Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tunézia-Djerba szigetén milyen fakultatív programra érdemes elmenni? fórum

Tunézia-Djerba szigetén milyen fakultatív programra érdemes elmenni? (tudásbázis kérdés)


6. zani (válaszként erre: 5. - Kriszti0711)
2009. júl. 28. 12:12

Hú én meg csak azt várom h lassan egy hete már itthon vagyunk és mostmár biztos enyhül a szívfájdalmam.... de akkor még várhatok...

Mi is csak azért mentünk Szahara túrára mert 1napos volt, többre mi sem akartunk mert tavaly Görögo-ban sok fakultatív kiránduláson vettünk részt és alig maradt időnk élvezni a tengert, napsütést és a pihenést. most nem akartunk ebbe a hibába esni.

2009. júl. 26. 19:02

Hát, tudom, hogy mit érzel:( Én a mai napig érzem, pedig nem most voltam. Bármikor szívesen visszamennék:))

Mi nem voltunk a Szaharában, mert sajnos csak 1 hétre mentünk, és csak 3 napos túra volt. De, majd legközelebb, mert tudom, hogy még el kell mennem Djerbára.

4. zani
2009. júl. 26. 18:40

köszike, de már megjöttem a nyaralásból. sajnos. előtte nézegettem fórumokat, és nem hittem el h tényleg létezik a nyaralás utáni depresszió, de mélyen benne vagyok. a körülöttem levők is észreveszik, h valami van velem...

meghasad a szívem ha visszanézem a képeket és videokat... ha nem kötne ide semmi (család) eladnám a házat és odaköltöznék.

Programokról annyit, h voltunk a Szaharában és bazároztunk. mindkettő nagy élmény, senkinek nem javaslom h kihagyja. Nagyon sokat gondolkodtam, h menjünk-e Szahara-túrára, főképp az ára miatt, de végülis úgy döntöttem, h nem számít mennyibe kerül, mert felejthetetlen élmény!! a tudat, hogy a Szaharában vagy, és az a homok... akár a selyempor.. csak a motoron utánunk jövő "bazárosok" voltak kissé illúziórombolóak.

2009. júl. 26. 13:32

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e a kérdés?

Én lassan 3 éve voltam Djerbán, azóta is mennék vissza!

Amit nem érdemes kihagyni szerintem, a Flamingó-szigetre kalózhajóval a túra! Az valami felejthetetlen! Igazából, más fak.programon nem volta, de ahol mi voltunk közel volt a város, taxival bementünk, megnéztük a bazárt és sok más érdekes dolgot! Ha, van még kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok:)

2. zani
2009. jún. 24. 12:47
Tavaly Görögoban voltunk és szerencsére nem az utazási iroda által szervezett fakultatív programokon vettünk részt, hanem egy helyi uazásszervező céggel voltunk ugyanazokon a kirándulásokon feleannyiért. az érdekelne, hogy ilyen lehetőség van-e Tunéziában is, mert amit az utazási iroda kínál azt drágának tartom.
1. zani
2009. jún. 24. 12:42
Tunézia-Djerba szigetén milyen fakultatív programra érdemes elmenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook