Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Túlsúllyal küzd? Ne a gyorséttermeket hibáztassa! fórum

Túlsúllyal küzd? Ne a gyorséttermeket hibáztassa! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Túlsúllyal küzd? Ne a gyorséttermeket hibáztassa!

1 2
2015. jan. 15. 14:33

Ennyit a kifogásokról:


„Normálisnak lenni annyit jelent, hogy felveszed a ruhádat, melyet a munkádhoz vásároltál, végighajtasz a városi forgalomban az autóddal, melynek részleteit még mindig fizeted – mindezt azért, hogy megtartsd az állásodat, ami ahhoz kell, hogy ki tudd fizetni a ruhádat, az autódat és a házadat, melyet üresen hagysz egész napra, hogy megengedhesd magadnak, hogy benne élj.”

Ellen Goodman

2015. jan. 15. 14:29
Nem csaptak a kezedre? :D
5. Miss Poppy (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2015. jan. 15. 14:15
Áá,tuti nem,én tegnap a fb-n olvastam
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 2b41c49f58)
2015. jan. 15. 14:14
Ezek a te gondolataid?
3. 12d083b51b (válaszként erre: 2. - 96e4cb8ca7)
2015. jan. 15. 14:11
Ha szerencséje van, ledolgozza a napi 8 órát, utána esetleg még rohan a bölcsibe-oviba össze-szedni a lurkókat. Majd bevásárolni a nyers alapanyagból és aztán nekiállni vacsorát főzni, vacsi után mosogat, és még a gyerek másnapi leckéjét is ő kérdezi ki... szóval aki ezt még nem csinálta nap mint nap, hónapokon éveken keresztül... no arra szokták mondani, hogy: könnyen beszél az, aki nem dadog. Még akkor is, ha teljes mértékben igazat adunk neki! De teljesen más tudni valamit, és más dolog naponta a valóságban megcsinálni!
2015. jan. 15. 14:02

A gyorséttermek senkit nem kényszerítenek, hogy náluk egyen mégis mindig tele vannak, ez így igaz. Viszont az emberek többsége 8 órában dolgozik és annyira kihajtják belőle a lelket is, hogy nincs ideje/türelme/energiája edzeni vagy piacra járogatni. Nekem konkrétan szupermarketbe járni sincs időm, pedig csak 1 kisgyerekem van és részmunkaidős állásom. El tudom képzelni annak az életét aki 3 gyerek mellet 8 órázik. Az UTOLSÓ gondja az lehet, hogy jaj elhízom mert ma sem edzettem sőt még szivárványos pisztrángot se kaptam a bijóópiacon...


Szóval bocsi mindenkitől, de nem szeretem a hiteltelen észosztást.

2015. jan. 15. 13:08
Ma már tényként kezeljük és szinte természetesnek vesszük, hogy az elhízás civilizációs probléma, miközben az orvosok és táplálkozási szakértők nem győzik hangoztatni, milyen súlyos következményei lehetnek a falánkságnak. Ha többször szembesülnénk azzal a ténnyel, milyen sűrűn esünk a reklámok csapdájába, vagy hogy mennyire kiszolgáltatott helyzetbe kerültünk a társadalmi és életmódbeli változásoknak köszönhetően, talán könnyebben ellenállnánk azoknak a fránya kísértéseknek, és elkezdenénk végre tudatosan táplálkozni.

Ugrás a teljes írásra: Túlsúllyal küzd? Ne a gyorséttermeket hibáztassa!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook