Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Swift Fogyasztás Programra? fórum

Jelentkezett valaki a Swift Fogyasztás Programra? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 21. 12:19
De azért szerintem menjél el a záró mérésre, hátha meglepetés éri az embert, hogy kevesen jelentkeztek vagy lehet nem fogysz, de izom több lesz, ha tornázol és azzal a számolgatással ahogy ők kikalkulálják ki tudja lehet kijön jó eredmény. Most tegnap óta visszajött 30 deka ma reggelre, pedig tornázom is meg azért úgy tartom a diétát is, dehát nem tudom mi van a szervezetemmel. Eddig. így -2,6 kg, de tegnap pedig -2,9 kg volt. Na ez sem sok :( De azért elmegyek a záró mérésre, pedig ebben a 9 napban jó he lemegy még egy kiló szóval nem lesz valami nagy eredmény, dehát ez van.
2013. márc. 21. 09:02

Szia!Bocsi hogy csak most tudok írni, de rengeteget dolgozok.Igen láttam én is a srácot,biztos sokat ad le ha belehúz...vagy kitudja...

A húsvétot meg tudom állni, azzal nincs gond, csak most fog megjönni, bármelyik pillanatban megeshet, és akkor az ugyis befolyásolja majd a súlyomat.

Te hány kilónál jársz eddig?

Már ott tartok hogy tegnap azon gondolkodtam, hogy el sem megyek a zárómérésre, minusz 1, 2 kiló milyen égés.Nem tudom mi lehet a baj.Beindulhatna már végre.

2013. márc. 19. 16:42
Na ma láttam hogy valaki kérdezte a napokban, hogy lehet-e megközelítő adatot majd megtudni, hogy hányan jelentkeztek összesen a fogyiversenyre. Erre írtak neki választ a szervezők, hogy feldolgozás alatt van az adat de nézegesse szorgalmasan az oldalt :) Megnéztem a profilját a csávónak és hát egyáltalán nem kisdarab, szóval ő tuti nem 3-5 kilót fog leadni, hacsak fel nem adja közben.
2013. márc. 19. 08:55
Ne szomorodj el, biztos menni fog és ha most álldogálna a súlyod akkor is később több kiló fog lemenni! Neked még akkor beleesik a húsvét is. Na az mondjuk egy nehéz időszak lesz. Én is beleestem volna, ha a Pesti mérésre megyek el, de azért is mentem el Vácra, mert így pont húsvét előtt letelik, persze húsvétkor se akarok bezabálni, mert akkor elcseszem az eddigi eredményeimet, csak akkor már nem fogok érezni akkora bűnt, ha lemegy egy vagy két szelet sütemény :)
2013. márc. 18. 15:28

Nem küldök, mert diétásakat nem igazán tudok.

Nehezen telnek a napok, úgy érzem nem fogytam semmit:(

Tartom igen, de mégse stimmel valami:/

Nekem 16 napom van.Nem tudom mi lesz.

Én is kíváncsi vagyok nagyon.

Szerdán mérem magamat, jó lenne ha -2 kilónál járnék.Lehetnek a végére nekem is 4-5 kiló, dehát kitudja:(

2013. márc. 18. 13:34
Kíváncsi leszek amúgy hogy viszem véghez ezt a 4-5 kilót amit elterveztem, hogy leadok fogyi verseny végéig. 98,8 kilóval kezdtem (ők 100-at mértek), most vagyok 96,4 kg. (ugye biztos megint 1kilóval többet fognak mérni) így most még csak -2,4 kilónál járok...hát az semmi. Azt számoltam, hogy március 30.-án kell mennem méreckedni az a nap már nem számít, mert reggel megyek, szóval addig van a mai nappal 12 napom, jó ha addig lemegy még 1-2 kiló :S Szóval nem lesz valami nagy teljesítmény. Nagyon kíváncsi leszek mennyi lesz az a kiló amit maximum leadnak és zsírraktárból fog lemenni neki kb. az összes.
2013. márc. 18. 08:32
Küldöl be valamilyen receptet? Én gondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy igen bár ahoz el is kellene készíteni valamit :) Hogy telt ez a pár napod? Tudtad tartani a fogyit? Én tegnap már jól tartottam, a péntek este elég rosszul végződött, mert össze vissza ettem mindent, édességhiányom volt. Pedig már nincs sok hátra a versenyből, bele kellene húzni :)
2013. márc. 14. 18:10
ja látom már:)
2013. márc. 14. 18:00
Nem tudnál egy linket küldeni hogy hol van ez?Mert keresem de nem találom:(
2013. márc. 14. 17:58
Én nem kaptam ilyen levelet:(
2013. márc. 14. 17:55
Na szuper benevezek:D
2013. márc. 14. 15:42
Most küldtek levelet, hogy már lehet náluk jelentkezni receptversenyre is :)
2013. márc. 14. 11:55
Igeb, múlt szerdán.
2013. márc. 14. 09:28
Szerintem az nagyon jó eddig és az tuti zsírból ment, meg amúgy is egy hete vagy hogy is voltál a mérésen?
2013. márc. 14. 07:23

Így van:)

Lemértem magamat 1,2 kiló fogytam...nem értem:(

Pedig betartom a diétát:S

2013. márc. 13. 14:54
Reménykedem, hogy keresni fognak minket telefonon! Akkor mostmár majd fel kell vennem az ismeretlen hívásokat is, mert eddig azokat nem vettem fel :)
2013. márc. 13. 13:01

A 12 legeredményesebb, majd az azt követő 100 legjobb eredményt elért résztvevőt telefonon értesítjük.

Ez van nekik kiírva...na kíváncsi leszek felhívnak e bennünket:D

2013. márc. 12. 20:46

De hát látod, ide sem ír senki, hogy jelentkezett volna:S...

Biztosan kilókban kevesebb leszel.Ugye az is számít 20%-ban!

2013. márc. 12. 20:23
Én is kb. 4-5 kilót terveztem, hogy annyit szeretnék, lehet ezek a lénapok kicsit megnyomják a minusz kilókat, csak ugye az meg nem zsírból megy le. Engem is izgat a dolog, hogy mennyien jelentkezhettek, jó lenne tudni.
2013. márc. 12. 20:18

Hát egy 5 kiló jó lenne...

Igen ez így van am.

Annyira idegesít amúgy hogy mennyien jelentkeztek...

2013. márc. 12. 14:40
Amúgy most olvasom az egyik cikket ami feltettek olyan "jó" ötleteik vannak. Azt írják, hogy ha elkezdünk sportolni akkor ne keseredjünk el, ha nem megy lejebb a kiló mert lehet izmot növelünk és a mérleg nem fog lejebb mozdulni, írják ezt egy olyan társaságnak akinek egy hónapja van minéltöbb kilót leadni. Amúgy igazuk van, csak kicsit olyan furin jön ez így most ide az egy hónapos fogyiversenyhez :) És amúgy mennyi az elvárt célod erre az egy hónapra mennyit szeretnél fogyni?
2013. márc. 12. 14:32

Hát remélem többet fogok leadni, mint gondolom:)

Én is kiváncsi vagyok hogy fognak értesíteni mit fognak kiírni..

Írni kellene nekik egy levelet, hogy hogy lesz ez az egész eredményhírdetés.

2013. márc. 12. 08:49
Csak nem...amúgy neked többet kellene leadnod, mert aki elkezdi a fogyit arról hamar lepotyog az első héten egy pár kiló :) aztán még a többi. Kíváncsi leszek a végére. Remélem tényleg nem csak ennyi lesz, hogy küldenek egy levelet, hogy ennyi jelentkezőböl valahanyadik lettem és ezzel letudva. Tényleg jó lenne tudni, hogy akik benne lesznek a 12-be sőt az azutáni 100-ba is, hogy mennyit adtak le és abból mennyit zsírraktárból.
2013. márc. 11. 16:50

hahaha én meg 8600 :DD

sztem tuti nem jelentkeztek sokan:)

2013. márc. 11. 16:33
Lehet itt kűzdünk nagyban, közbe csak mi jelentkeztünk :D Na jó ez csak vicc volt. De lehet meglepődök a végére, mert olyan nagy a csend azt hiszem alig jelentkeztek közbe küldik majd, hogy örülünk, hogy részt vett a programban de sajnos 8600 jelentkezőből a 8599. helyezést érte el :D
2013. márc. 11. 15:35

Bárkit kérdeztem, nem is hallott róla, meg a tv-be sem figyelte.durva.

Nem tudom még nem mértem magamat majd szerdán, hetente csak 1x mérem, mert régebben minden nap mértem, és attól is bekattantam.

Nekem ez az 5. napon.Fura, sokkal többnek tűnik.

Most vagy az van hogy valaki nagyon titokban csinálja, vagy szégyelli vagy nem is jelentkezett.

2013. márc. 11. 15:18

De mondjuk én még mindig nem fogom fel, hogy hogy nincs erről egy fórum ahol egy csomó ember ír, mint amikor voltak a nagy fogyások meg gastr**álos fogyókúrák, ott is egy csomó ember írt a fórumba, itt meg ketten vagyunk :D

Ma is gugliztam :) és sehol semmi.

De még azokat a képeket se tették fel ami a többi mérésen volt az autószalonokba, mondjuk ma van az utolsó mérés lehet majd a következő napokba teszegetnek fel képeket.

2013. márc. 11. 15:09
Neked mennyi ment le eddig? Bár te később is kezdted mint én.
2013. márc. 11. 15:09
Nem sokat fogytam. Nem a 100 kg-ot nézem amit ők mértek, mert gondolom ha elsőre többet mértek akkor záróban is többet mérnek majd. Otthoni mérlegen 98,8 kg. voltam a fogyiverseny kezdetén, most 97,3 kg. 1,5 kg. Nem sok :S Neked mennyit sikerült eddig? Mondjuk ha azt nézem, hogy 1/3-a eltelt nekem eddig és ennyi menne le a többi időszakban is, akkor a végére 4,5 kg-ot adnék le. Na biztos lesz olyan aki lead vagy 8-10-et is. Mondjuk az tuti nem teljesen a zsírraktárból megy.
2013. márc. 11. 14:32

köszi..na igen.fényképarcom van.meg azok vagy 1éves képek.

Én is tornázgatok Norbira hátha segít.Mennyit fogytál eddig?

Én nem böjtölök,mert mint írtad zsírból nem lehet tőle fogyni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook