Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem jön össze soha egy normális párkapcsolat nekem? fórum

Miért nem jön össze soha egy normális párkapcsolat nekem? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 09:48
Szerintem meg pont csinálja mindenki azt amit szeretne. Nincs ez alaptörvényben rögzítve, kinek mikor kell és mit kell tennie. Ha én sosem akarok megnősülni, az az én személyes döntésem, ha ezt elfogadja valaki az érveim után, akkor lehet egymással dolgunk. Ha nem akkor, jobb ha másfelé keresi a boldogulást. Érdekes hogy ilyen téren a külföldi lányok sokkal toleránsabbak.
29. ac2a415cbb (válaszként erre: 27. - Spinneli)
2012. ápr. 3. 21:34
25 év alatt nem akartam ismerkedni, de ő pont 22:(
28. 25d4b44717 (válaszként erre: 8. - Miszti3)
2012. ápr. 3. 17:50

Pedig milyen jól tud esni.

Mindig ilyen volt az álmom :-)

27. spinneli (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 17:29
nem vagy lemaradva semmiről, milyen korosztályból válogatsz?
26. ac2a415cbb (válaszként erre: 20. - Db78bacc4f)
2012. ápr. 3. 17:22
Az a furcsa, hogy ő előtte pont azt gondoltam, hogy nincs szükségem pasira..:(
25. RockyRoad (válaszként erre: 23. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 3. 12:24

Oh, en meg 30 evesen is partiztam eleg komolyan :DDD mar tokre ugy gondoltam ez mar orokre igy marad es nem is bantam igazabol. Aztan 31 evesen megismertem a ferjem. Azota megjavultam :) vagyis megvaltoztam ;)


Ja, a hidegzuhany.. Azert gondolom, mert olyan sok fiatal anyukas forumot olvasok (fiatalon ertsd 20 ev koruliek) es nyilvan ok nem ertenek egyet az elozo bejegyzesemmel. Meg nem talaltak meg, de biztos lesz 'osztas' :DD

24. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 11:45
Hát.. azt ne sirasd aki nem bánja,ha túl van rajtad:)
23. 814f8b8f23 (válaszként erre: 22. - RockyRoad)
2012. ápr. 3. 11:31

Én ezt még nem nőttem ki. 26 múltam. Még mindig így gondolom. :D

Igazad van egyébként, miért kapnál ezért hidegzuhanyt?

22. RockyRoad (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 11:28

Kapok majd hidegzuhanyt, de 22 evesen meg korai az embernek lekoni magat egy eletre - szerintem.

Elni kell, vilagot latni, bandazni, kiprobalni orult dolgokat, mert ha egyszer meghazasodik az ember akkor ott mar korlatok vannak. Ami nem baj, ne ertsd felre, pont igy van jol.

Ne szomorkodj, meg van boven idod megtalalni az igazit. Addig is szinglin legy boldog :)

21. 814f8b8f23 (válaszként erre: 19. - 3cde375c32)
2012. ápr. 3. 11:24

Hát nem nagyon. :)

Ha kikáromkodom magam akkor jobb lesz. Szinte érzem, ahogy felszabadulok.


Óóó nem, én nem! :)

2012. ápr. 3. 11:22
Türelem. Eljön az "igazi". Akkor, amikor a legkevésbé gondolnál rá, ne görcsölj!
19. 3cde375c32 (válaszként erre: 18. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 3. 11:19

hát ja:(

ha a"nyekergéstől" nem támadnak új ötleteid,vagy nem csökkenti a feszültséget,akkor tényleg felesleges.

Hacsak az ember nem akar a skótduda-hasonmásversenyre jelentkezni:)

18. 814f8b8f23 (válaszként erre: 17. - 3cde375c32)
2012. ápr. 3. 11:12

Nem mindennel vagyok megelégedve, vannak hiányosságok, de nem görcsölök rajta, vagy nem mutatom, mondom, de sokszor van elegem, főleg mostanában. Csúnya ez az év nagyon. :S

Viszont ha egyfolytában nyekergek, mennyivel leszek beljebb?

17. 3cde375c32 (válaszként erre: 16. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 3. 11:05

Az igaz,hogy nehéz..

És tényleg nem is akarok beleszólni,mert az jön le rólad,hogy általában meg vagy elégedve az életeddel.

És mostmár rájöttem,hogy inkább azt akartam mondani,hogy ha mégis találsz oylat,aki minden szempontból jó neked,akkor ne félj belekezdeni vele valami kötöttebbe(persze ha ő ezt szorgalmazza),és ne indulj ki abból,hogy az első kapcsolatod sem sikerült túl jól.

16. 814f8b8f23 (válaszként erre: 14. - 3cde375c32)
2012. ápr. 3. 10:43

Nem győztél meg. :)

Így sem kell senki. Főleg hogy baromi nehéz pasit találni, aki normális, ja és persze egyedülálló. Én meg nem vagyok az a- mindenkibe kapaszkodok, csak hogy legyen valakim-fajta. :)

15. 3cde375c32 (válaszként erre: 12. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 10:33

kellenek normális lányok-normális fiúknak,akik pl.nem mondják 2 hét után,hogy imádlak..csak azt,hogy nagyon jó veled lenni,értékes embernek tartanak,,és minden nap felhívnak v írnak sms-t..és nem tervezik a közös nyaralást,mikor még le sem feküdtetek egymással..

Nem érezted ezt furának,hogy már azelőtt kapcsolatban,sőt hosszú kapcsolatban gondolkodik,h egyáltalán hozzád nyúlt volna? egy férfi szerintem ilyet csak a legkivételesebb esetekben tesz.

14. 3cde375c32 (válaszként erre: 13. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 3. 10:29

fuhh..sajnálom,hogy ebből kell kiindulnod.Azt hiszem,sokat vesztettél a fiatalságodból,amikor az ember még plátóian szerelmes,álmodozik,terveket szövöget,meg nagy ,világmegváltó barátságok vannak az életében mind2 nemű barátokkal.ezek a folyamatok pedig elég fontosak lennének,hogy kialakuljon az emberben egy érzelmi érettség,vagymi.

öö..nem beleszólni akarok a z életedbe,de szerintem nem érdemes a nagyon korán kezdett kapcsolatodból,és abból az 1 emberből ,akivel éltél iylen messzemenő következtetéseket levonni,mert a tiéd egy nagyon speciális helyzet volt.

13. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 08:34

Ha most 22 éves vagy, mégis mikor kellett volna megismerkedned egy pasival ahhoz, hogy most elmondhasd, túl vagy egy hosszú, és komoly kapcsolaton? :)

Én pont 22 éves voltam, mikor vége lett egy 8 éves kapcsolatomnak. Marha sok értelme volt. Ja de, megtanultam egy életre, hogy nem kötöm le magam. :D

12. ac2a415cbb (válaszként erre: 11. - Édesmandula)
2012. ápr. 3. 08:28

Nem feküdtem le vele egyébként.

Pont ő mondta hogy végre örül nekem hogy egy tök normális lány vagyok, nem vagyok r.banc, nem dohányzom, stb ... senkinek nem kellenek a normális lányok úgy látszik.

11. édesmandula (válaszként erre: 9. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 08:25

lefordítom, az utolsó mondatot, jó? van másik akivel lehet dugni...vagy gyakrabban vagy jobbat.

ennyi.

pasi.

azt mondta amit hallani akartál.

10. ac2a415cbb (válaszként erre: 8. - Miszti3)
2012. ápr. 3. 08:23

Igazad van sajnos :(

Tudod a kapcsolat elején annyira kimutatta hogy máris imád, hogy pont én mondtam azt a legjobb barátnőmnek, hogy nem hiányzik nekem ő mindig, és elfog így riasztani magától.

Most pedig fordítva volt. Ajj!

9. ac2a415cbb (válaszként erre: 7. - C6766641b8)
2012. ápr. 3. 08:20

Azért írtam azt hogy ő az első mert úgy érezte hogy ebből tényleg komoly kapcsolat lesz.

Fogalmam sincs mi történt vele, imádott, a tenyerén hordozott 2-3 hétig. A szüleinek be akart mutatni már a 3. talin, stb. Még talán írtam is ide valamelyik fórumomba, hogy már a nyaralásunkat tervezte, a közös nyaralásunkat. Erre meg .. hideg zuhanyként ért. Azt mondta imád, de ez kevés neki egy kapcsolathoz. Szeret velem lenni, és örül amikor találkozunk, de néha meg nem hiányzok neki annyira mint ahogy kéne, pl. amikor 2-3 napig nem talizunk.

2012. ápr. 3. 08:18

Szerintem a baj oka, a hamar kötödésben rejlik... Legyél titokzatosabb, elérhetetlenebb, akiért egy kicsit kűzdeni is kell. Ha hamar beadod a derekad, és hamar ki is nyilvánítod, hogy meg vagy hódítva, kimutatod a kötődésed, ez többnyire eltávolítja a férfiakat. Nem szeretik ezt. Ők HÓDÍTANI akarnak inkább, legyél büszkébb, rátartibb, és meglátod, szerencsésebb leszel a párkapcsolatban.

Ne gondold, hogy ez konzervatív dolog, hidd el, így működnek a férfiak ma is.

Gyakorlati tanács: ne pattanj, ha randira hívnak, ne érj rá mindig, és később se mutasd ki teljesen imádatodat iránta.

2012. ápr. 3. 08:16

Szüleimmel élek, és a barátom az első pasi az életemben, fogalmam sincs mi az az idő amikor már tényleg haza kéne hoznom őt.

Nyilván akkor ha én érzem hogy itt az idő. .


3 napja még ezt irtad..:)

Ha amit kiirtál az igaz,és Ő volt az első és egyetlen,akkor 1 pasi miatt ne legyen világvége,majd jön egy másik,csak válogasd meg kikkel állsz szóba.

6. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 08:13
Nagyon rágörcsölsz erre.A hamar kötődéssel meg szerintem elriasztod a pasikat.Megérzik.Próbáld kicsit lazábban kezelni a dolgokat.
5. 2100 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 08:11
Szerintem tedd azokat a dolgokat, amiket szeretsz csinalni, ne siettesd az igazi megtalalasat, majd az is meglesz, ha eljon az ideje.. a hugom is hasonloan gondolkodott, mint te, aztan belefutott egy jonak kozel sem mondhato kapcsolatba, es.. gyerek...aztan valas..vitak.. szoval tedd azt, amiket szeretsz..igy olyan helyeken, olyanokkal talalkozol, akiknek hasonlo az erdeklodesi koruk, igy ez csak jo a jovot illetoen, de semmikepp ne siettesd magadat eziranyu komoly dontest hozni!! :)
2012. ápr. 3. 08:10

"Szeretethiányom van már nagyon, vágyom arra hogy amikor felkelek reggel, feküdjön ott mellettem az, akit szeretek.

Ráadásul, elég hamar kötődök, ragaszkodok a pasikhoz...."

Neharagudj, de nekem ezek a mondatok azt hozzák le, hogy talán mindjárt nagyon ragadsz a pasikra és mintha birtokolni akarnád, de lehet hogy tévedek.

3. e2228b8123 (válaszként erre: 1. - Ac2a415cbb)
2012. ápr. 3. 08:05
Igen, sajnos amíg kialakul az emberben az, hogy milyen típusú emberekhez kellene kötődnie, eléggé sok idő eltelik. Annak idején én se tudtam, hozzám milyen lány lenne való. Persze, hogy rendre kudarcokba futottam. Próbálj olyanok között ismerkedni, akikben megbízhatsz, rendes, normális emberek, mert csalódni fogsz Te is már korán a férfiakban.
2012. ápr. 3. 08:01
úgy beszélsz mintha 32 éves lennél,nem vagy lemaradva semmiről:)
2012. ápr. 3. 07:58

Folyamatosan csak 1-2 hónapos kapcsolataim alakulnak ki, és nem az én részemről érnek véget.

22 éves vagyok, és hosszútávú, de még komoly kapcsolatom sem volt soha.

Szeretethiányom van már nagyon, vágyom arra hogy amikor felkelek reggel, feküdjön ott mellettem az, akit szeretek.

Ráadásul, elég hamar kötődök, ragaszkodok a pasikhoz, és így nehéz most feldolgozni ezt nekem, hiába hogy csak 1 hónapig voltam vele együtt.


Már nem tudom mit csináljak, előtte azt éreztem, hogy a világért sem kell most nekem kapcsolat, pasi. Erre megismertem Őt... de vége lett, és szomorú vagyok:(


Ráadásul körülötte mindenki szül, meg házasodik már.. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook