Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üdülésicsekk.Igényeltél, kaptál-e már valamikor? fórum

Üdülésicsekk.Igényeltél, kaptál-e már valamikor? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 6. 19:46
Nálunk se jutalom, se üdülési csekk.
13. tison
2008. aug. 14. 19:43
Tavaly a munkahelyemen adták az üdülési csekket,( fizetés kiegészítésként-pénz helyett)de én nem kaptam,merthogy márciusig itthon voltam gyesen.A "poén" hogy pénzt sem kaptam, időarányosan! Gusztustalan!
12. rexona
2008. aug. 14. 19:03

azt megírnátok hol lehet igényelni, milyen feltétellel jár? megvan hogy kik igényelhetik?

nem vagyok járatos ebben a dologban.

sok munkahelyen adják is, azt tudom.

11. adri25
2008. aug. 6. 20:02
soha nem kaptam még
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Aniani63)
2008. aug. 6. 19:54
Az a szomorú, hogy hiába tudjuk mi, hogy bizony van aki évente kap, aki kapja majd hülye lesz kiállni, hogy igen én kapom évente, hogy utána sose kapjon többet. "Vigasztalódjunk" nem csak az üdülésicsekkel van ám ez így kis hazánkban.
9. aniani63 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2008. aug. 6. 12:09

Na,

ma bementem az alapítványhoz megérdeklődni ezt a "minden évben"dolgot.A "kedves" ügyintéző majd bekapott,hogy találok ki ilyet,hisz eleve a rendszer kidobja,ha valaki már a tavalyi évben igénybevette.Hát,nagyon hibádzik akkor valami vagy én vagyok teljességgel.....?

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Aniani63)
2008. aug. 4. 10:47
Ezen morfondíroztam én is. Előbb adtam be, mint azok az ismert személyek akik évente kapnak, a körülményeim rosszabbak, és mégis ők megkapták és én nem, és persze más rászorultabb sem. Az az egészbenm a felháborító ha nincs elég , akkor hogyan lehet, hogy valaki mindenévben kap, míg a másik egyszer sem.
2008. aug. 4. 10:36

Szerintetek,hogy létezik az,hogy van aki mindig és van ki sosem kap?

Úgy tudom két évenként lehet pályázni rá,ha beleférsz az aktuális pályázati kategóriába.Az idén ez eléggé szűk volt/nyugdíjas,beteggyerek,szakiskolai...,100ezer ft meg nem haladó két v.több gyerek/

Mi van az aktív,minimálbéressel?

Hogy lehet az,hogy vki egyik katagória sem és mégis megkapja?Sőt olyan szerencsés,hogy az apja neve ugyan az,afeleség neve pedig eggyezik az anyjáéval.Így közel 270 ezer ft csekk üti a "kis család"markát bagatell befizetés mellett!Ilyen formán tudnak évek óta üdülni,mert mondván "a sorok között tudni kell olvasni!"

2008. aug. 4. 10:33
Én 1x igényeltem, de nem kaptam. A feltételeknek megfeleltem, tehát az nem lehetett indok. Ugyanakkor ismerőseim közül többen mindenévben kapnak, családjukon belül többen is. Édesapám is 1x igényelt ő sem kapott. A hivatali részéhez a megjegyzésem: Inkább semmi.
2008. aug. 4. 10:25
A munkahelyemen idén kaptam, cafetériába lehetett választeni.
2008. aug. 4. 10:21
4 egymást követő évben! és egyre több a beváltóhely,már szinte utána sem kell nézni,mert a bejáratiajtókon fel van tüntetve...
2008. aug. 4. 10:19
Igényeltem 2 éve is most is. Két éve kaptam is, most nem fértünk bele sajna a keretbe.
2008. aug. 4. 10:18
Volt néhány év amikor a munkahelyemen ezt kaptam jutalom gyanánt.
2008. aug. 4. 10:17
Üdülésicsekk.Igényeltél, kaptál-e már valamikor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook