Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok az Isztrián-elsősorban Rovinjban szállást-apartmant ajánlani megfizethető áron és jó minőségben? fórum

Tudtok az Isztrián-elsősorban Rovinjban szállást-apartmant ajánlani megfizethető áron és jó minőségben? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 27. 14:52
És még számításba jött Porec is!! :)
2014. márc. 27. 13:11
Sziasztok! Elég régiek az itteni bejegyzések, de hátha jár még ide valaki :). Mi szeretnénk a párommal autóval 1 hétre menni Horvátországba júniusban, és sok szépet olvastam Rovinjról, ha van valakinek jó tapasztalata tengerhez közeli szállásokról, várom szeretettel :)! Jó az önellátós, csak tiszta legyen és közel a tengerhez, persze az sem hátrány, hogy ha nem túl drága!! :)
2009. aug. 17. 00:27
Én jövőre szeretnék oda menni vagy a környékre.Várom a segitő ajánlásokat.Apartman és lakókokocsi is érdekel.A polari vgy milyen kemping képeken jól néz ki.
8. tixtina (válaszként erre: 7. - Ancsa 37)
2009. júl. 27. 14:45

Barátnőm is szeptember közepére van kiírva.:))

szegény-már most hatalmas a pocakja-

Nehéz lehet a kánikulában-az utolsó hetekben.

7. Ancsa 37 (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2009. júl. 27. 12:26
Santorinin voltunk a Budavárral, nagyon jó volt, gyönyörű a sziget! Mi júni elején voltunk, a tenger még hűvös volt (22 fok) de a levegő pont jó volt, nem volt hőség se tömeg. Pont kismamának való :-) Akkor voltam 6 hónapos.
6. tixtina (válaszként erre: 4. - Ancsa 37)
2009. júl. 27. 10:17

Szió!

Merre voltatok,és milyen volt?

5. Hóemberke (válaszként erre: 4. - Ancsa 37)
2009. júl. 8. 16:18
Szívesen! Oksi! :)
4. Ancsa 37 (válaszként erre: 3. - Hóemberke)
2009. júl. 7. 23:31
Köszönöm szépen, azóta megvolt a nyaralás Görögországban, de tippet köszönöm, elteszem jövőre!
3. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Ancsa 37)
2009. júl. 5. 22:58

Szia Ancsa!


Na, ide is bekotyogok neked. :) Bár, most nézem, milyen rég írtad, tán még nem késő. vagy majd a babával jövőre. :)


Ezt nézd meg, mi itt voltunk kerek 15 éve az ex-férjemmel, itt fogant meg a gyönyörű nagyfiam, Ádám. :)))) Ha igazi pihenésre és kikapcsolódásra vágytok édes-kettesben, ezt nagyon tudom ajánlani. Gyönyörű hely!!! A szálloda közvetlenül a parton van, hisz egy pici szigetről van szó. sőt, még medence is volt ott. Körbe lehet sétálni a szigetet, át lehet hajókázni Rovinjba, vannak járatok. És Olaszországba is indítottak hajóutat akkor, de mi nem mentünk, mert én nem hagytam volna ott a tengerpartot semmiért! Imádok napozni, és vízpartmániás vagyok! Nagyon romantikus hely. Igaz, hogy sziklás, de az a szakasz az olyan. Azóta talán már felújították a szállodát, amikor beértünk a szobába, nem voltunk elragadtatva, de ahogy kimentünk az erkélyre, az a látvány lenyűgöző volt!!!!!!! És a vihar, azt elmondani nem lehet, milyen gyönyörű volt, ahogy a távolban villámlott, valahol az olasz partoknál.


Rovinj-nyal szemben, a Szent Katarina sziget! ja, és nem volt drága egyáltalán.


[link]

2009. máj. 25. 15:56

Szia!


Mi tavaly Pulában nyaraltunk a Villaggio Horizontban.

Nem túl drága közel van a tengerhez(pár méter csak)és nagyon nyugodt.

mi nagyon jól éreztük ott magunkat.Gyönyörű környék.

2009. máj. 25. 15:14

Sziasztok!


Az Isztrián, elsősorban (de nem kizárólag) Rovinjba tervezzük a nyaralásunkat a férjemmel július 18-25 közt, de nem nagyon találtam árban-minőségben nekünk megfelelő szállást.


Nincsenek nagy igényeink: legyen kulturált, tiszta, közel a tengerhez, pici főzősarokkal, hűtővel és ne kerüljön 100 ezer Ft-ba...


Akinek van esetleg kiadó apartmanja, vagy járt már itt, van személyes tapasztalata és szívesen megosztaná velem, azt nagyon megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook