Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudott-e valaki epekövet műtét nélkül megsemmisiíteni (teák, életmódváltozás )? fórum

Tudott-e valaki epekövet műtét nélkül megsemmisiíteni (teák, életmódváltozás )? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
15. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 13. - Csabi4)
2009. szept. 17. 16:15

Oké, értem én....én is azt vallom hogy a régi"öregek" fűben fában orvossága sokszor jobb bármi csodabogyónál, de van olyan amikor semmi más nem hat csak a szike:-(((


Persze kipróbálni kilehet...én is azzal kezdtem:-)))

14. Cszsuka (válaszként erre: 7. - Molyka)
2009. szept. 17. 16:13
Ahhoz át kellett, hogy férjen az epevezetéken. Az hatalmas görcsökkel járhat, ha elzáródik az epevezeték (szerintem). Egyszerűen nem tudom elképzelni, úgyhogy feltétlenül kérdezz meg minden részletet!!! :))
13. csabi4
2009. szept. 17. 16:13

ezt amit irtam már sokan probálták -de irva vagyon saját felelőségre !!! probálják ki -amugy a recept népi gyógymód és a visszajelzések szerint eddig 2 cmes volt a legnagyobb kő -de ugye mindenki más .........

nem én taliztam ki :)

12. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 11. - Csabi4)
2009. szept. 17. 16:09

Ez nagyon jól hangzik...és biztosan hogy hatásos is....ezt nem vitatom, de azért jó tudni, ha egy kő "elindul" az bizony akár meg is akadhat félúton(nem mindig), az pedig tuti kínaivá varázsolja a gazdáját..na nem ferde szemű lesz hanem sárga!!!!

Láttam már olyat nem egyet!

11. csabi4
2009. szept. 17. 16:05

AZ EPE ÉS A MÁJ MEGTÍSZTÍTÁSA.


A kúrát cukorbetegek, epeműtöttek, súlyos májbetegek fél adaggal próbálják meg először.

Egy évben elég egyszer-kétszer elvégezni. Mindenki a saját felelősségére végezze a kúrát. Megéri!!!


Gyógyszertárban vegyenek 10 dkg magnéziumszulfátot és egy liter vízben oldják fel.

Nem nátriumszulfát, mert az felnyomja a vérnyomást.

Öntsék 4 felé, és 2-4-6-8 órakor igyák meg. Kitakarítja a beleiket becsülettel.

Majd este 10 kor másfél dl Olíva olajat és másfél dl facsart grapefruit levet keverjenek össze és igyák meg.

Igyekezzenek minél hamarabb lefeküdni.

10. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 9. - Brigi68)
2009. szept. 17. 16:04

Húha jól megnövesztetted hallod!!!

Én megúsztam 4 lyukkal :-)))

2009. szept. 17. 16:02

Szia-sztok.

Szerintem eléggé nehéz. Azt mondják, a fekete retek oldja. Bár az ekkorát...

Én 18 évig "hízlaltam". 1 éve műtöttek, olyan nagyra nőttek addig, hogy muszály volt "vágni". Az adatlapomon vannak képek. Nem szép látvány.

8. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 3. - Hibiscus)
2009. szept. 17. 16:02

Szia!

Én nagyon sok mindent megpróbáltam..kőtörőfű, teák....és a poén nekem nem kövem volt hanem homokom....tele az epehólyagom...amit ugye elvileg minden nehézség nélkül ki tudtam volna"termelni"

Nem ment...holnap lesz két hete hogy megműtöttek, és ha újra kellene dönteni ,sokkal hamarabb megcsináltattam volna(több mint 10 éve küzdöttem vele)

Nem beszélve arról ha valaki elhanyagolja,akár elrákosodhat , vagy hasnyálmirigy gyulladás is lehetséges szövődménye az epekövességnek!

7. Molyka (válaszként erre: 6. - Hibiscus)
2009. szept. 17. 16:00
Én??? Nem, dehogy. A vesekövet max. kipisilni lehet. Nem,ő ráült a wc-re és kinyomizta.
2009. szept. 17. 15:59
Véletlenül nem a veskővel téveszted össze??,
2009. szept. 17. 15:57

Sziasztok!


Azért írok, hogy ne veszítsem el a fórumot, ez a téma engem is érdekel:)

2009. szept. 17. 15:56
Hu, igen. De ne haragudj, most nem tudom konkrétan leírni. Kolléganőmnek volt, és szinte kikakilta az egészet, borsó nagyságú félig kemény valamik formájában. Megkérdezem tőle mit evett-ivott össze, de neki ment!
2009. szept. 17. 15:56
Ma megállaították, hogy 1,5 cm epekövem van. Nem szeretnék műtétre menni. Alternativák vannak-e ??
2009. szept. 17. 15:55
Nagysága ??
2009. szept. 17. 15:54
Tudott-e valaki epekövet műtét nélkül megsemmisiíteni (teák, életmódváltozás )?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook