Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Élet túlsúllyal, mindennapi küzdelem fórum

Élet túlsúllyal, mindennapi küzdelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. 388b941089 (válaszként erre: 80. - 266299594f)
2015. okt. 30. 11:24
Sok sikert!!
2015. okt. 30. 11:23
Gyere el megmutatom a disznókkal nagyobb a feladat drága ja és pocskondiáztatok nyugodtan lehetőséget adok arra hogy kiéljétek magatokat gyerünk írjátok ki magatokból én örülök neki hogy hasznotókra lehet szerény lusta személyem. Tehát ha valami van még ne tartsátok vissza írjátok ki magatokból ok az én őszinte válaszomra várnotok kell minimum félévet akkor majd válaszolok egy külön fórumon mindenkinek névszerint meglátjuk akkor hogy áll a mérleg nyelve
79. insecure (válaszként erre: 72. - 266299594f)
2015. okt. 30. 11:13

Talán fésülgeted a birkákat és a tyúkokat? Magyarázd már el nekem, hogy milyen teendő van 15 tyúkkal. Ha jók a birkák még füvet sem kell nyírnod :)


Ez mind kifogás. Azt hiszed nem, pedig de: igenis lusta vagy.

78. 388b941089 (válaszként erre: 77. - 388b941089)
2015. okt. 30. 11:12
*mint
77. 388b941089 (válaszként erre: 75. - Insecure)
2015. okt. 30. 11:12
Persze, ha komolyan gondolná, akkor elhúzna edzeni. De könnyebb nyígni meg a bajainkat ecsetelni, kifogásokat gyártani, mert rendesen nekiállni.
76. Havasi daravirág (válaszként erre: 74. - 388b941089)
2015. okt. 30. 11:10
Igen, ismerős helyzet! :)
75. insecure (válaszként erre: 72. - 266299594f)
2015. okt. 30. 11:09
Kár beléd minden tanács. Tipikusan aza az ember vagy akinek minden megoldásra van egy problémája.
74. 388b941089 (válaszként erre: 73. - Havasi daravirág)
2015. okt. 30. 11:08
Bizony! ;) Engem is a 30-40 dkg-ák vittek anno előre!
2015. okt. 30. 11:06
Ja, és nem tudom, milyen mérleged van, de az a legjobb, ami mutatja a dekákat is, az is sikerélményt ad ám. :)
72. 266299594f (válaszként erre: 59. - Insecure)
2015. okt. 30. 11:03
Azért azt megnézném 2 anyadisznó 10süldő, 9 kecske 6 birka 15 tyúk és szántó gyümölcsös és kert mellett hogy húznád le a műszakot én őstermelő vagyok nekem ez a 8 óra meló amúgy ez még nem is volt olyan pörgős
71. 388b941089 (válaszként erre: 70. - Havasi daravirág)
2015. okt. 30. 10:55
:)
70. Havasi daravirág (válaszként erre: 67. - 388b941089)
2015. okt. 30. 10:54
Köszi, nézegettem a virágneveket, és ez megtetszett. :)
2015. okt. 30. 10:53
Bocsi fabelosra
68. Havasi daravirág (válaszként erre: 53. - 266299594f)
2015. okt. 30. 10:53

Keveset eszel, az anyagcseréd lelassul, a szervezeted hozzá fog szokni a kevés ételhez és mindent elraktároz. Néha be kell iktatni olyan napokat, amikor normálisan eszel, mert így ki fogsz merülni, megunod és visszatérsz a sok kajáláshoz.


Reggel egyél többet és utána egyre kevesebbet, és minél kevesebb lisztes dolgot. Én is fogyózok, de nekem csak 5-6 kilót kell lefogynom, mert olyan 8 kg hízásnál észbe kaptam.

67. 388b941089 (válaszként erre: 62. - Havasi daravirág)
2015. okt. 30. 10:53
De szép neved van:))
2015. okt. 30. 10:52

De engem nem tör le a dolog örülök ha örömöt okozhatok egyeseknek most kiélhették a hajlamaikat ha ez kell a lelki egyensúlyhoz hát legyen. Szánalmas kifogás és társai az valóban kedves társalgás lehet én rosszul bánok a barátaimmal?

Ph de akkor miért van köztük olyan aki 22 éve mellettem él és én mellette? Lehet mert nem sértegetem??????

Nem én néztem mindenben a rosszat pl. Fajulósra azért járok mert jó a társaság és jól érzem magam tőle de az hogy 1km oda és 1 km vissza a séta a vasútról azt már külön nem írtam ki lehet kellett volna a duci tréninget De. Nagy Katalin kardiológus javasolta először

2015. okt. 30. 10:44
Oké, de reagáltam olvas vissza a kérdésekre is válaszoltam
64. michelle.r (válaszként erre: 60. - 266299594f)
2015. okt. 30. 10:18

Teljesen normális hangnemben írtunk, senki nem bántott, normális tanácsokat kaptál, azokra nem is reagáltál.


Duzzogj és maradj kövér ;)

63. michelle.r (válaszként erre: 53. - 266299594f)
2015. okt. 30. 10:12

Egyrészt ez a kaja nagyon kevés. Naponta ötször kéne enned, mert ha ritkán eszel, az lassítja az anyagcserét.


Másrészt ne egyél zsemlét, mert az a legértéktelenebb szénhidrát, egyszerű, finomított, abból lesz a zsír. Éhezve nem lehet normálisan lefogyni.

2015. okt. 30. 09:59
Szia! Szerintem mindenki segítő szándékkal írt neked és próbáltak tanácsot adni. Az, hogy kb. 30 kg van rajtad, nem fog pár nap alatt lemenni, idő kell hozzá, de meg tudod csinálni, nem lehetetlen.
61. insecure (válaszként erre: 60. - 266299594f)
2015. okt. 30. 09:13

Látod, a hozzáállásoddal van a baj. Fejben odáig jutottál el, hogy rosszul érzed magad ebben az állapotban és sajnálod magad.


Sajnálhatod magad, az rendben van, de utána a tettek mezejére kell lépni. Amit teszel az nem elég.


Az étkezéshez kérj segítséget. A te esetedben sajnos már meg kell tervezni, hogy mikor, mot, mennyit eszel.


Az inzulinreziszteniás mintaétrendekből talász számosat a neten, ott pontosan meg van határozva a szénhidrát és biztosan nem fér bele a 2 zsemle vacsira. Sajnos az esetedben már kellenek bizonyos megszorítások és lemondások. Lehet, hogy a pecsenye helyett sonkás zsemle számodra lemondás már, de sajnos nálad még több kell. Azonban biztos vagyok benne, hogy az idővel elért eredményed majd nagyobb örömet okoz, mint az a pecsenye okozott volna amiről lemondtál, ráadásul hosszú távú örömöt.


A te súlyodra és betegségeidre figyelemmel az általam felsorolt sportok jöhetnek szóba. Alacsony intenzitással, de viszonylag hosszú ideg végzett mozgás. Többet ér egy óra séta, mint az etetősvödör emelgetése napi 2x.


Aláírom, hogy nehezebb sorsot dobott neked a gép és így nézve az élet igazsásgtalan tud lenni, vagy néha legalábbis úgy érezzük, de mindenkinek megvan a maga megoldandó feladata, problémája.


Ez hosszú küzdelem és nem egyik napról a másikra jön az eredmény.

60. 266299594f (válaszként erre: 59. - Insecure)
2015. okt. 30. 08:43
Tehát akkor semmit nem csinálok jól hát akkor abba is hagyom szerintem köszi
59. insecure (válaszként erre: 57. - 266299594f)
2015. okt. 30. 08:26

Én úgy látom, hogy inkább a negatívumokra, a nehézségekre koncentrálsz. Szerintem arra van szükséged, hogy egy kicsit felszívd magad, legyen hited a változásban. Semmi szükség fitness teremre és duci tréningre, főleg nem a flabelosra. Kerékpár, séta, esetleg úszás és kiemelt figyelem az étkezésre.

A nap amit leírtál, egy átlagosan aktív nap, csak más még lepörget mellett 8 óra munkát és fut mellé x kilométert.

58. 266299594f (válaszként erre: 56. - Csikil4ny)
2015. okt. 30. 07:44
Rendben és köszi mától én is vezetem legalább ezt is az orvos elé tehetem
57. 266299594f (válaszként erre: 55. - Channa*)
2015. okt. 30. 07:41

Szép napot nektek köszi a tanácsokat.

Heti 3 szór csinálom S. Norbi ducitréningjét egyenlőre ennyi megy fizikailag általában reggel azért többet eszek a tegnapi nem átlag nap volt így jött össze. Mozognék én többet ha hiszitek ha nem nyílt tőlünk nem messze egy jó kis női fitnes terem oda szeretnék eljárni de egyenlőre csak fabelosra megyek -olykor. Nem fogyaszt de lazítja az izmokat anélkül hogy terhelné a szívet. Amúgy volt futógépes és biciklis terhelésem is siralmasra sikerült :-(

Azt én is tudom hogy az itthoni mozgás ami a házuk unokával jár nem elég. De most átvettem a férjemtől az állatokat mert úgy véltem az azért már mégis csak egy kis torna. Cipekedni emelgetni talicskázni és azért hajolgatok is főleg trágyázásnál. Lőszer szépen meg is indult a súlyom most leállt majd este mérlegelek mert hétfőn mértük.

Az a gond hogy hamar fulladok és ha nagyon magas a pulzusom el kezd szorítani is a mellkasom.

Várom a további tanácsokat én tényleg igyekszem!

56. csikil4ny (válaszként erre: 52. - 266299594f)
2015. okt. 30. 06:49
Ne vegyél mindent a szívedre és főleg próbálj meg úgy olvasni, hogy nem mindenki ír bántóan. Nekem a kaja követésben rengeteget segít a naplóírás, 2 perc beírni a napi menüt. Ezt lassan már két éve csinálom, -23 kg-ot fogytam, vigyázok magamra, mert a cukorbetegség két oldalról örökletes a családomban (én vagyok az egyetlen akinél még nincs gond, igaz, egyedül én figyelek az étkezésre és mozgásra).
55. Channa* (válaszként erre: 52. - 266299594f)
2015. okt. 30. 06:12

Milyen sebész? Megműtöttek?

A dokik szerint nekem az 5 db porckorongsérvemmel nem kellene tudom járni. És nem csak járok, de tornázok isDDD

A PCOS-ra van gyógyszer. Ha kezelnek, akkor annak rendeződnie kell. Gondolom ezért nem lett gyereked:(

A lombik a hormonháztartás felborogatja, és nehéz utána visszafogyni, sokat kell küzdeni és lemondással jár.

Az én gerincbetegségem a gyógytornától rendeződött. Heteken át jártam reggel 7-re a gyógytornászhoz (meg akartam úszni 5 műtétet), 8-ig tartott, majd otthon esténként is megcsináltam és hónapokon át minden nap végig csináltam a tornát. Ennek köszönhetően a fájdalmaim megszűntek, és nem utolsó sorban megúsztam a műtéteket:D Azóta torna van, ha van kedvem, ha nincs. Persze egy csomó mindent nem csinálhatok (emelés) és nem azért mert nem bírom el az 50 kg-ot, hanem azért, mert nem akarok még egyszer éveken át tartó fájdalmat. Nálunk a gerincbetegség genetikus, Az egyik nénikém mindig azt mondja amikor a gyógytornát ajánlom neki, hogy mozog ő eleget. És valóban, hiszen reggel felkel és onnantól estig folyamatosan takarít (kicsit agyas:)). és hiába mondom, hogy ez a mozgás nem speciális, így tulajdonképpen nem is mozgás a derekával kapcsolatban, ő azt mondja, hogy elég az neki. Inkább a fájdalom.....

Tehát, a fogyásnál is ez van. Úgy lettél annyi kiló, hogy az általad leírt nem könnyű napokat végig csinálod, amiben van jó bőven fizikai igénybevétel, de ez ugye nem speciális, mint pl. az én esetembe a gyógytorna, így nem is lesz az a hatása, amit el akarsz érni. Épp ezért mindenképp kell plusz mozgás! És este ne 2 zsömlét egyél, hanem akkor is tk. kenyeret és csak 1 szeletet, és inkább uzsonnára egyél meg 1 zsömlét valamivel. És reggel sem elég az 1 alma, akkor kellene valami még mellé. Néhány db korpovit keksz vagy egy kis dió, tk kenyér, stb. Az almát tartogasd tízóraira. És ha teheted, akkor este a híradó alatt tornázz egy kicsit. Hasprés, lábemelgetés, stb. 30 perc legalább.

2015. okt. 29. 23:38
Azért azt hozzá kell tennem hogy a nagyfilm sokat segíttet!!!!
2015. okt. 29. 23:34

Nos 6kor ébredtem, szendvicsek apának, kávé és reggeli neki. Én egy almával beszedtem a gyógyszereket.Kimentem eztet mi az állatokat ami közel egy órás feladat Kukoricát búzát víz et cipeltem ki be többször fordulok mert így nem kezd gyorsan verni a szívem és addig is mozgok. Friss szénát szalmát talicskába és az állatoknak. Átöltözni gyerekeknek kakaó nekem koffein és cukor mentes tejeskávé másfél dl.

Kicsit oviba, (elmúlt két és fél és nem használ pelust ezért bevették a helyi oviba)

Elmentem a boltba haza egy szelet rozskenyér körözöttel.Fát behordani befűteni. Mosás főzés mosogatás és egy óra pihiként varrtam. Ebéd babfőzelék keményítővel sűrítve, egy menzás tányérral.

Ebéd után kisétáltunk a temetőbe kicsit megigazítottuk a sírt.

Haza edények elpakol vasalás hajtogatás, újabb ettetés ha már kint vagyunk szedjünk diót söpörjünk falevelet, na itt már többször le kellet ülnöm. -futás az oviba. Utána itthon folyt kávé.Állatokat behajtani ami azért néha nem is kis futkosást jelent, Bent egy óra pihi, játék a kicsivel. Vacsi készítés ami nekem 2 zsemle volt gépsonkával a többiek pecsenyét ettek. Fürdetés gyerekeknek mese kapcs. Irány a coca ő is kér vacsit. Hazajött a párom neki is tálalok és altatás. Megnéztem egy filmet Gorillát szeretem de addig paprikát fűztem most végeztem a mosogatással. Éhes vagyok de csak vizet iszok. Bocs de sajog a jobb térdem és fáj a hátam ennek ellenére küzdök mindennap nem érzem lustának magam

2015. okt. 29. 23:10

Sziasztok, szánalmas kifogás ???????

Komolyan valahogy a sebész nem ezt gondolta.

Sétálhatnék hm????

Ki mondta hogy nem teszem?

Az hogy éjjel feljárómkor nem kezdem el kihordani az újságot nem jelenti hogy nem mozgok.

Pco-m van ami ugye voltaképpen egy anyagcsere zavar és igen a lombikok alatt tották tönkre ment a hormonháztartásom. Csak most az endokrinológus azon van hogy ne így legyen

Bele látni mit eszem mit teszek ok mindjárt leírom a mai napomat és ezt fogom tenni egy hétig ok???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook