Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnék egyedi meglepetés kupont készíteni? Van erre valamilyen internetes felület, vagy letölthető sablon? fórum

Hogyan tudnék egyedi meglepetés kupont készíteni? Van erre valamilyen internetes felület, vagy letölthető sablon? (tudásbázis kérdés)


9. syria (válaszként erre: 8. - Nitka)
2011. dec. 22. 09:30
Azért a Paint-et se mellőzd, nagyon hasznos.
2011. dec. 21. 14:14

:D Szuper lett! De cuki vagy! Tényleg! :) Tök klasz lett!

Ihletet adtál.... ma nekilátok én is a PowerPoint-nak :)

7. syria (válaszként erre: 6. - Nitka)
2011. dec. 21. 10:27

Meglepetés!

Nézzed meg a ma feltöltött képeslapom! :)

6. Nitka (válaszként erre: 5. - Syria)
2011. dec. 20. 18:52
Köszi a tippeket. Én csak mélben szeretném elküldeni. A paint szerintem elég alap verzió... bár talán oda is lehet feliratot is tervezni... ki tudja... Okka, próbálkozom.
5. syria (válaszként erre: 4. - Nitka)
2011. dec. 20. 18:32

Légy erős! Két nagyon egyszerű programmal: PowerPoint, és a kellékek közt található Paint.


A problémát nem is a kupon megtervezésében látom, hanem abban, hogy ha nem csak e-mailen akarod küldeni, hanem ki is akarod nyomtatni. Ahhoz ugyan elég egy jobb minőségű nyomtató, ám a kivágás már problémás. Ha csak nincs nagyon jó vágóeszközöd, kézügyességed.

2011. dec. 19. 16:08

Tényleg klasszak! ;)

Milyen programmal csinálod őket? Tudnál ebben segíteni nekem?


Szeretnék valami vicceset, de mégis őszintét... "korlátlan alkalommal felhasználható baráti beszélgetés kupon" :D

3. syria (válaszként erre: 2. - Nitka)
2011. dec. 19. 15:40

Szólj nekem, imádok ilyesmiket szerkesztgetni.


Pl. nézd meg az általam feltöltött képeslapokat. :)

2011. dec. 19. 15:30
Karácsonyra szeretnék a barátaimnak, családtagoknak készíteni különböző témájú egyedi kuponokat. Például "ölelés kupon, amely beváltható korlátlan alkalommal"... Inkább kedves, vicces ajándéknak szánom, de nem vagyok nagy képszerkesztgető... Ehhez kellene valami online letölethető vagy szerkeszthető alap...
2011. dec. 19. 15:28
Hogyan tudnék egyedi meglepetés kupont készíteni? Van erre valamilyen internetes felület, vagy letölthető sablon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook