Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üdülésijog csere? Hogyan lehetséges? fórum

Üdülésijog csere? Hogyan lehetséges? (beszélgetős fórum)


17. miel77 (válaszként erre: 16. - Gyöngyi)
2011. jún. 23. 15:40
hát igen, megértem én ha saját az üdülési jog, már nem akar az ember még áldozni rá pénzt, csak mi úgymond használatra kaptuk, hogy a cseredíjat fizessük csak. Azért is vagyok ügyetlen a témában...
2011. jún. 23. 15:32
Persze az mindjárt más!
15. miel77 (válaszként erre: 14. - Gyöngyi)
2011. jún. 23. 15:21
hát nekem csak a cseredíjat kell kifizetnem, egyébként meg nem nyaralja le senki...
2011. jún. 23. 15:01
ha beleszámolod, hogy mevetted a helyet, a csredíjat, a fenntartási összeget biztos nem jobb cserélni...Mi tavaly a Svájci-Olasz határnál Cerviniában voltunk,szuper jó helyen, napi 45 volt az apartman 6 főnek.Volt Weellness meg minden...
13. miel77 (válaszként erre: 12. - Gyöngyi)
2011. jún. 23. 08:45
Hát én nem tudom, ahol tavaly voltunk síelni, kb. 50ezer forint volt egy éjszaka a 2fős apartmanban, és 1 hetet voltunk kint. Sokkal jobban megérte a szállás így, mint ahova szól az üdülési jogunk. Azt hcseren intézték nekünk. Sztem külföldre megéri cserélni, mert jó szállások vannak, amit kp-ért sztem sose fizetnénk ki.
2011. jún. 23. 07:56
Mi azért nem cserélünk,mert akkor nem éri meg az egész. Inkább télen kifizetjük az apartman árát a síterepen-nem olyan vészes, minha azt számolod, hogy fizetsz fenntartási díjat minden évben, tagdíjat a cseréhez, meg cseredíjat. Ebből kijön a téli apartman ára.
11. miel77 (válaszként erre: 10. - Gyöngyi)
2011. jún. 22. 08:53

Értem, köszi :)

ezt találtam, ami jónak tűnik:

[link]

Majd megérdeklődöm. RCI tényleg elég sokba kerül... hát nem tom mi lesz...

2011. jún. 21. 19:23
Be kell lépni a csererendszerbe. Gondolom, ha felhívod őket, akkor megmondják. Az a baj, hogy az is egy csomó pénz és a cseredíj is több mint 100 euró attól függően, hogy hány személyes az apartman.
9. miel77 (válaszként erre: 8. - Gyöngyi)
2011. jún. 21. 16:55

A legjobb szezonban van, gondolom akkor piros, aug. első hete asszem. És ahhoz hogy RCI-n keresztül tudjak cserélni mit kell tenni?

Kösszi

8. gyöngyi (válaszként erre: 5. - Miel77)
2011. jún. 21. 16:50
Síelésre főszezonra elég nehéz találni, ahhoz RCI-tagnak kell lenni.Ők intézik a legprofibb módon, de ott kerül a csere a legtöbbe.A tagság 3 évre 20 ezer körül van+ a cseredíj.Az is kell még, hogy amit cserélni akarsz az piros szezon legyen, különben reménytelen.
7. miel77 (válaszként erre: 6. - Badonyimariaeva)
2011. jún. 21. 15:48
hmm megnézem, de sztem itt csak 1 db síelés van, és pont itt voltunk tavaly.
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - Miel77)
2011. jún. 21. 15:42
Bónuszhetekre kattintva, van lehetőség külföldre is..
5. miel77 (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2011. jún. 21. 15:40
igen ezt az egyet ismerjük, csak itt nem nagyon van külföldre lehetőség, igazából síelésre szeretnénk.
4. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Miel77)
2011. jún. 21. 15:30

Szia!


Itt próbáld meg, én is itt fogom elcserélni az üdülési jogom.


[link]

3. miel77 (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2011. jún. 21. 15:06

Hát beütöttem, és igen tanácstalan vagyok.. mert túl sok infóra nem bukkantam. Ami cserélne olyat is, amit nem nála vettél... meg nem pesti vagyok, ott több a lehetőség...

Én nem vettem sehova, ezért nem is tudok róla sokat, csak felajánlották, hogy cseréljük el, ha szeretnénk menni.

2011. jún. 21. 15:02
Üsd be a keresőbe, hogy üdülési jog csere. Rengeteg ilyen iroda van, de persze mind pénzbe kerül. Az a legolcsóbb, ha oda mész, ahová vetted.Az Rci-nél akkor cserélhetsz, ha tag vagy, a tagdíj elég sok.
2011. jún. 18. 17:55
Felajánlották nekünk tavaly és idén is használatra üdülési jogot, de fogalmam sincs hogyan lehetne elcserélni? A tavalyit sikerült a h-cserén keresztül, de ott nem túl nagy a választék... azonban a többi lehetőséget nem ismerjük (pl. RCI, Timeshare)? Ha tudtok ez ügyben segíteni, vagy olyan megbízható irodát ajánlani, ami ezzel foglalkozik, lécci segítsetek!! Kössszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook