agresszív emberek.
28. 2a033963fa (válaszként erre: 27. - Böbe83)
2009. szept. 30. 12:33

Szerintem is így van,pláne hogy velem lehet beszélni.

Én nem ismertem ezeket az embereket,de attól még nagyon rosszul esett.

2009. szept. 30. 12:30

Brin szerintem Neked van igazad ezekben az esetekben... néha túllőnek a célon a beszólók.

Ráadásul ezzel nem érnek el semmit. Mert, ha szépen megkérik az embert az hatásosabb, mintha leugatok vkit, akkor csak azt érik el, hogy utálják őket.

26. 2a033963fa (válaszként erre: 25. - Fiatal nő)
2009. szept. 30. 12:10

Igen,valahol az.

Tudod csak az zavart hogy miért nem azt mondta:lehet hogy csak 5 perc,de akkor is el kellene állnotok.Kösz!

Ennyi lett volna,de ehelyett meg kell alázni az embert és be kell szólni.Ezért nem érzem jogosnak,mert az ember igenis beszéljen szépen és tiztelettel egy másik emberhez.

25. Fiatal nő (válaszként erre: 23. - 2a033963fa)
2009. szept. 30. 12:05
A második eset valahol jogos...
24. globus
2009. szept. 30. 12:04
Nekem még nem.
2009. szept. 30. 12:00

Nekem volt olyan ami nagyon megviselt.


1,Sétáltattam a kutyát.Mindig van nálam zacsi hogy összeszedjem a kutyakakit.Közterületen sétáltatom,de ha látom hogy valaki ápolja a háza előtt lévő kertet,gyepet,oda nem engedem.Meg is szokta,1 helyre jár mindig.Elsétáltam egy darabon,és látom hogy nagyon sasol egy idős férfi a feleségével a kertkapunk keresztül.Rögtön gondoltam hogy a kutya miatt.Póráz szorosan tart,kutya mellettem jön a járdán.A pasi kijön,és rámordít:Takarodj innen te is meg a kutyád is,nekem ne ide szarasd!Húzzál innen b.szd meg!!!!

Próbáltam én mondani hogy ne ilyen stílusban ember,nem használt semmi.Olyan mocskot okádott rám,hogy hazaérve elsírtam magam.Mikor visszaszóltam neki hogy:látszik hogy a kor semmit nem jelent!Azt hittem utánnam jön és pofán vág!


2.Másik eset.Barátnőmet vártuk a háza előtt kocsival.Egy üzlet előtt álltunk meg,de a kocsiban vártuk.Odajön egy pasi,megkérdezi:Szoliba mentek?Mondjuk nem,várunk valakit,mindjárt megyünk.Válasz:Na húzzatok innét!


Harmadik eset:párom kocsiján a lámpa nagyon erősen világít,és a világítás nélküli utakon sokszor zavarja a szembe jövő autósokat.Próbáltuk megcsináltatni,mondtuk a szervízbe is,válasz:ez iyen,nem tudnak mit csinálni.Mentünk éjszaka,egy kocsi elénk tolakodik,satufék,pasi kiszáll,ordít mint a fába szorult féreg hogy mit képzelünk mi,távolságit kell használni.Hiába mondtuk hogy ez nem távolsági!!!!!!


"Imádok" itt élni!

22. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 30. 11:59
Jogosan szólnak be ezekért a dolgokért, én is beszólnék, ez meg gyerekes dolog, hogyha majd a másik is akkor én is. Ha úgy tennél ahogy kell, ezeket nem kapnád meg beszólásnak.
21. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - Mimmo33)
2009. szept. 30. 11:45
Hihihi, hát ez nagyon jó!!! :-)))
20. mimmo33 (válaszként erre: 9. - Fiatal nő)
2009. szept. 30. 11:42

Amikor még fiatal:D:D:D voltam, és nem egy gyerekkel az oldalamon sétálgattam nekem is beszóltak;)

De egyszer csúnyán bele szaladtak:D

Beszóltak, fütyültek, én meg csak egyszerűen megfordultam. Kellett volna látni az arcukat, amikor meglátták a nagy pocakomat:D:D:D , hátulról nem látszott, hogy terhes vagyok;)

Azt sem tudták, hogy süllyedjenek el;)

2009. szept. 30. 11:36

Ilyenkor eszembe jut egy sztori, amit egy rokonom mesélt sz amerikai útja után. Sétáltak az utcán és egyszer csak valaki rászólt, hogy szedje fel a papírt a földről. Rokonom meg úgy magyar módra mondta, miért szedné fel, hisz nem Ő dobta el, nem szokott ilyent tenni. Erre elmagyarázták neki, ott az a szokás, hogy akkor is fel kell venni, ha más szemetelt. Mert milyen dolog, hogy csak úgy elmegy mellette. Egyébként ott mindenhol tisztaság volt.

De mi még nem tartunk itt, mellesleg én nem szívesen vinném oda a kutyám (ha lenne), ahol ilyen sok a kutyapiszok. Nekem ez nagyon gusztustalan, jó kis fertőzés forrás.

18. kiscsirke (válaszként erre: 16. - Bucóka20)
2009. szept. 30. 11:32
Nem is kell, csak a sajátodét!
2009. szept. 30. 11:32

egy hétig volt kutyám, akit imádtam, aztán jelentkezett érte a gazdi. itt nálunk nem "szokás" a yorki után sem felszedni a termelést, én viszont nem mozdultam ki séta előtt 3 lap papírtörlő és 2 uzsiszacskó nélkül vele. marhára nem megerőltető a cipőd mellé odakészíteni egy zsákocskában minden ilyesmit, aztán zsbregyűrni, végül pótolgatni ha fogy...de újságpapír is jó, nem kell drága konyhai papírtörlőt tépkedni...

Soha nem gondoltam arra, hogy majd ha más. Sőt, itt az udvarban ha valaki "nyomra" lel, azonnal felszedi, kidobja, ha gonosz hangulatban van és ráér, akkor az összes kutyatartó ajtaja elé tesz egy darabot, szépen igazságosan elosztva :))) én szívem szerint az ajtajára kenném, hogy tudja milyen jó érzés sikálni ha belelép a gyerek...mert ugye egy 3 évestől ne várjam, hogy a belső udvaron, vagy akár az utcán sasolja a gumikat :P egy mozdulat és még egy lenne a felszedés meg még egy a kidobás/séta...sokan ennyit nem tudnak mozogni :)


Igenis rászólok ha otthagyja a kutyája xarát valaki, ha kell adok zsepit is (zacskó nincs nálam :))) de szedje fel...ha én szedem fel, meg fogom dobni vele, ezt közlöm általában közvetlenül mikor lehajlok... :DD

16. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Kiscsirke)
2009. szept. 30. 11:30
Nem jó a kutyaszarba sétálni (álltalába nézek is a lábam elé),de mindenkinek a kutyakakiját nem fogom összeszedni,bármennyire is zavarja az embert.
15. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Pink sunrise)
2009. szept. 30. 11:27
Ilyesmit már én is hallottam (félfüllel):D
14. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - 04d410066e)
2009. szept. 30. 11:27
A kutyakakis dologra visszatérve,nálunk senki nem szedi össze,mindenki oda hordja (nem kevés ember),ha én összeszedném,azzal nem lennék elörébb.Persze ez lenne a természetesen,én sem vagyok hanyag meg figyelek a tisztaságra.
2009. szept. 30. 11:26

A Blahán van egy hajléktalan bolondember, aki meg minden nőnek, aki elmegy mellette odamotyogja, hogy "Nyalom a p.ád!"


.. Persze ez más tészta, csak tök vicces, mert több lánytól is ugyanezt hallottam, akik járnak arra, és nekem is annó mindig ezt motyogta..


Tök gáz.. Évek óta neki az a progi, hogy ott áll, és minden nőnek beszól. Ráadásul tök ugyanezt, semmit nem változtatott az "ismerkedési módszerén"... :D

12. pink sunrise (válaszként erre: 5. - Böbe83)
2009. szept. 30. 11:26
Na ha vki ilyensmiert beszolna nekem,az is megkapna az o reszet:)Harapos anyuka vagyok neha:P
11. miccer (válaszként erre: 3. - Barackmag)
2009. szept. 30. 11:25
:) látom nem vagyok egyedül :D
10. kiscsirke (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. szept. 30. 11:25

Na igen, itt kezdődik a probléma.

Ha más, akkor majd én is... így soha nem lesz semmiből semmi. Mért nem mutatsz te példát másnak? Mért nem te vagy az intelligensebb? Vagy talán jó a kutyaszarban sétáltani azt a kutyát, utána meg viszi be a lakásba a szart a lábán?

A szájkosár meg egyébként mindenhol kötelező lenne. Én nem szoktam beszólógatni senkinek, mert engem ennyire nem idegesítenek ezek a dolgok, sőt kutyás sem vagyok. És attól, hogy beszólógatnak, igen, kellemetlen, de van benne igazság.

9. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - Böbe83)
2009. szept. 30. 11:25
Nekem "menő csávók" szoktak beszólogatni. Akár még a hiúságomat is legyezgethetné a dolog, de nagyon idegesít és zavar. Bunkók...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook