Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Túl lehet ezen lépni? fórum

Túl lehet ezen lépni? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Etti94)
2016. okt. 15. 18:02
Mondjuk elmondhatnád nekik, hogy van egy ilyen betegséged.
2016. okt. 15. 17:56
szerintem nem jogos,hisz nyilván nem akartból van az állapotod,esetleg étrenden nem tudsz változtatni esetleg szakemberhez fordulni,sajnos a stresszen max te tudnál változtatni nem könnyű de meg kell próbálni.
2016. okt. 15. 17:56
Hát tényleg rém kellemetlen lehet. Mihamarabb kellene egy gasztroenterológus.
2016. okt. 15. 17:53

Tényleg gázos ez a gázos helyzet, megértem, hogy kínosan érzed magad. Próbálj meg a táplálkozásodon változtatni, olyat enni ami nem puffaszt. Habár hozzátartozik az életműködéshez, mindenkinél jelentkezik ha bevallja ha nem. Egy dokit azért keress fel szerintem. Gondolom a különböző recept nélkül kapható gyógyszereken már túl vagy.

A szobatársadnak mondd meg nyugodtan, hogy téged is zavar, de már rajta vagy a dolgon, elmész orvoshoz, hogy megnézzék van-e valami szervi / egyéb baj?

Minden esetre kívánom, hogy rendeződjön a helyzet a beleidben és aztán túl tudj lépni rajta!

3. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Etti94)
2016. okt. 15. 17:45

Sajnálom, nagyon kellemetlen lehet.

Nincs valami gyógyszer erre?

2016. okt. 15. 17:44

Szia Etti!

Hát, én idősödöm és még mindig nincs diplomám, de anélkül is tudom hogy a bunkó nem az aki egészségi problémái miatt erős gázokat ereget, hanem az, aki megszólja ezért ahelyett, hogy segítene megkeresni a megoldást.


Első lépésként vegyél mielőbb Lactiv plust, abból is a granulátumot. Vegyél 2 dobozzal. Napokon belül rendezi a bélflórádat.

Aztán máris kezdjed keresni a megfelelő Schüssler sót, de ha ez még nagyon idegen neked, van egy tanácsadós oldal ez ügyben, ahol leírod röviden a problémát, és megkérdezheted milyen sókat ajánl.

[link]

A lap alján kérdezzél, én meg tudok segíteni a legkedvezőbb Schüssler só beszerzésben. Európa gyógyszertár.

A szobatársak heves reakciója nem jogos, hanem bunkóság. Nyugodj meg, és iparkodjál mielőbb egészségesen élni. Ne a problémából adódó feszengéssel töltsed az idődet, hanem a megoldás keresésen. Amit pl. írtam, az jó! :) Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

2016. okt. 15. 17:29
Egy elég problémás ügy miatt írok erre az oldalra. Nagyon kellemetlen dolog, de ide azért leírom, hiszen sok nő őszintén és talán érdemben tud erre reflektálni. Huszonéves lány vagyok, egyetemre járok, kollégiumban lakom. Mostanában nagyon elromlott az emésztésem, ami kellemtelen bélgázokkal is jár, ez egy részről örökletes is, plusz a sok stressz és rossz táplálkozás miatt Candidám is van. Kollégiumban rendkívül kellemetlen ez, hiszen ha vissza kell tartanom a keletkező gázokat, az erős görcsökkel jár. Napjában körülbelül negyvenszer biztos, h szellentenem kell, és az elmúlt hat, hét alatt kb. háromszor, négyszer nem is bírtam visszatartani, állandóan pedig nem akarok wc-re járogatni. Nagyon kínosnak érzem ezt, a szobatársaim pedig iszonyúan megaláztak, el is akarnak küldeni emiatt, én pedig a föld alá süllyednék szégyenemben, és legszívesebben öngyilkos lennék. Tudom, hogy min kéne változtatnom, de az a jelenlegi helyzeten már nem segít.Azt hiszik, hogy nagyon nagy bunkó vagyok és direkt csinálom ezt, pedig tudom, hogy ez mennyire undorító dolog. De nem tehetek erről, a jövő még változhat, de múltat nem tudom semmissé tenni. Legszívesebben meghalnék a szégyentől, hogy állandóan finganom kellett, lány létemre. Szerintetek a szobatársaim, vagy legalábbis az egyik szobatársam heves reakciója teljesen jogos? Az a baj, hogy nem is bírom ezt megbeszélni vele, mert szörnyen ciki ez a helyzet. Vajon túllépek majd ezen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook