Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a tatabányai Turul Autóiskoláról? fórum

Mi a véleményetek a tatabányai Turul Autóiskoláról? (tudásbázis kérdés)


8. Sirga (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 13:16

Igen, előre elutaltuk - pl. - 10 óra díját, aztán levezette a lányom. Nekem épp az a fura, amit Te írsz. :)

Egyébként meg nem vagyunk egyformák: lehet, valaki jót ír az oktatódról, de Neked ettől még ugyanúgy gyomorgörcsöd lesz tőle. Ne keresd Magadban a hibát - keresd inkább a lehetőséget, megoldást! ;)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2023. júl. 3. 10:19

Minden óra után fizetek. Máshol előre fizetnek ki X órát? Érdekes.

Csak azért tettem fel a kérdést, mert ha valaki ír személyes tapasztalatot netalántán ugyanarról az oktatóról és pozitív visszajelzést kapok, akkor nyilván magamban kezdem keresni inkább a hibát.

6. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 09:40

Ha már úgyis ott fizettél be, akkor már sodródj tovább, és meglesznek a saját tapasztalataid. Ha még előtte lennél, érteném a kérdést, de így...

Egyébként meg indokkal simán lehet új oktatót kérni, mikor a teherautóra jártam én sem jöttem ki az oktatóval. Bementem az irodába, és megkértem adjanak mást, mert nem vagyunk kompatibilisek, és kiderült, hogy a hölgytől nem én vagyok az egyetlen, aki menekül. Szóval, ha nem alapból van benned ez a gyomorgörcs, akkor cserélj oktatót, igaz így nyáron lehet várnod kell az újra, akkor meg mérlegelj...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2023. júl. 3. 08:25
Erre nem is gondoltam. Igazad van! Köszönöm a tippet!
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 08:14
Egyre több csoportban van már lehetőség posztot létrehozni "név nélküli tag"-két. Megnézted, hogy ott lehet e?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. júl. 3. 07:53
Tudom, de ott sajnos nincs lehetőségem név nélkül kérdezni. Ennél a sulinál tanulok, csak kíváncsi vagyok, hogy más mit tapasztal. A Google vélemények nagyon jó visszajelzést adnak, viszont én gyakran megyek haza gyomorgörccsel a forgalmi óra után.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 3. 07:49
Egy tatabányai facebook csoportban próbáltál már érdeklődni? Biztos nagyobb sikerrel jársz.
2023. júl. 3. 06:06
Mi a véleményetek a Tatabányai Turul Autóiskoláról? Ki az oktatótok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook