Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem a szigorú, vallásos neveltetésem és a... fórum

Úgy érzem a szigorú, vallásos neveltetésem és a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. de16c8f9e6 (válaszként erre: 8. - Ildi992)
jan. 7. 20:20
Az se segít ha kiskutyákról meg kiscicákról nézegetek fotókat, szóval valószínű igazad van. Mindenkinek olyan a világa amilyet teremt magának.
8. ildi992 (válaszként erre: 7. - De16c8f9e6)
jan. 7. 20:00
Mert benned van. Az emberekben van, nem e világban.
jan. 7. 19:54
A világ felett már átvette az ördög az irányítást. Ott van mindenhol a jel. Én Jézust nem találom. Se Istent.
jan. 7. 19:52
A falakat le lehet dönteni. A vallás csak egy dolog. Engem is keresztény szellemben neveltek, aztán senki nem mondja meg. :) De ott van Madonna. Hithű keresztény. Vagy Tóth Gabi. Aki a cunáját mutogatja a Tv-ben. :D
jan. 7. 19:50
Mostmár te döntesz. Senki se nevelkedett ideális körülmények között. Te döntesz. Ha hiányosság érzel akkor tanuld meg, hogyan állsz ki magadért, hogyan képviselet véleményed stb. Jó hogy tudod miben is fejleszd magad. Ne a múltat hibáztasd, a jövőre néz és a fejlődésre. A múltat is te vagy légy hálás érte.
4. csemár (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
jan. 7. 08:29

"A vallásos neveltetés magában ilyet nem okoz."


Ez így igaz!

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 08:19
A vallásos neveltetés magában ilyet nem okoz, viszont ha lenéz tej sokat aláztak, nem építették az önbizalmad át az nagyon is. Hogy érzed mi az oka a sikertelenségnek? Önbizalomhiàny? Erkölcsi normák amik nem jellemzőek manapság?
jan. 7. 06:45

Minden ember társaslény - én ezt vallom.

Ha gondod van azzal, hogy el tudjad fogadtatni magad a környezeteddel, s Te mindent megteszel ennek érdekében, akkor (számomra) csak az a megoldás, hogy keress magadhoz való embereket.

(Van ugyan egy másik "út" is, az önfeladás. Úgyhogy ezt inkább feljtsük el!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook