Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudtok-e olyan méregtelenítést, ami során nem kell koplalni és nem kell rosszízű kotyvalékokat inni? fórum

Tudtok-e olyan méregtelenítést, ami során nem kell koplalni és nem kell rosszízű kotyvalékokat inni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. szept. 30. 21:09
a csalántea méregtelenítő, és nincs rossz íze.
2008. szept. 30. 19:58
5 tibeti jógagyakorlat, jó szívvel ajánlom
16. Cszsuka (válaszként erre: 15. - Loch ness)
2008. szept. 30. 15:16
Venni kell egy konyhai víztisztítót. Van ilyen fórum a Hoxán, keress rá, ki milyet ajánl. Én az R/O mellett szavazok, nekem olyan van.
2008. szept. 30. 13:48
Erre van ötletetek, hogyan lehet tiszta vizet inni? Nem őrültem meg, hanem azért kérdezem, mert nálunk iszonyatos a csapvíz összetétele. Ha meg ásványvizet iszom helyette folyton, akkor meg a vesém fog bekövesedni előbb-utóbb. Akkor meg hogyan igyon sokat az ember? Jobban mondva: mit? Ti hogyan oldjátok meg?
14. Cszsuka (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2008. szept. 30. 04:31
Épp most találkoztam egy családdal, ahol átálltak javarészt a reform étrendre. Persze nem egyik napról a másikra. 100 kg-ról 80-ra ment le a fiatalember, aki buszsofőr, vagyis szegény ül egész nap. Szerintem is ez a legjobb megoldás. A megfelelő táplálkozás, koplalás nélkül: megfelelő mennyiségben, megfelelő időben és megfelelő minőségben. Mellette rengeteg tiszta vizet inni. Itt a rengeteg minden embernél egyéni.
13. Cszsuka (válaszként erre: 12. - C359855ef1)
2008. szept. 30. 04:16
Ennyi badarságot egy helyen leírva régen láttam, de összességében egy Kellér Dezső poénnak elmenne:)
2008. szept. 29. 15:32

Mi az a méregtelenítés? De komolyan? Ki fog jönni belőlem az idők során felgyűlt higany meg a tüdőmben lerakódott kipufogógáz, ha 3 napig répalét iszom?


Vagy csak lesz némi hasmenésem, és aztán meg örülhetek, hogy mennyi jót tettem magammal?


Lúgosítás: A vese kiválasztja a fölös savakat és beállítja a test pH értékét megfelelőre nem? Még senki nem halt bele abba, ha 3 hétig csak kólát ivott. Ha lúgot iszok, akkor attól egészségesebb leszek?

11. gyöngyi (válaszként erre: 10. - C619500ac7)
2008. szept. 29. 14:59
Köszi, megnézem a Herbaházban!
2008. szept. 29. 14:02
Ajánlanám a zöldárpa tablettát! Állítólag jó lúgosító-tisztító hatással bír, és csak le kell nyelni, szóval semmi rossz íz!Kombucha zöldárpa tabletta-asszem ez a teljes neve:)
2008. szept. 29. 14:02

Aktív árpa, amit ajánlanék.

Egy pohár gyümölcslében pl. el lehet keverni egy kanálnyit, és nincs különösebb íze.

Nagyon sok fontos anyag van benne, plusz a napi rostadagja is meglenne.

2008. szept. 29. 13:58
Az van neki amúgy is....
2008. szept. 28. 19:21
guttalaxtól lesz egy jó hasmarsa..... :)
2008. szept. 28. 18:39
Én őszintén szólva valami gayógyszer-szerű kapszulára gondoltam, amit be3szed és annyi-de attól tartok ilyen nem létezik!
5. winny (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2008. szept. 28. 18:21

Ez már látod gond....

Vegyél savanyúkáposztát a leve kitűnően hat:)))

mégse leves.

2008. szept. 28. 17:50
Megnéztem nekem ízlene, de ő a savanyú leveseket egyáltalán nem eszi meg. Mondom, nem könnyű eset!!
2008. szept. 28. 17:27

Szia

Tudom ajánlani a "tisztitó" levesem.Nekem bevált.Fenn van a levesek közt.

2008. szept. 28. 17:25
A kérdést nem viccnek szántam! Van egy elég "hagyományos étrendhez" ragaszkodó párom, akinek nincs szervi baja, de nagyon gyenge a gyomra.Rá akartam venni egy léböjtre,de makacsul ellenáll, merthogy "neki dolgoznia kell, nem kóvályoghat az éhségtől"-mondja.Tudtok- e valami gyógyszert vagy homeopátiás készítményt rá? Sajnos a gyógyteákat sem issza meg!!
2008. szept. 28. 17:22
Tudtok-e olyan méregtelenítést, ami során nem kell koplalni és nem kell rosszízű kotyvalékokat inni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook