Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudom-e az internetem letöltési sebességét valamilyen programmal gyorsítani? fórum

Tudom-e az internetem letöltési sebességét valamilyen programmal gyorsítani? (tudásbázis kérdés)


12. df7b0d2e49 (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2009. dec. 10. 19:39
Ahha, a DC operátor meg majd jól kirúgja vagy torin nem lesz megfelelő aránya és warnt kap. Mindenképp feltöltéskorlátos klienst kell használni(pl strong vagy Apex)
2007. jún. 7. 14:54
Lehet novelni a savszelesseget, 10%-al. Igaz nem progival.. A windows ugyanis lefoglalja a frissitesekre meg egyebekre.
2007. máj. 30. 19:27

Jó, ha időnként karbantartod.

Start/ kellékek / rendszereszközök / töredezettségmentesítés


Ekkor olyan a rendszered, mint egy olyan könyvespolc, ahol össze-vissza vannak a könyvek.

Ha ezt a programot futtatod, akkor rendet tesz, egymás után teszi a fájlokat, s egymás mellé kerülnek a végén az üres helyek.

Ettől gyorsul meg a gép.

2007. máj. 9. 04:53
Úgy tudom, hogy az "előzmények" bennehagyása is lassítja a gépet. Eszközök, internetbeállítások, cookik és fájlok törlése, ill. az előzmények megtartási idejének minimumra vétele javíthat a sebességen. Ha nem én értem félre a kérdést.
2007. máj. 8. 23:57
Lehet nem ertelmeztem jol a cimet. Ha tolteni akarsz valahonnan, es rolad is toltenek, netlimiterrel lehet korlatozni a rolad valo toltest, igy elofordulhat, hogy gyorsabban fogsz tudni tolteni, de ha nem fajlmegoszto rendszerrol van szo, akkor nem tudom, talan a szolgaltatoval kell ezt megbeszelni.
2007. máj. 8. 21:33
netlimiter
2007. máj. 8. 12:08
Optimalizálni lehet, ha valaki játékra ill. DC vagy torrentre használja <<< Cfossped <<< csomagokat rakja megfelelő sorrendbe így kevesebb lesz az „elveszett” csomagok száma (TCP esetén a csomagokat újra küldi(k) a rendszer(ek)). << amúgy egy sávszélességet nem lehet növelni, semmilyen programmal, hiszen az „fizikailag” adott , így csak jobban lehet kihasználni azt (optimalizálni).
2007. máj. 8. 11:55
¿ ;-))))
2007. máj. 8. 11:40
nem
2007. máj. 8. 11:36
szerintem nem
2007. máj. 8. 11:01
nem
2007. máj. 8. 10:44
Tudom-e az internetem letöltési sebességét valamilyen programmal gyorsítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook