Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A ricinuson kívül mi az, amitől gyorsabban nő a haj és megfizethető? fórum

A ricinuson kívül mi az, amitől gyorsabban nő a haj és megfizethető? (tudásbázis kérdés)


26. csenemi (válaszként erre: 25. - D68b49c072)
2013. júl. 28. 13:45
Bocsi a megkésett válaszért: DM-ben kapható Balea men koffein tonikum néven fut :)
25. d68b49c072 (válaszként erre: 24. - Csenemi)
2013. máj. 27. 14:04
Hol lehet kapni koffein tonicot?:)
2013. máj. 27. 11:43
Én koffein tonikot és Herba Vita (hajhullás elleni) hajszeszt használok. 2- 2,5 cm-t nő egy hónapban így a hajam és festettem minden hónapban. :)))
2012. okt. 18. 10:01

ricinus olaj nekem is bevált.

viszont szept.1.től szedem a dm Das gesunde plus Haar Vital Komplex nevű haj- és körömvitaminját. 60 szem kb. 1500 Ft, és van olyan jó, mint a Revalid és társai.

A körmeimről a fehér pöttyök eltűntek, kevésbé zsírosodik a hajam és nem töredezik a vége. Sokkal egészségesebb színe van a hajamnak.

22. flier
2012. ápr. 9. 21:32
Sziasztok,nekem derékig érö hajam volt de szülés után levágattam hátközépig.Nekem a Bánfi termék kalap sz.. se ért,viszont minden hajmosás,balzsam után leöntöm a hajam sörrel.Nem öblítem ki.Nyugi nem lesz a haj büdös tőle,viszont pár alkalom után még fényesebb is lesz.Nekem természetgyogyász ismerősöm mondta.A ricinust hogy alkalmazzátok?
2012. ápr. 9. 21:12
Sörélesztő tabletta nálam bevált, körmöm is erősebb lett tőle és a bőrnek is jót tesz.
2012. ápr. 9. 19:51
Az ido mulasatol!!! Es persze ez egyentol is fugg.
19. csgybzs (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2012. ápr. 6. 15:16

Hááát, figyelj.. nekem eleve nem volt gondom soha a pillákkal, de ápolásra tökéletes.... nem tudok Neked nagy élményekről beszámolni, mert van, hogy 5-6 nap is elfelejtem.. :D :D :D

Na de akkor belekezdek egy intenzív kúrába és beszámolok pár hét múlva.. :D


Nem, samponokkal annyira még nem próbálkoztam, most ez a szódabikarbóna-almaecet van terítéken, de az az igazság, hogy a hajam jó minőségű, csak nagyon hullott.. de már abbamaradt, szóval tök mindegy, hogy mivel mosom szinte, csak nem szeretem a mű dolgokat....

18. michelle.r (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
2012. ápr. 6. 14:26

éééééééééés??? használ? én is vettem egy dobozzal, de ott röhög a polcon. én meg kezdek megbarárkozni a gondolattal,hogy a 3D szempilla lesz a vége.

illetve van az a csodaszer, biokukacban esetleg láttad, a kozmetikusom azt ígérte,beszerzi, de még kutakszik a témában egyelőre.

17. michelle.r (válaszként erre: 12. - Habospite)
2012. ápr. 6. 14:22
na, ha budapesten jársz,megmondom, hol adnak 500 ml-it is, pofavágás nélkül.
16. michelle.r (válaszként erre: 11. - Csgybzs)
2012. ápr. 6. 14:22

Valószínűleg én vagyok az egyetlen eszement itt, aki nem örül annak, hogy úgy nő a haja, mint a öööö,bolondgomba :). De tényleg nem, havi három centit kb.


A tulasi-nak vannak nagyon kulturált és tiszta samponjai. Próbáltad?

15. csgybzs (válaszként erre: 13. - Habospite)
2012. ápr. 6. 13:39
Én próbálkoztam, de csak szúrósan néztek rám.. Én szempillára vazelinnél maradtam, könnyebben beszerezhető, sokoldalúbb és nekem valahogy jobb is... Egyébként sok emberről olvastam, hogy ricinustól hullott a haja... érdekes azért. Én maradok a sok vitamin, folyadék, stresszmentesség és kímélő hajmosás mellett! Nekem bevált.
2012. ápr. 6. 12:00

Régebben az egész család szójalecitint szedett frontérzékenységre, aminek mellékhatásaként sok új hajszálunk lett és erősödött a szempillánk is. :)

A hajnövekedéshez fontos a sok ásványi anyag és vitamin, ha a szervezetünk jól működik szép lesz a hajunk is!

13. Habospite (válaszként erre: 7. - Csgybzs)
2012. ápr. 6. 10:00
Én úgy tudom, hogy többet is kiadhatnak, legalábbis egyszer kaptam 2,5 decit. Utána mindig a gyógyszertári üveggel mentem vissza, mert akkor látja a gyógyszertáros, hogy egyszer már kaptam, és akkor hátha ad újra! :D Mondjuk annyira nekem nem jött be, mert több hajam hullott tőle mint előtte. A szemöldökömre/szempillámra használom csak.
12. Habospite (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2012. ápr. 6. 09:58
Nem, Veszprémi vagyok! :)
11. csgybzs (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2012. ápr. 6. 07:52

Én tojással nem turbóztam.. maradt a fél liter víz egy kanál szódab., + fél liter víz egy kanál almaecet öblítős verzió... ez is jó...bár nem mindig érzem olyan komfortosnak, mint egy valódi sampont....

Lényeg a lényeg, valamitől beindult a hajam, mint a bolondgomba... majd gondolkodom, mit eszem-iszom, ami ilyen jó hatással lehet rá.... egyébként a legfontosabb szerintem, hogy nem festetem... így is elég színes.. :D

10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Csgybzs)
2012. ápr. 5. 17:29

akkor mindent tuccc :))


ja, persze, vitamin is kell. Azt nem mondtam, hogy napi 3.000 gr C-t eszem és még sok egyebet.


Az ecetes szódabikarbónás sampont én még tojással turbóztam meg. amikor összekevertem, gyönyörű hab volt az egész, de ha nem azonnal öntöttem a fejemre,egy gusztustalan trutymák lett :))

9. csgybzs (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2012. ápr. 5. 15:12

Én olvasom az elvetemült biokukacot, nyugi! :)


Én úgy vagyok ezzel, hogy minden lótúrót kipróbálok, most éppen a szódabikarbóna-almaecet "sampon" van terítéken...


Pár éve nagyon hullott a hajam, akkor még festettem, minden bajom volt vele... de lenövesztettem ugyanúgy hullott... aztán mikor férjecském beteg lett elkezdtem vele a szokásos C vitamin, multivitamin, méz, pálinka kombót, és tegnapelőtt a fodrász megdicsért, hogy tele vagyok babahajakkal, és gyönyörű egészséges, mint a makk...


Na várjál... lehet akkor a szódabikarbóna?? :D :D

8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Csgybzs)
2012. ápr. 5. 15:02

Elvileg 30-at. Én viszont 500-at szoktam venni.


Amit írsz igaz, de a ricinustól tényleg csodaszép a haj. Az én hajam azóta nem hullik, amióta hetente egyszer azzal csinálok pakolást.

7. csgybzs (válaszként erre: 2. - Habospite)
2012. ápr. 5. 14:47

Nem adhatnak ki 120 ml-nél (nem biztos) többet, mivel hashajtó eredetileg.... ők is szabályozva vannak.



Egyébként szerintem a haj növéséhez egészségéhez belülről kell táplálni a szervezetet. Szedjetek vitaminokat, igyatok sok folyadékot, minden dolgot, ami az egészségre jó. A haj is ugyanúgy meghálálja.

6. Beautykiss (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. ápr. 5. 14:27
Bánfi hajszesz vagy élesztő:) az még a bőrre és körömre is jó:)
5. michelle.r (válaszként erre: 2. - Habospite)
2012. ápr. 5. 13:32
Budapesti vagy?
2012. ápr. 5. 13:07

Vazelin. :)

Gugliba írd be Takács Nóra és a videói közt lesz róla szó!

2012. ápr. 3. 19:26
Mármint nem boltban ... gyógyszertárban :)
2012. ápr. 3. 19:25
Engem is érdekelne. Nekem nem adnak a boltban ricinust, meg már nem is merek kérni mert olyan "jézusom ez az anorxiás k***a mit akar itt?" nézéssel néznek rám. Basszus a hajamra kell!!!! :D
2012. ápr. 3. 19:10
Szeretnék végre hosszú hajat, szoktam vágni is belőle de sehogy nem jó, túl lassan növekszik. Tudtok ajánlani valamit amitől gyorsabban nő ? Ricinust szoktam alkalmazni de kéne valami még mellé. van-e olyan ami kb. 1000 ft értékben (vagy attól olcsóbb) és segíti a növést? Előre köszi a válaszokat !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook