Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok nekem adni tanácsokat friss párkapcsolattal kapcsolatban? fórum

Tudnátok nekem adni tanácsokat friss párkapcsolattal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)

1 2
20. spinneli (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:56
1 hét után én nem vinnék haza senkit sem, és ez nem az anyagi helyzeten múlik.
2012. márc. 19. 16:52
én nem vinném még haza és téged se vigyen haza...van elég csiszolódni valótok még...nem kellenek a plusz gondok és csiszolni való különbségek, a család plusz bonyodalom, korai még, nincs rá szükségetek...
2012. márc. 19. 16:51
oké
17. 814f8b8f23 (válaszként erre: 16. - C69ff6d3e9)
2012. márc. 19. 16:51
hagyjuk...ez nem idevaló.
16. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 15. - 814f8b8f23)
2012. márc. 19. 16:50
miért?mit kell tenned? :)
2012. márc. 19. 16:48
ezek még olyan pitiáner dolgok...ahhoz képest hogy nekem hogy kell indítanom mindig. bárcsak ennyivel megúsznám.
14. 6736f94fb9 (válaszként erre: 7. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:43
Tényleg beszélj vele erről... Mert az egy dolog, hogy mi itt leírjuk neked szerintünk mit kellene tenned vagy mi lenne a helyes megoldás. De neki is látni kell, hogyan is érzel ezzel a dologgal kapcsolatban.
13. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 7. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:43
szerintem beszéljétek meg hogy te nem vagy még felkészülve erre, és várjatok vele.ha szeret elfogadja ezt a döntésed
12. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:42
Tekintsd próbatételnek! Ha kiállja, akkor méltó a kezedre.
11. 6736f94fb9 (válaszként erre: 6. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:41

Szerintem ne tedd!

Hidd el, nincs miért... Úgy értem ez tényleg hozzád tartozik, onnan jöttél. Ők a a családod, talán ott is nőttél fel. Előbb-utóbb úgyis látnia kell.

10. Pera0322 (válaszként erre: 6. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:41
Egy kapcsolatban a legfontosabb a kommunikáció. Mondd el neki h zavar Téged ez a dolog és azt is, h nem akarod elsietni a bemutatást sem.
9. 814f8b8f23 (válaszként erre: 6. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:40

mégis mit? most komolyan. hogy nincs amerikai konyhátok, meg padlófűtés, és bőrülő? szerintem nem érdekli. nem az érdekli belőled, hogy mid van.

nekem sincs, de én soha nem éreztem cikinek, hogy elhívjak magamhoz valakit. nincs miért szégyenkeznem, szerintem neked sincs.

8. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:40
Nem szabad szegyellni, foleg, hogy ugymond nem is a Te szegyened, hogy mondjuk nem vagytok olyan tehetosek. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy akkor szuleid szegyene, meet biztosan dolgos emberek, de akkor sem Te tehetsz arrol, hogy a szuleid kis keresetuek, vagy akarmi mas okbol nem allnak jol anyagilag. A baratod ezt megfogja erteni, ha igazan szeret.
2012. márc. 19. 16:37

Ő már tegnap fel akart vinni magához, a szüleinek már meg is mutatta a képemet, és már nagyon várnak engem.. :S

Én elmennék, úgy 2 hét múlva kb. hozzá, de akkor "illik" őt is elhívnom magamhoz, de lelkileg nem vagyok felkészülve rá abszolút.

Tegnap már azt tervezgette hogy majd ha jön hozzám akkor itt hagyja nekem a pólóját, hogy abban alszok majd, ha nem lesz itt nálam. NÁLAM!!

Soha életemben nem hoztam fel senkit még, és sokkolt ez a "terve".

6. ac2a415cbb (válaszként erre: 3. - 6736f94fb9)
2012. márc. 19. 16:34
Hát, én is szégyellem az az igazság :/
2012. márc. 19. 16:32
Hát az az egy hét valóban nem sok idő még , így megértem, hogy várnál a dologgal . Az anyagi dolgokat cseppet se szégyelld :) Egy kapcsolat akkor jó, ha mind két fél őszinte , és az őszinteséghez hozzátartozik a hátterünk is . Ha valóban szeret akkor tényleg nem fogja érdekelni :) Mondd neki, hogy nincs akadálya a látogatásnak, de várjatok vele mert korai még bemutatkozni a szülőknek . Amúgy nincs erre ideális idő ,túl sokáig húzni sem jó. Én két -három hét után bemutatnám :)
4. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:31
nem tudom mi az "ideális" én egyáltalán nem mutattam be a szüleimnek, elvégre akkor már önálló életet éltem.nem tartottam fontosnak. ha ha elfogad olyannak amilyen vagy, és nem számít neki hogy szerényebb körülmények között vagy akkor jó.de ha mégis, akkor nem ő az igazi.mondjuk én nem mernék nálam gazdagabbal összejönni, mertt idegesítene a tudat, hogy egy gyenge pontjában megkapnám, hogy ő jobban élt.
3. 6736f94fb9 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. márc. 19. 16:30

Szia!


Nálunk ugyanez volt a helyzet, csak fordított felállásban.

A párom családjára bár nem mondom, hogy szegények (mert nem), de lényegesen más körülmények között élnek mint az én szüleim.

Bár a párom már nem élt otthon a szüleivel amikor összejöttünk, de én még igen.

Ő sokkal hamarabb járt nálunk, mint én náluk. A nővére előre figyelmeztetett is, hogy ne lepődjek meg rajta, ha még egy jó darabig nem akar majd hazavinni engem hozzájuk... Mert neki elmondta a párom, hogy azok után amiket nálunk látott Ő kicsit szégyelli a saját körülményeiket...

Pedig soha, semmilyen megjegyzést nem tettem senkire/semmire.

Azt hiszem úgy 1-2 hónap után jártam náluk először.

Szerintem akkor vidd őt haza hozzátok, amikor te úgy érzed, hogy fölkészültél erre lelkileg.

Biztosan nem fog mondani semmit és ha őszintén szeret ezek a dolgok nem is számítanak.

2012. márc. 19. 16:27
Szerintem erre nincsenek szabályok. Én már a második randin be lettem mutatva a szülőknek. A pénz pedig a szerelemben nem számíthat, majd együtt megteremtitek a közös alapokat!
2012. márc. 19. 16:23

Mennyire számít nektek a párotok családjának anyagi helyzete?

A barátom meg szeretné ismerni a szüleimet, el szeretne jönni hozzánk, viszont tartok ettől az egésztől.. Mi nem vagyunk pénzesek mint ők, szerény körülmények között élünk. Tudja ő ezt, én mégis tartok ettől nagyon. Egyébként még soha senkit nem hoztam fel hozzánk.

Rákérdeztem egyik nap, hogy számít e neki a pénz, azt felelte, hogy nem. Ha nagyon szegény lennék, akkor is velem szeretne lenni, mert semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Tudom hogy ez furcsa, valószínűleg csak én beszélem be magamnak.

Ráadásul, a nővéremmel közös szobánk van, szerencsére jó nagy a szoba.


Mit gondoltok, mennyi idő az ideális amikor be kéne mutatnom a szüleimnek és haza kéne hoznom?

Ő nagyon haza szeretne vinni már engem, pedig még csak alig egy hete vagyunk együtt. Mondtam már neki, hogy ez nekem gyors, és én még nem szeretném hazahozni őt, azt mondta hogy semmi baj, majd ha úgy érzem hogy itt az ideje akkor hazahozom. Mégis érzem hogy siettet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook