Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? fórum

Ducik, 54-es mérettől felfelé, hol kaptok magatoknak ruhát megfizethető áron? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
74. Devecseri Marianna (válaszként erre: 69. - FGSlin)
2018. szept. 25. 20:18

Szia,

Érdekelne a Hollandiában történő vásárlás, szeretném felvenni Veled a kapcsolatot.

Üdv.Marianna

73. Icus (válaszként erre: 69. - FGSlin)
2011. okt. 7. 18:05
:) Ezt az örömet én is szeretném átélni, de ha lehet itt Magyarországon...:)
2011. szept. 12. 12:56
Én sokszor látok nagy méretű ruhákat a H... angol használtruha boltban.A férfi részéről legalábbis jókat tudok mondani, nagyon szép pamutingeket veszek édesapámnak, illetve sportos márkás pólókat.Az egyetlen bajom,hogy xxl (vagy afölött)férfiméretnél sok ruhát súlyra nem éri meg megvenni,mert boltban sokszor olcsóbb újan véve,szóval csak a szuper darabokat érdemes :( De ki lehet fogni én női nagy méreteket is látok mindig,persze ízlés kérdése,van aki nem szereti. :)
71. emrus (válaszként erre: 69. - FGSlin)
2011. aug. 14. 08:09
Az biztos, hogy én itt Magyarországon, a holland turiban, mindig kapok nagy méretű cuccokat. Most nagyon nehezen lehet hozzájutni nagy méretekhez itthon, és nem is néznek ki jól és elég rossz minőségűek.
70. FGSlin
2011. aug. 11. 13:40

Jaj, es egyet kell ertenem, en ugyan 178cm magas vagyok, de a C&A-nal a ruhak nekem is rovidek... az meg itt Hollandiaban is erdekes meretu ruhakat arul. Amit ajanlok itt boltokat nagyobb meretueknek az a 1. Miss Etam, 2. M&S, es a Vögele-nel is mar kaptam jo szoknyakat es bluzokat magamra!

Interneten a wehkamp.nl-en es a bonprix-on vasarolok, szinten holland oldalakon, mert itt altalaban nem emelkedik a ruha meretevel az ar...

69. FGSlin
2011. aug. 11. 13:35
Sziasztok, az biztos, hogy nekem is gondot okozott a nagyobb meretu ruhak vasarlasa akar szlovakiai, akar magyarorszagi boltokban. 5 eve kinnt dolgozom Hollandiaban, es azota gondom nincs ruhat vasarolni. A sportostol az eleganson keresztul mindenfele ruha, ami sovanyakra kaphato, kaphato molettokra is, itt vannak rovid, hosszu meretek, attol fugg, hogy ki milyen magas, nagyon jo, nagyon meg vagyok elegedve. Az arak pedig sokkal alacsonyabbak mint nalunk otthon. Es nem kinai kaka, hanem valoban markas cuccok, szuper arakert. Ami a legjobb, hogy evente 2x fele, illetve negyede arert is hozza lehet jutni a kiarusitott cuccokhoz. Ha kedvetek van, uzsgyi olcso repulojegyet szerezni, januar ill. a nyari honapok, junius, julius mindig kiarusitas. Es meg kirandultok is...! Nagyon megeri! Noi cipok itt 42-43as meretig mennek, pl. ha csizmat szeretne valaki erosebb labra, nem gond...! Oke, a hollandok nagy emberek, de valoban ajanlani tudom, es sajat tapasztalat, hogy mig azelott vagytam egy markas cuccra, itt bemegyek a boltba es kisebbet kell kernem, mert igen, nagyobb meret is van nalam... Ezt az oromet csak itt eltem at eloszor... :)
68. Gevike
2011. jún. 10. 21:26

van egy angol használt ruha webáruház, a molettruhaturi.superwebaruhaz.hu


Nagyon klassz molett rucikat találhattok benne!

A Vaterán is vannak jó cuccok!

67. szanád (válaszként erre: 64. - Mgv88261)
2010. ápr. 19. 21:08
a Garay utcában van vagy 20 butik....bármelyikben...))
66. Icus (válaszként erre: 63. - Szanád)
2010. ápr. 19. 19:04
Nem igazán szeretnék varratni. Varrónő téren nincs is problémám, hanem az anyag!!!!Azt én sosem tudok venni. Jobban szeretném, ha fel tudnám próbálni és látnám, egyáltalán, hogy áll rajtam a ruha.
65. Icus (válaszként erre: 62. - Pirosalma2010)
2010. ápr. 19. 19:01
Basszus!!! Ezek nagyon klasszak!!!:) Köszi:)
2010. ápr. 19. 18:24

Sziasztok!

Mivel én is érdekelt vagyok, megkérdezném, hogy a Garay utcában hol, melyik boltban?

Köszönöm a választ előre is!

63. szanád (válaszként erre: 54. - Icus)
2010. ápr. 19. 17:12

szia

Ha már feljössz Pestre akkor menj el a Keleti pályaudvar mellett lévő Garay utcába . Itt az alkalmi ruháktól kezdve , a napi rohangálós ruháig mindet megtalálsz....n agy méretben, és elfogadható áron...

Szerintem a varratás nagyon necces.....

62. pirosalma2010 (válaszként erre: 54. - Icus)
2010. ápr. 19. 15:50

Szia!


Ha varratásra szánod el magad, javaslom ötletgyűjtéshez ezt a honlapot. Gyönyörű nagy méretű alkalmi ruháik vannak, ötletbörzének szerintem szuper:


[link]


Sok sikert!

61. pmjudit (válaszként erre: 60. - Icus)
2010. ápr. 16. 21:39

Nyilván ízlések és pofonok...

én kifejezetten szeretek a C&A-ban vásárolni magamnak, apának, gyerekeknek - a kínaiban nem, szerintem nem egy kategória.

A fórum címében nem alkalmiról érdeklődik a topicindító.

60. Icus (válaszként erre: 59. - Pmjudit)
2010. ápr. 16. 19:55

C&A egy drága kinai:( Semmi alkalmi nincs. Tegnap voltam:(Szánalmas a kinálata:( Ha véletlen van a méretemben akkor tuti, hogy rövid:( pedig csak 170 magas vagyok, mégis a felsők.....:(

A Tescoban vannak néha felsők vagy nadrágok, de igazán messze vannak az alkalmitól:(

2010. ápr. 16. 19:46
C&A és Tesco.
58. Icus (válaszként erre: 57. - Mese)
2010. ápr. 16. 19:39
Megnéztem most a honlapját.Elvileg van a városunkban boltjuk. Még sosem voltam benn. Jővő héten megnézem:)
57. mese (válaszként erre: 54. - Icus)
2010. ápr. 16. 19:31
Én esetleg a caremo-t tudom neked ajánlani...Ha nincs üzlete ahol laksz, a netről tudsz rendelni. 2hét alatt szállítják ki. Az ilyenben viszont az a bibi, hiába jól néz ki, vagy a méreted, lehet nem áll jól, és nem tudod felpróbálni... én már jártam így, és visszaküldtem, de procedúra volt, hogy másik fazonra cseréljék...:(
56. Icus (válaszként erre: 55. - Mese)
2010. ápr. 16. 19:21
Szintén zenész!:( 42 -es széles lábra, csinos cípő.... na ez álom:(
55. mese
2010. ápr. 16. 19:16

a csizma valóban jó kérdés!vastag vádlira, akármilyne méretű lábbelit húzok, nem lehet a vádlinál becipzárazni...

Ráadásul, nekem személy sezrint még az is a problémám ezzel, hogy nő létemer 42-es lábam van, és molett is vagyok, rendesen...

54. Icus
2010. ápr. 16. 18:57

Lányok segítsetek!


Júliusban lagziba vagyunk az urammal hivatalosak. Ő lesz a násznagy. Igy aztán én sem mehetek "lecsuhán". Nem is szeretnék:) Hol érdemes körbe néznem ahol klassz alkalmi ruhák vannak? Én dunaújvárosi vagyok. Itt is vannak "mollett"boltok, de az alkalmi a "flitteres-zsákban" kimerül:( A C&A-ban sincs semmi nekem való:(

Az a baj, hogy még ötletem sincs, mmilyen ruhát szeretnék. De, ha varratnom kell, akkor annak is időben neki kell állni!


Most olvastam BP. Szondi utca M-Trendi. Dicsérik, más női oldalakon, volt ott valaki mostanában?Érdemes felutaznom?

53. emrus
2009. nov. 4. 08:28
Kedves, duci sorstársaim, ne csak azt nézzük, hogy hol tudunk vásárolni, hanem azt is, hogy mi áll jól nekünk. Ki milyen színeket és milyen fazont tart előnyösnek? Hogy válogattok össze egy ruhatárat?
2009. okt. 29. 09:38

Sziasztok!

Látom főleg lányok írogatnak, de azért írok, hátha férfi ismerősnek jól jöhet. Az elmúlt években irodai ülőmunkával a férjem rengeteg kilót szedett fel, hogy ne érezze magát nagyon rosszul a bőrében, mindig minőségi cuccot vettünk neki. A lányaink megszületésével a férjem elhatározta, hogy életmódot vált, mivel ez az elhatározás kilókban mérve már egy éve eredményes és nagyon sokat fogyott, el szeretném adni a kifogástalan állapotban lévő ruháit (Haft pulcsik 4XL, minőségi ingek (kb. 50-esek, téli nadrágok. Teszveszben a szűk vásárlói réteg és a listázási díj bevezetése miatt nem gondolkodtam. Zsibvásárra tettem fel cuccokat KatusBi néven, de abszolút nincs érdeklődés:

[link]


Természetesen több cucc vásárlása esetén az árak alkuképesek (elég sok helyet foglalnak a szekrényben és kisebb újakat is kéne már neki venni ;-) ), és a feltett cuccokon kívül még nagyon sok szép minőségi, márkás ruha áll a szekrényben. A cuccok személyesen megtekinthetők és felpróbálhatók Kispesten mindenféle vásárlási kötelezettség nélkül.


Elnézést az önreklámért, akit zavar, nyugodtan ugorjon!


(Nagyméretben magamnak a C&A-ban vásárolok, régen a Caremot is szerettem.)

51. emrus (válaszként erre: 43. - 03755e6896)
2009. okt. 27. 08:59
Én is a KIKK-BEN vásárolok egyrészt, másrészt a turkiban itthonra, a Kikkben nagyon jó nadrágok vannak, de nagyon kell figyelni mikor jön árú, mert a nagyobbakat, hamar elkapkodják. Butikban nem érdemes, mert annál olcsóban varrnak. Nálunk van egy méterárú bolt, ahol mindíg van leárazás, van, hogy 400 ft métere az anyagnak. Ja és a piacon érdemes körülnézni.
50. amaal1 (válaszként erre: 49. - Hevniki)
2009. okt. 27. 08:25
A fűzős csizmák nem tetszenek? Nekem is vastagabb a vádlim, és én mindig olyat veszek, ami fűzős és cipzáros is. Azt szépen méretre lehet igazítani.
49. hevniki (válaszként erre: 48. - KRISZTAL)
2009. okt. 26. 12:01
Igen, molett csizma, ami azért divatos és hosszú is
48. kRISZTAL (válaszként erre: 46. - Hevniki)
2009. okt. 25. 12:35
Molett csizma?
2009. okt. 25. 12:33
Pesten tudok jó varrónőt, nem is varr drágán, pl. nadrág 6000, és nagyon szépen dolgozik. Nekem évek óta varr már:) Olyat, amilyet én szeretnék:)
2009. okt. 25. 11:13
És csizmát hol szereztek be? megőrülök, hogy nincs eg yxtuti molett csizma....
2009. júl. 10. 16:10
próbálj meg varrni magadnak, lehet kapni 400ft/méterért anyagot így ha esetleg nem sikerül akkor se került sokba, egyszer elrontod utána már sikerülni fog.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook