Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Munka és család együtt: Távmunka" -jelentekezett valaki erre a képzés-munka programra? fórum

"Munka és család együtt: Távmunka" -jelentekezett valaki erre a képzés-munka programra? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 13. 06:18
Kaptam egy emilt....Van egy ecdl vizsgám, ezért nem vettek fel....ezt nem hiszem el!!!!!!
2010. júl. 24. 16:19

Sziasztok!

Én jelentkeztem, voltam is májusban tesztíráson. Téged kiértesítettek már? Nekem emilben küldték, hogy csúszik időben a dolog, de azóta semmi... Már július vége van. Azóta több helyről ajánlottak melót, most próbálom azokat csúsztatni, mert szeretném megtudni az eredményt. Azt se szeretném, hogy visszamondok egy állást emiatt, és végül szólnak, hogy nem vagyok a tanfolyamra befutó, így két szék közé esnék. Írj, ha tudsz valamit! :)Előre is köszi!

2010. máj. 25. 16:51

Nos, én ma voltam a teszt-íráson!

Nem volt könnyű, de meg lehetett csinálni. Ha több idő lett volna, még szebb formát is tudtam volna adni a dolognak.

Volt helyesírási feladat, fogalom magyarázat (szerver, URL, Banner), Word-be kellett szerkeszteni egy cikket, egy már megírt cikk alapján, csak jóval rövidebbet.

Excel táblázatban a feladatok számát és a felhasznált időt kellett beírni és képlettel kiszámoltatni az össz felhasznált időt. Mindezt elküldeni egy e-mail címre.

Az idő 30 perc volt, azután egy személyes elbeszélgetés, mintha egy munkahelyre jelentkeznék, minden "értelmes" kérdéssel, pl. mik a jó és rossz tulajdonságaim :)!

Értesítés jövőhét végére ígért.

2010. máj. 23. 15:38
Köszönöm.. még nem hallottam róla semmit..
4. csera (válaszként erre: 3. - Fadigflo)
2010. máj. 23. 15:34

Szerintem már nem lehet jelentkezni :(!

Így is 3-4-szeres túljelentkezés van.

Írok privit, oda a nevet és elérhetőséget.

3. fadigflo (válaszként erre: 2. - Csera)
2010. máj. 23. 15:31
Hohó.Hol lehet jelentkezni?:)
2010. máj. 23. 15:30

Na, már a kérdést is elírtam :)! jelentekezett=jelentkezett


A lényég, hogy egy debreceni alapítvány, egy EU-s pályázat keretében indít képzéseket (újságíró, HTML-szerkesztő, Eü. szakfordító). Most folynak a felvételi tesztek.

Sorstársakat keresek!!!

2010. máj. 23. 15:27
"Munka és család együtt: Távmunka" -jelentekezett valaki erre a képzés-munka programra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook